Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 12:32:44
EUR 34.8238 12:32:44
USD 32.3379 12:32:44
ALTIN ONS $2301.8900 12:32:44

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Dolar
Bu işi bilmek için alim olmaya gerek yok merak eden FİBONACCİ nedir kimdir neyi amaçlar araştırabilir.
13.90 üzerinde kalıcılık sağlayamayan dolar düşmeye mahkumdur.
Terste kalan arkadaşlar için 15.18 seviyesi üzerinde 2 gün kapatırsa yeni bir zirve denemek ister sadece teknik açıdan.
Alım yapmak isteyenler için 10.20 aşağı yönlü kırılırsa 9.61-9.26-8.80 seviyeleri değerlendirmek için uygundur.
Benim şahsi beklentimi herkes biliyor. Kötüleyen karalayan hakaret edenleri kendileriyle baş başa bırakıyorum. Mutlaktır ki bir taraf ağlarken diğer taraf her daim gülmüştür. Umarım ağlayan tarafta olmazsınız hiçbiriniz.

Yorumlar (62)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Grafik sonuna kadar geçerlidir.

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Sayın hocam kimi kısadaki karına bakar kimi uzunda en ucuz maliyetlenmeyi yapmayı hedefler. Profilimi incelerseniz nerelerde ne hedefler vermiştim göreceksiniz. Malum gece satış ağırlıkta olması gerektiğini defalarca vurguladım. Fiyat 15-16 larda iken bir çok insan trene atladı. Borsa- kur- kripto sabır işidir. Tüm yatırım araçları öyle. Kimsenin acısıyla kederiyle bir alakam yok. Kimi dibi buldum yüzde 30 kar ettim diye sevinir. Kimi de benim gibi yeni maliyetlenmesini daha düşük mantıklı seviyelerden yapmak ister. İlk bahsettiğimiz insanlar yanılırsa yüzde 30 karları gidip yüzde 10-20 zarara girebilirler. Ben yanılırsam sahiden kırılım geldiğinde yüzde 20 pahalı alırım ama kafam rahat olur. Biraz oturup mantıklı düşündüğünüzde ne demek istediğimi anlayacaksınız. Günah keçisi ben değilim.

Gökçe_abla için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uguremir ()

Almasaydınız kardeş zorla mı dolar sattılar size

Gökçe_abla için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

felluxua ()

Unutursam kahrolayıım:)

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gökçe_abla ()

8-9 lu rakamlara gelseydi napar ne ederler getirirlerdi.10 larda bile duramadı Bak yine aynı yerde sayıyor. Hayal kurma luciferr01. Ya tutarsa diye grafikler paylaşıyorsun prim kasıyorsun. Terste olan birsürü insan var. Bunların günahı dolar alıp bir gecede zarar etmek mi.

0BeğenmedimŞikayet

Nik10 ()

Ben genede 10 lardan 11 lerden aldım,13.30 lardan sattım. Sonra 13.10 ve 13.30 lardan tekrar aldım. Düşsede zararım olmaz. Bu sitede herkese göre yüzde 100 işlem yapılmaz. Yazılan yorumlar sadece fikir verir.
Ben 10.16 nın altı zor dedim ve öyle oldu.

Kartal1453 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Saltator ()

10.20 zor gelir bir daha, gelirse de full dolar almış olmak gerekir o seviyeye kadar.
Daha aşağısı mümkün bile değil. Zaten 9 liraydı bu dolar hikayenin başlangıcında. Asgari ücret %50 artacak gelecek ay, 9 olursa millet dolar bazında %50 fazla mı almaya başlayacak. Aklın kesiyor mu senin bunu?

0BeğenmedimŞikayet

honda_nc ()

Herkesin bir misyonu var ... onunki de düşüş yönünde... düşerse prim yapacak

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Vatandaş bende engelli .9-8 mi yazmış.8-9 nasıl gelir. Vatandaş 50 milyar usd bozdurursa gelir. Olasılık % kaç

0BeğenmedimŞikayet

Mennan_usta ()

Neden sürekli 10.20 yi referans verdik.
17küsürlerde dahi bir sebebi olmalıydı?
Şayet 10.20 ve 9.27 kırılmış olsaydı, lamba gibi 7.4440 vardı!
Anlıkta olsa değer turbo takar
Yine 10.20 üzerine atardı!
Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Bursalı16_16 ()

İdare edelim :)))

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Milleti yaktığın yetmedi mi? Hala hangi yüzle Allah affetsin yaşın 25 ama maşallah. Vebalde sınır tanımıyorsun!

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hatırlatalım tekrardan.

0BeğenmedimŞikayet

E_1 ()

Şunu fark ettim inecekcilerle çıkacakcilar aslında aynı şeyleri söylemeye çalışıyorlar

0BeğenmedimŞikayet

Koray20 ()

Zaten ne kadar ilerleyebiliyoruz. herşey ortada

0BeğenmedimŞikayet

Umitak ()

Demiyorum ama, dediğinizle aynı şey.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

13 nire 25 nire de diyormusun?

Umitak için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaski123 ()

Yani öyle bir grafik analiziniz ve yorumunuz var ki; 13'ten kırılırsa 12, 9 8 7 diye devam ediyor… yani bu kadar abartıyı da gözler önüne sermeyelim. 6 tl'lik düşüşte ülkenin başına gelenleri gördük, siz bir 6 daha düşeceğine çok normal bakıyorsunuz ve yorumluyorsunuz. Keşke bu kadar kolay olsa… şakkadanaklar sizi

Umitak için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umitak ()

8 niree 13 niree

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ayt_altın ()

emeğinize saglık.

0BeğenmedimŞikayet

Coyote ()

Peki hocam 1. fibo direncini gördü mü kaçtı 1. fibo direnci

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

somundede ()

Çok doğru dostum ama anlayana :(

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Aynen bende beklemiştim

metehan55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Anadolu66_ ()

Ya biz dogru bildigimiz, analiz sonucunu soyleyelimde kim ne diyorsa desin.
Burdakilere gore dolar dusemez. Dusuyorsada aslinda dusmuyordur asagi yonlu yukselisini surduruyordur.
Herkesin fikri kendini baglar. Analizi kendini ilgilendirir.
Isterse cuvalla alsinlar sanki almayin diyor dusecek diyenler.
Dogru bildigimiz yolda devam biz dostum.

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam finansal piyasalarda o olmaz bu gelmez diye birşey asla yok
Teknik bize diyorki mevcut tepki üç fibo direncinin birinden dönmeli ve 2. Düşüş dalgası başlamalı
Hangi seviyeden döneceğini net bilmemiz mümkün değil bunun kararını talep belirleyecek

Ürkütücü_zombik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Reform_34 ()

Sitede keskin öngörüsü olan ve piyasayı iyi okuyan sayılı kullanıcılar dansın bu kişilerin seni tahrik ve manipüle etmesine izin verme uzun uzun cevap yazman bile snn için zaman kaybı he he de geç boşver kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Evt bende bekledim gelmez bence ytd

metehan55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ürkütücü_zombik ()

Hocam burdan son bi 14 denemesi yapar mı

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum