Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0749 12:26:06
EUR 34.6895 12:26:06
USD 32.2487 12:26:06
ALTIN ONS $2308.3300 12:26:06

Konu: aragon ytd

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Şenol35 ()

Hiç bişi almadım nakitte bekliyorum

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Ne aldım 1 parça

Şenol35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Yok duruyor hepsi kenarda az nakitim var 42 K gelirse alırım yoksa almam

Takiptekal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

1 parça al burdan düşerse yine alırsın

Şenol35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şenol35 ()

Mrb hayırlı akşamlar bol kazançlar btc yapmış yine yapacağını alım yapsam mı ne yapsam ne dersin

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

42 K gelirse bende alım yapacam nakiti oraya sakladım valla ne deyim inşallah ona inanıp satiş yapan olmaz

Berat_halil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

O yüzden fazla dinlendirmemek lazım bırak düşerse düşsün insanları etki altına alma

0BeğenmedimŞikayet

Berat_halil ()

Ben takmıyorum onu bide az miktarla alım yapmışım demedigin gibi gelirse hepsini basarız millete yazık ona inanıp zarara satan olur

0BeğenmedimŞikayet

Berat_halil ()

Milletin ahını alırsa birgün oda ummadık yerden zarar eder o zaman aklına gelir der ben çok ah aldım diye

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

O yüzden benim engelli listem çok kalabalık moral bozanları engelliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Berat_halil ()

Yazısını okumamak daha iyi bence

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Aynen sayfayada fena sardı papağan gibi akşama kadar 42 K şu zamana gelecek deyip duruyor bırak arkadaş 42 K ya düşerse düşsün sanki ilk defa düşecek sonra sayfada hava atıcak ben demiştim diyecek

0BeğenmedimŞikayet

Berat_halil ()

Yemin ediyorum felaket tellalı gibi adam yazık millet ona inanıp satıyorsa günah

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Eyvalllah kardeşim gerçek ne ise onu konuşuruz

Midland için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Midland ()

Xrp ne zaman 2 dolara , doge 0.8 e , chz 0.95 e , gelirse ancak boğa var derim aksi bende ayıdır , ayıcıktır... diğer coiinlerin tepesini saymıyorum, merak eden bakabilir...3-5 coinn ve Btc yaptı boğasını 69k yaparak, altların bişey yaptığı yok... seninle bunları seviyeli tartışmak keyifli değerli kardeşim bilesin.. bol şans

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Ona dedimki madem 42 K gelicek o zaman burdan satayım sana güveneyim ordan alayım dedim benide engelledi

0BeğenmedimŞikayet

Berat_halil ()

Bende engelledim onu bence o adamda biseyler var anlamadım millete sattirmak istiyor

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Boşver kendi yazsın kendi çizsin

0BeğenmedimŞikayet

Berat_halil ()

Ben anlamadım o beni engellemiş kendi yazıyor kendi ciziyor bence piskolojisi bozuk onun bişey de demedik çok ta umrumdaydi :)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Ben TL fiyatına göre yorumladım dolar bazında haklısın

0BeğenmedimŞikayet

Midland ()

Mayıs da burdamıydın... mayısda kiler hala %50-60 zararda...28 da ancak yeni girenler aldı... mayısdakilerin parası hala içerde dostum...

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Her coin zaten alınmaz araştırmak lazım projesini

0BeğenmedimŞikayet

Adaletsiz ()

kardeşim insanlar artık projeli coinlere giriyor
dediğinde haklısın
2 yıl önce ile şuan bir deil
en büyük örnek doge

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

İşimiz bu kanka beklemek zararına satmak yok

renklay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Peki şöyle sorayım geçen 28k gördük o fiyatlardan aşagı coin varmı

0BeğenmedimŞikayet

Midland ()

11 bin coiin oldu hangisi avax, sol gibi olacak kim bilsinde alsın... sen şimdiden biliyon mu hangisi x100 yapar avax, sol gibi... mümkün değil. Şans işte ya tutarsa , burada böyle örnek vermek doğru olmaz
Beam 2 yıl önce şimdikinden daha yüksekti örnek... binlerce örnek var böyle...

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Kanka biktik artik tam oldu derken yine icerdeyiz

0BeğenmedimŞikayet

AttackLord ()

Kazandırdıklarını tahsil etme zamanı geldi

Adaletsiz için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum