Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0733 10:17:04
EUR 34.8245 10:17:04
USD 32.4221 10:17:04
ALTIN ONS $2331.4300 10:17:04

Konu: Fikirlerimizin ispatı da burada.

⭐⭐iknownothing ()
Gümüş

Bizim kafadan uydurduğumuzu sananlara da,

Bizi destekleyen ama elinde kanıt olmayan dostlara da burada kıymetli bir çalışma da mevcuttur efendim.

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Zoru_sever ()

Tesekurler abla tamamdir

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Tamam ablacim asagi yukari bende onlara bakmaya calisiyorum. Destek ve direncler fibonachi ile bakilmiyormu? Destek ve direncleri nasil net buluyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Profilde ablam @Zoru_sever

Keremini için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Tamam abla bakiyorum hemen. Tsk ederim

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Tahmin etmiştim. Faydalı şeyler çıkmaz:(
Profile yapıştırıyorum @Zoru_sever

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Yok abla yorumunu goremiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Düştü mü ablacım yorum

1BeğenmedimŞikayet

LEON1978 ()

Eline vaktine sağlık kardeşim.

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Hocam istemeyen engellesin
Bunedir bu sayfa bitürlü kurtulamadı plemiklerden

0BeğenmedimŞikayet

Dragos41 ()

Abi eline emeğine sağlık. Sağol varol :)

0BeğenmedimŞikayet

cenap_dayiniz_geri_dondu ()

Dolardaki yükseliş sunni yükseliştir. Devamı biraz daha gelsede bu kez gideceği yer 9 seviyesidir.

Unutulmaz_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zoru_sever ()

Yasemin abla neleri kullanmalıyız nereden başlayalım siz neresinden başladınız saygilar abla

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Ablacım en cok kullandigin gosterge nedir? Biliyorum burda anlatmak cok zor sayfalarca yazman lazim. Misal gecenlerde @ASRN hocamiz ema 13 ve 21 den bahsetmisti. Ornek vermisti. Ona bakiyoruum mesela takibimde.

0BeğenmedimŞikayet

Unutulmaz_ ()

Dolar ne olur yarın sabah alım yapayım mı ytd olmadan

cenap_dayiniz_geri_dondu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Kâr satışı, elinde tutan kişinin beklentisi, vadesi, hesapları, psikolojisi vs... gibi sebeplere bağlıdır. Kimse size şuradan sat diyemez. Karar sizin.

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Düşmezse çıkmaz. Düşecek ki alınsın, çıkacak ki satılsın. Ancak yılsonu olduğunu da unutmayalım. Kapanış işlemleri için para da lazım. Bu nedenle kâr satışları atakları hızla gelecektir. ABD 31 Aralık itibarıyla vergilerin hesaplanmasını ve buna göre derhal ödenmesini bekler.

Clemam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Sanmıyorum. YÖN AŞAĞI. Ama birden beklenmedik bir haber gelir ve piyasalar FED'e olan güvenini yitirir. O anda her enstrüman Dolar karşısında değer kazanmaya başlar. Bilmek için müneccim olmak lazım.

armes_1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cenap_dayiniz_geri_dondu ()

Bilene sor delikanlı. Sallayanlara değil.

armes_1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Olur Olur... ki sana birsey diyeyim mi... Bu kadar oynaklikta bile teknik konuştu... o kadar stratejik yerlerden dönüp yine öyle çık noktalara geldi ki.. biz hızdan ilk etapta anlayamasakta sakin kafa bakınca teknik dışı birsey yok... sadece co inler gibi hareket etti; )))

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Faiz indirimi derin yaralar barındırıyor. İstihdam, vergi, iç dinamikler vs. Birden bire hızlı indirdiler şimdi de buna kontra önlemler almaya çalışıyorlar. Bana kalsa Amerika'nın yaptığı gibi, her 15 günde 15 20 puan indirerek uzun vadede daha fazla indirim yapardım. Örneğin % 2 ye kadar düşürürdüm. Sertlikle tepkisel oldular. Bu yüzden de bir yerden sonra, bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu dedirten kura endeksli mevduat modelini uygulamak zorunda kaldılar. Hayırlısı olsun. ancak faizin asıl yılan olduğunu insanımızın anlaması ELZEM.

Balaban42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Bakiyorum abla öğrenmeye çalışıyorum ama bu mendebur dolar tüm indikatörleri gostergeleri alt üst ediyo. Bu kadar oynak olunca benim öğrenmeye calistiklarimda kafamda işe yaramaz hale geliyo. Bu kadar oynak olurmu bir sey ya.

1BeğenmedimŞikayet

Yusuf3549 ()

Bildiğni saklayan değil
Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır
Ayrıca her doğruyu her yerde söylemeyin der büyüklerimiz
Allaha emanet olun

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Estağfurullah. Teşekkür ederim

Aysu06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Aynen öyle kıymetli kardeşim. Ama bildiğini saklayan da dilsiz şeytandır. Biz buna da inanmışız.

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

Dogrudur ssyin hocam.. Allah islah etsin diyelim..

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Yatırımın birinci kuralı... Sabır
Diğeri bu dönemleri fırsat bilip teknik öğrenmelisin. Ki isteklisin de anladığım kadarıyla. Hiccc bekleme..

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hakaret duymuşlugum var... gönül ister ki hep güzel hareketler olsun ama..

Hakedis için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

armes_1 ()

Hocam ben anlayamıyorum bu yazdiklarinizdan fazla bilgim yok. Yani gümüş yükselmeye devam edecek mi.

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Abla bu beklemek ne sıkıcı bir durum ya. Bide üstüne ufak ufak yukarı atiyor ya adamın sinirleri tepesine geliyor. Bir an once istedigimiz bekledigimiz noktalar gelsin diye istiyoruz. Buda bizi sinir ediyo. Keşke dolarsız bazi alanlarada yatirim şansimiz olsa ama oda yok bizde

0BeğenmedimŞikayet

Aysu06 ()

Çok doğru hocam ben sizi her zaman takipteyim isteyen düşüncelerinizi önemser takip eder olumsuz insanları dikkate almayın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum