Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0777 13:48:30
EUR 34.8054 13:48:30
USD 32.2736 13:48:30
ALTIN ONS $2377.2050 13:48:30

Grafiği gönderen: Özgürcük

⭐⭐Özgürcük ()
Dolar
dolar neden yükselir sorusuna bir cevap daha sadece sabır arkadaşlar birde dolar kuruna dayalı tl mevduatları bugun başlasa mart ayında 3 aylık deneme sürümünün süresi bitecektir adam parasını faize koymuş (zenginlerden bahsediyorum) mart sonu dolara başlar yüklenmeye hem dolar kurundan gelicek kar hemde dolara hayatında alamıyacağı %14 faizi cebine koyar piyasada kan ağlar tekrardan bu işin geri dönüşü çok ağır olacak bu millete tahminimce

Yorumlar (78)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

blue_and_white ()

N. Ş. A. diye bir kısaltma vardı ortaöğretim de hatırlarsanız, ama Türkiye'de iş normal piyasa şartlarında yürümüyor, dolayısıyla grafik falanda işlemiyor...

0BeğenmedimŞikayet

altın113 ()

neden artık yorum yapmıyorsunuz.

Özgürcük için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tunacihan ()

Özgür hocam nerdesin gelmiyorsun foruma bizi bilgilendirsen btc alınır mı altkoin sepeti yapsak mı biraz beklesek mi acaba fikrini merak ediyorum tşkler şimdiden

0BeğenmedimŞikayet

Aras2016 ()

Özgür bey dönünüz artık :) @Özgürcük

0BeğenmedimŞikayet

Aras2016 ()

özgür bey gelseniz artık :) yorumlarınız beklenmekte ) @Özgürcük

0BeğenmedimŞikayet

irfan49 ()

Abim Merhaba. Valla özledik sizi.

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Şair nerelerde söle de dönsün :)

0BeğenmedimŞikayet

irfan49 ()

Merhaba güzel abim. Nasılsın iyi misin? İspanya da devam galiba. Ara ara buraları şenlendirseniz seviniriz. Sadece sizin yorumları takip ettiğim için ayda bir kez de olsa yorum yaparsanız seviniriz. Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Aras2016 ()

özgür bey bu düşüş hakkındaki yorumlarınız alabilir miyim? @Özgürcük

0BeğenmedimŞikayet

Aras2016 ()

özgür bey nedir bu gramın hali ne olacak iyice düştü? yorumlarınızı merakla beklemekteyim @Özgürcük

0BeğenmedimŞikayet

__AVK__ ()

euro beklentiniz nedir hocam

0BeğenmedimŞikayet

Aras2016 ()

özgür bey gram ne olacak satamadıkta 1 senedir öyle kalakaldık :( @Özgürcük

0BeğenmedimŞikayet

Aras2016 ()

gram ne olacak özgür bey bozamadıkta kaldık öylece 1 senedir :( @Özgürcük

1BeğenmedimŞikayet

celikyakut23 ()

Merhaba özgürcük ada için satış hedefiniz kaç usd

0BeğenmedimŞikayet

Mavi_aleyna ()

Hocam merhabalar , dolar bu yükselişine devam eder mi?

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

Demiş şair ve dönüp gitmiş

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Zamanı bilemem. Ama 100 tl fark var. biraz kur biraz ons yukarı atsa görür.

Ugur1988 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melisrenan ()

Altını satmaya kıyamıyorum bende :) 410'lardan hatta 250 tl'den aldıklarım var. onlar paranın 2/3 kısmı ve hiç satmadığım kısım. 1/3 kısmı ile al sat yapmak istiyorum ama alıp satmadım gitti karım :(

battıbalık için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

virtue44 ()

Tamam da işte milleti terste bırakmadan MB niye toplamadi? 18 olmuş millet sattikca MB alsaydı zaten çıkmış... terste biraktikca millette hırs yapıyor, en kötü satış yapmıyor piyasa duruyor.
Aynısını 2018 de yaptılar ne oldu 3 sene sonra? 3× çıktı.. Bu işin sonu yok, olan halka oluyor..

Saygilarimla

0BeğenmedimŞikayet

Ugur1988 ()

Hocam gram 820leri ne zaman görür tahmini almak istiyorum

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Makası kapattıklarında girildi. Şuan makas aralığını açtılar. Millet almasın. Satma ucuzdan satsın diye makas aralığın yönü emtianın yada dövizin yönünü belirler. Makası kapatırken 1 tarafı az diğer tarafı çok kapatacak. Nabza göre şerbet verilir. Şuan döviz, borsa , altın , gümüş hepsi düşüyor . tl değer kazanıyor illa ki bir noktada bu paralar bir şeye girecek.

uchihamadara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Al bekle sat bekle bu sistemde zarar etme ihtimali azalıyor. Ben uzun vadede gümüş altın var. Şuan kârda. Satma tarafında değilim. Yeni alımım benim fiyat ortalamamı çok fazla yukarı çekmiyor. Dipten alımlarım daha fazla bu nedenle paraya sıkışmam durumunda düşmüş bile olsa çıkma şansım var. Gümüş ortalaması 5.4 çeyrek ortalam 410 istediğim yerden çıkabilirim. Ama şuan beklentim olmadı. Global beklentim var. Yerel fiyat hareketleri globale uyum sağlar. Düştü param varsa alım ortalamasını fazla yükseltmeden parça alıma devam ederim. Ama zirve dediğim yerde parça parça çıkmaya başlarım. Zamanı var.

Melisrenan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uchihamadara ()

şu makasları bi açsalar parça parça gireceğim

1BeğenmedimŞikayet

Melisrenan ()

Teşekkürler, bu durumda buralardan bir miktar girelebilir olurda düşüş olursa girip beklemeye devam etmek mantıklı. Al bekle..

1BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Bu sert geri çekilme ile işin sertlik kısmı bitti . Bu noktadan sonra aşağı basarlarsa dolar için 11 seviyelerine kadar olabilir. Yukarda terste kalanlar aşağıda baskı yapacak. Yerli üretici hammadde artışından etkilendi. Ufak ufak döviz almak isteyecektir. 18.5 ile 12.5 arasında satanların bir kısmı geri almak isteyecektir. Düşse bile bu seviyelere hızlı toparlar. Bu noktalarda yatay giderse fed de yukarı atak yapabilir. zaten o atakla satanlar geri akşam kur ciddi arttış yapar. Tepeden terste kalan aşağıda alarak ortalama çekmek isteyebilir. Vs tekrar yukarı beklerim

Melisrenan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Para_babası23 ()

Dün 650 lire gördü keşke alsaydık ama daha bir ay önce 600 bile yüksek geliyordu onuda düşününce hala yüksek geliyor buralar

BNB_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

beklentim bu yönde 6 aylık mevduatların bozulma zamanı kurun yukarı gideceğini düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Hazıranda satıs hedefi 1200 mu ?

3BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

valla ben dün 704 den aldım yüklü denecek kadar al sata karışmam aldığım yeri yazarım ama elinde mutlaka tl bırak 500 bin var diyelim 100 bini bırak derim ben her daim 5 e böler bir parçayı tutarım emniyet sibobu olarak

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Hocam gram altın alacağım Yuklluu. Nerden almalıyım sizcee

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum