Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0851 17:04:04
EUR 34.9569 17:04:04
USD 32.1942 17:04:04
ALTIN ONS $2429.2800 17:04:04

Konu: Malum Dergiden

Dünyaca ünlü malum dergiden bir görsel gelmiş. Bakalım bu görseli nasıl yorumlayacaksınız dostlar. Komplo teorisi seven veya sevmeyen herkesi beklerim.ytd

Yorumlar (221)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Snipers35 ()

Hocam girilirmi

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Sağ olun hocam emeklerinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Oh çok şükür iyi bari sevindim senin adına da gerçekten

Gulkcr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Kesinlikle

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kolay iş değil ama karı gördün baktın bir şeyler fazlasıyla saçma gidiyor uzak durmak lazım. Masadan kalkacağın zamanı bilmek lazım

Nurtal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

O halde sorun yok inşallah en azından fark etmişsiniz o da güzel zaten çatırdıyordu

Gökhan77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlısı inşallah 400 ler altında biraz zor gibi artık ama onslar da düşerse olabilir. Bu piyasada olmaz diye bir şey görmedim. uyd

Adrenalin11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Olsun benim alışın çok çok assagidan

0BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Valla hocam dün aldığım kar yazınca öğleden sonra yeter bu kadar dedim sattım toplantı olduğunu duyunca sizin paylaşımı da görünce iyi ki satmisim stresi yaşamadım çok şükür.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Daha erken de çıksanız olurdu aslında ama hayırlısı nasip teşekkür ederim

Gökhan77 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nurtal ()

Ya hocam niye yapamıyorum bu sat al ı Uzun vade yi anca yapabilecek gibiyim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim beklediğiniz gibi güzel kazançlar olur umarım

Foreverfrankie48 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Zaten 12-13 aralığı da gelmiş bişey kalmamış 11.95 e. ytd

ARI_KAN_2301 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tamam dostum iyi geceler

Umutum34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adrenalin11 ()

400 leri görürüz inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Senin muzlu gönderimi den sonra 13 ten cikmistim her zman maglum dergi PAylasim. yapinca bir şey oluyor hedefim 12.50 13 ten çıktım

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ah be kral neden. 12-13 aralığı zaten beklentim ama kesin bilemiyorum kral fibo seviyeleri gösterdiği değerler. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Nasipte ne varsa o olur demi ustam. Bir şekilde haydan gelen huya gidiyor

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok şükür evet gerçekten de en azından tepeden yakalanmadıysa birileri ve bunda faydalı yorumlarınız olduysa beni bir nebze olsun mutlu etti

UZMAN_51 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Amin. Daha bugün 40 tane şey yazdım doları dolar ile yakarlar çivi çiviyi söker dedim falan. Ama hep uyarıydı. İnsanlar çok gafil kalıyor malesef. Hayırlısı artık ne diyelim

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Foreverfrankie48 ()

Cevap için teşekkürler Hocam.. Gümüşten dolar a, dolardan altın a parite yaptım.. Altın borcum vardı bu ay böyle olursa kaçırmam düştükten toplarım

0BeğenmedimŞikayet

Fatih1976 ()

Kral tahttan indi

0BeğenmedimŞikayet

ARI_KAN_2301 ()

Kral acil yardım ora gelir de emir i unuttuk 15.35 den almis ne yapsak

0BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Anlatma boşuna anlamazlar düşmez düşmez arkadaş nasıl çıkıyorsa öylede düşecek

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gelir mi dersin kral :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüşten altına geçiş, gümüşü satıp altın alarak yapılır başka türlü yolu olduğunu bilmiyorum varsa da.

Foreverfrankie48 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkür ederm sevgili bromm cansın :)

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dolar bir geri çekilsin de ona göre 12-13 TL aralığı gelirse baya düşebilir onslar buradayken. Lakin bakalım onslarda atak gelirse toparlanma olabilr. Doların açığını ne kadar sürede kapatırsa artık. Dolar baskısından kurtulmak da iyi oldu bir nevi. ytd

Akireb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

UZMAN_51 ()

18 lerdenusd alanlar icin üzülüyorum hocam sahsimca bu düşüş yarın da devam edecek gibi usd almadığıma bir kez daha hem vatanım adına hemde şahsım adına şükrediyorum ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Sadece düşer veya çıkar sözüne odaklı insanlar. Bu yüzden paylaşım niye yapılmış diye bakmıyor bile. Al veya sat komutu bekleyince maalesef sonuç hüsran oluyor. 18 den USD alan bir kardeşim, şimdi 13.50 de dursa bile 10k da 50 bin Zarar eder. Rabb'im kolaylık versin böyle ise:(

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum