Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 03:12:40
EUR 34.9839 03:12:40
USD 32.2051 03:12:40
ALTIN ONS $2414.8350 03:12:40

Konu: Piyasada Küçük Yatırımcı ve Balinalar

< br />
Bu da geceye son notum olsun.
Cümleten iyi geceler.
Küçük yatırımcı ve balinalar.(Temsili)

Yorumlar (73)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Saygılar benden tabi sağ olun var olun. Reşat ustaya da başarıların devamını diliyorum

Zoru_sever için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Biz anlayana kadar olanlar oluyor)))

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok dost teknik beklentim geldi şimdi düzeltmeler olur mu diye izliyorum gartley vardı ya Altın onsta biraz da köpük yaptı. İlla olur diyemiyorum işte o noktada tuzak mı silkeleme mi anlamak zor en azından bir yere kadar düzeltme gerekli teknik olarak ama bakalım teknik mi kazanacak yoksa teknik dışı mı. ytd

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla durum net değil karışık. Sabahki Altın için attığım Harley grafikli yorumdaki seviyeleri takip ediyorum yani 1916, 1890 ve 1864 düzeltme seviyeleri ama olur ama olmaz ağalar ne dilerse artık. ytd

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zoru_sever ()

Takdir sizin tabi üstad ikinizede saygım var gayet yararlı olmaya çalışıyorsunuz tesekur ederim saygilar

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Boz yine ne karistiriyorsun bu muz kabugu gibi olmasin acik bildigin birsey varsa soyle

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Hahahaha :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Minnak o da :))

6ncı_his için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kendisine saygı ve sevgim var art niyetli olmadığını ve faydalı olmak için çaba sarf ettiğini de biliyorum lakin çok fazla grafik atıyor yıpratıyor kendini biraz daha az ve öz atmaya başladığı zaman engeli açayım diye düşündüm kendimce, kırmak istemem tabi kimseyi, çabasını taktir ediyorum sayfa için de yararlı bir abimiz orası ayrı tabi

Zoru_sever için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Allah etaya selamet versin. 2,5 lira gelsin alırım diyordu en son :))

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Eta:))dostum durum ne onslarda nerden doner

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eta dost geldi aklıma :))

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Gece gördüğünü görse satacaktım, gümüş çok geriden geliyor be hocam böyle bişey olamaz

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Aynen pek sever terste bırakmayı. Ne de olsa işi bu :))

0BeğenmedimŞikayet

Zoru_sever ()

Ustad sn Reşat 12 yi neden engellediniz acaba yanlışlıkla mı oldu şayet kendisi gayet saygı ve hoşgörü içinde siteye faydalı olmaya çalışan bir abimiz saygilar

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Daha yukarı fiyatlamalar gelir miydi gümüş onsta gelebilirdi lakin Altın a izin çıkmayınca gümüş de etkilendi görülen o ki. Yine de kısa vadede düzeltmeler den sonra esas trend yukarı şimdilik değişen bir şey yok hatta düzeltmeler bile kısıtlı kalabilir belli olmaz. Yine de güzel satış fırsatı vermişti kaçırmayan satabilenler şanslı

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Kelebek yarasa aman Allahım :( dönsün artık burdan 2000 Altın ons oldu bu uyus gümüş 26 bile kırmadı revamıdır

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Spenk efendi bunu hep yapıyor gel gel yapıp bal çalıyor sonra kapan :))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gartley formasyonu attım ya geçen hafta ve zaman zaman takip ettim. Sabah da tamamlandı dedim kelebek yarasa formasyonları gibi harmonik fm yani Gartley Kelebeği desek de olur.

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Öyle olmasa kime kilitleyecek malı spek. Ağzın bal yesin ; )

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

En kolay düşüş sinyali Herkes geldiğinde kaç :))

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Gartley ney hocam düşüşlü bişey mi

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Zaten herkes fişekçi olduysa satarım ben malı. Ytd :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Uçacak la kaçacakla yürümüyor Bu işler işte dost malesef

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yani tuzak yaptılar galiba yukarıdan düzeltme geliyor zaten gartley tamamdı Benim sonrası köpük olup gel gel yaptılar gibi. Bakalım düzeltme mi yoksa silkeleme mi tam belli değil ama 2000 den girenlere zarar yazıyor tabi git gide. ytd

Hakantb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Satılacak yerde alım yaparsan :))

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Nedemek hocam bu

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Balinalar tepeden içeri aldı galiba Altın onsa geç girenleri. ytd

0BeğenmedimŞikayet

gümüşmakas42 ()

Aparatif niyetine dişinin kovuğuna yetmezse işte

1BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Herkes kendine Yakışanı yapar

Yani kabındakini satar(kalbindeki

Niyeti ortaya koyar).

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum