Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 17:35:36
EUR 34.7748 17:35:36
USD 32.4684 17:35:36
ALTIN ONS $2337.9850 17:35:36

Grafiği gönderen: Özgürcük

⭐⭐Özgürcük ()
Dolar
dolar neden yükselir sorusuna bir cevap daha sadece sabır arkadaşlar birde dolar kuruna dayalı tl mevduatları bugun başlasa mart ayında 3 aylık deneme sürümünün süresi bitecektir adam parasını faize koymuş (zenginlerden bahsediyorum) mart sonu dolara başlar yüklenmeye hem dolar kurundan gelicek kar hemde dolara hayatında alamıyacağı %14 faizi cebine koyar piyasada kan ağlar tekrardan bu işin geri dönüşü çok ağır olacak bu millete tahminimce

Yorumlar (78)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Thierry_Henry ()

Anladım hocam teşekkür ederim bende sinyalinizi gördükten sonra alım tarafına geçtim tekrar teşekkürler

Özgürcük için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

gümüş kisa vade yatirimi olarak görmüyorum ama 2 hafta once yazdığımda bile alanlar %12-13 kar etti ama yıl ş nuna kadar bu %80-90 lara geir

Thierry_Henry için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Thierry_Henry ()

Hocam hoşgeldiniz hayırlı geceler kısa vadeli gümüş çalışmanız varmı dusunceleriniz benim için onemli

0BeğenmedimŞikayet

irfan49 ()

Abi merhaba. Seninle burdan iletişim kurabiliyorum sadece. Başka iletişim adresin var mı? Sana son derece saygı duyuyor ve gerçekten düşüncelerine değer veriyorum. Yüz yüze tanışmayı çok isterim. Türkiye geldiğinde hangi ilde olursan tanışmaya gelmek istiyorum. Bilgi verirsen sevinirim. Saygılar

-1BeğenmedimŞikayet

Serap232323 ()

10 sene evvel 17 yaşlarımdaydım bitcoin in b sini bilmezdim ama keşke bilseymişim . Haklısın o kadar param olsa hobi olsun diye takılırdım . Ama ömrüm yetmez benim o kadar paramın olmasına 10k ile beklemeye devam haaa 10k TL olarak dolar değil kesinlikle :)

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

acikcasi ben gümüş u uzun vadeli yatirim olarak goruyorum bu yuzden her yerden aliyorum gelecege yatirim gibi dusunuyorum min 1 yil hedef 3 yil tutmak

Aras2016 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

10 sene evvel sadece 1 evin ve bir is yerin olsa ve araba alacak parayla kriptoya girmis olsaydin ve 10 yil icinde paran 60 milyon dolar olsaydi ve takriben 10 larca evin ve dukkanin olsaydida mi cekilirdin yoksa hobi olsun diye hala ufak tefek alir satarmiydin

Serap232323 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Abi hatırlatma btc al dediğini hatırlıyorum 2018 yılıydı :(

0BeğenmedimŞikayet

Aras2016 ()

Özgür bey bu seviyeden gümüş alınır mı biraz bekleyelim mi düşer mi? @Özgürcük

0BeğenmedimŞikayet

Serap232323 ()

Maşallah yarısının yarısı bende olsa piyasadan çıkarım ihya eder

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

ramzan dolayisiyla kapaliyiz can sıkıntısı işte

sadettiin88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

bende zaten cok gelmiyorum btc 3500 usd den 16 tane almistim evvel zaman icinde trade ederek bu rakama geldi param ama cok kazandigim kadar kazandirdigimda olmuştur aeada oyle bos kalinca dukkanlardan firsat bulunca giriyorum ramazanda kapaliyiz can sıkıntısı

sadettiin88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

boga sezonu baslamadan bogayi öngören zengin olur. Genelde bizim insanimiz dibin dibini bekler o esnada boga baslar dur buzeltmesi gelsin alicam dersin ama o fuzeltme hic gelemez sonra tutup tepeden mal alir ve batis. Hem dedim madencilik maliyetlerinin 18000 usd oldugu yerde btc n20 bin altina dustukce Alinir diye ordan alanlar suan satsa 10 btcde 80 bin usd suan karda idi

Jigsaw007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Say•my•name ()

Anladım hocam teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Engin8 ()

Adam nasıl zenginse 8 milyon dolar a küçük dedi :) Allah tan gerçek meblağ i söylemedim:)

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

hay maşallah bende 400 btc olacak peee bilgisayarı bile acmam :)))

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

hatirlarsan bir kac ay once bir sallanti oldu sol da duyum almıştım guvenlik sorunlari olduguna dair her ihtimale karsi ciktim sonrada birdahagirmek icimden gelmedi acikcasi

Say•my•name için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

ne mutlu sana o zaman küçük yatırımcı :)) eskiler bilir bir ara 400 btc ye kadar cikartmistim portföyü simdilerde daha ufak miktarlarla takılıyorum

Engin8 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

160.000$ ürünüm olacak buraya hic girmem :)))

0BeğenmedimŞikayet

Engin8 ()

Ben de de 8 milyon busd var :)

0BeğenmedimŞikayet

Jigsaw007 ()

Ozgur hocam bu sezonda Allah nasip ederse kriptoda nirvanaya ulasacagiz :)

0BeğenmedimŞikayet

Say•my•name ()

Solana dan neden çıktınız?

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

bende 4 e yakin btc , 30 bnb , 2000 avax , 16300 sand, 37 bin kusur gala, kalan tum paramda busd da

Say•my•name için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Say•my•name ()

Özgür hocam sizde şuan ne var peki

3BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

btc de herkesin aksine benim kanal direncim 30.800 ustune atar ve günlük kapanid yaparsa bundan sonra usul usul yukselmeye devam eder 1 yil icinde 30-44 bin araliginda gezinip yarilanmaya yakın yükselişi hızlandırır. Ancak 30.800 kuvvetli drenc olup son bir silkeleme yapma ihtimali benim gozumde daha yuksek yani drencten donul son bir 13.500-18.000 araligina yoklayip sonra usul usul yine bir yil icinde 44 bine gelip yarilanmayi bekler ama btc alim icin drenc kirilmasini yada donup destege gitmedini beklerim

uzman06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Sağol abim canımsın. btc yorumu da alalım abimizden ne diosun alımlarını yapmıştın sen zaten

1BeğenmedimŞikayet

bekm ()

Teşekkürler Özgür Hocam sağolun

3BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

valla işlerim çok yoğun kırk yılın başı girip bir bakıyorum okadar ama gelmiken orta uzun vade yatırım tavsiyesi vereyim elinize para geçtikçe min 1 yıl vadeli 3 yıl tutmak şartıyla gümüş alın x10 potansiyeli var 3 yıl sonrasına

uzman06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Abi nerdesin sen ya gelmiyorsun hiç

1BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

A. Ş. A var artık Anormal Şartlar Altın da

blue_and_white için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum