Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0793 00:05:06
EUR 34.8299 00:05:06
USD 32.2747 00:05:06
ALTIN ONS $2346.2000 00:05:06

Grafiği gönderen: Özgürcük

⭐⭐Özgürcük ()
Dolar
dolar neden yükselir sorusuna bir cevap daha sadece sabır arkadaşlar birde dolar kuruna dayalı tl mevduatları bugun başlasa mart ayında 3 aylık deneme sürümünün süresi bitecektir adam parasını faize koymuş (zenginlerden bahsediyorum) mart sonu dolara başlar yüklenmeye hem dolar kurundan gelicek kar hemde dolara hayatında alamıyacağı %14 faizi cebine koyar piyasada kan ağlar tekrardan bu işin geri dönüşü çok ağır olacak bu millete tahminimce

Yorumlar (78)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Melisrenan ()

Şuanki konumunda düşüş görüp mü yükselecek ? kafam karıştı. 10-12 bandına inip 16'lara mı yükselecek yani?

battıbalık için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

kanun değişikliği olmaz ise evet 1 kereye mahsus giriş hakkı vermişler buda günü kurtarmaktan başka bir işe yaramaz

ZGK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

hocam zaten herkes 1 kere girebilecek değil mi öyle birşey söylediler. kimsenin 1 kere için gireceğini sanmam

Özgürcük için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Destek kırar aşağı hareket ederse Çok çok 11 lere gelir. İç piyasa çalışan üretici hammadde fiyatlarındaki artış için hammadde çeker yada döviz alır. Yani bu noktalardan sonra aşağı çok fazla gitmez. Gitsede piyasa alım kârı görür. Yukarı sert atak gelmediği sürece çanak formasyonu uzun vadede olur. Tahminen bu hesaplar borsada kullanılabilir. Bir kısmı dolara geçebilir. Yani tekrar bir yükseliş ihtimali kuvvetli hangisi nereye hangi sertlikte olur onu kestirmek zor

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

bu sistem çöp bir sistem kısa vade de herşeyi güllük gülistanlık yapsada sonuçları koca bir ülkeye çok ağır gelicektir ve ısrar edipte 1 değil 3 yıl sürdürülür ise telafisi ve toparlaması 15-20 yılı bulur

Clemam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

korkma 4-5 ler yok imkansız hatta 8-9 lara gelincede oraya gelse bile orda kalma ihtimali 0 gelir ve hızlıca yine 12. lere döner suan 12 tl altı ihracatı baltalar cari açık yine artmaya başlar o yüzden devlette istemez altını zaten altına indikçe fark ettiyseniz tekrar üstüne atıyor bir sekilde

nvztdmr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

vade olarak 1 süre uzasada benim hdeflerim çok değişmez 925 de stop vardı çalışmış ama dün 704 den yerine koydum malı hedef tabikide aynı 1200 gelince satarım orta uzun vade mart ayında 1000 tl leri tekrar göreceğimizi düşünüyorum haziran gibi 1100-1200 beklentim mevcut duruyor

Aras2016 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aras2016 ()

Özgür bey Siz 1.000 TL den gramlarınızı çıktınız mı? 1.200 TL gramda iptal mi oldu en azından kısa vadede? @Özgürcük

1BeğenmedimŞikayet

nvztdmr ()

Az once okudum 16.40 gelcek demıssınız 155 bin dolarım var 8-9lara 4-5 lere inerse param ericek tl olarak bozsam bozmasam cok ikilemde kaldım ne yapmalıyım?

0BeğenmedimŞikayet

Clemam ()

Başkan zaten bu sistemi eski bakan Lütfi Elvan zamaninda masaya konmuş. Ancak kamu maliyesine olasi bir kur şoku dalgasinda çok daha fazla ek maliyet getireceginden kabul görmemiş. Bekleyip göreceğiz bakalim neler olucak ileriki zamanlarda..

4BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

faiz indirimleri yanlıştı doları 18 tl ye çıkarttılar yanlışta ısrar ederek ( tüm dünya enfalasyonu düşürmek için faiz artırımı yaparken biz düşürdük tabi enfalasyonuda düşürmek yerine dahada artırdık. Sonra baktık olmuyor faizide artıramıyoruz dedik ki örtülü faiz verelim ama faiz vermiyormuş gibi faiz verelim . Bu yeni mevduat sistemini uydurduk aslında yenide değil 66-70 arası denenmeye kalkmış ülke batmış gaz yağı, benzin kuyrukları sonuç olmuş ve 20 yıltoparlaması sürmüş. Şimdi faiz indirerek yaptığımız yanlışı günü kurtarmak için döviz endeksli tl mevduatıyla tekrarlıyoruz. Yapamamız gereken ilk şey israfı kesmek hemde krş krş hesap yaparak sonra tarım ve üretime tüm birikimlerimizle yüklenmek. so

murgo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold71 ()

Anladım hocam bakalım yaşayarak şahit olacağız
Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

murgo ()

spesifik olarak biraz bize anlatır mısın yanlışı nasıl yanlışla örtmeye çalıştıklarını?

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

düşünmüyor demiyorum umurlarında değil diyorum günü kurtarmanın peşindeler diyorum onlarda bunun fazlasıyla farkında tabiki şuanki bayram havasından faydalanıp bu 3 ayda para bulmaya çalışacaklar bulurlar ise ne ala ama bulamazlar ise eller yukarı derler bize

Gold71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alpaslanoffical06 ()

Zaten bizim halk satıyor önce kendileri ve MB alıyor :))

0BeğenmedimŞikayet

Gold71 ()

Hocam bunu sen düşünüyorsun MB ve bakanlık düşünemiyor mu ?
Yanlış anlamayın merakımdan soruyorum

4BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

yanlışı yanlış ile örtmeye çalışmaları ve yanlışta ısrar etmeleri çok enteresan yanarım yanarımda milletimize yanarım fakir daha fakir zengin daha zengin olacağı bir sistemi davul zurna ile karşıladılar haberleri yok

Alpaslanoffical06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alpaslanoffical06 ()

İlk defa sana katiliyorm özgür bey

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum