Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0665 11:39:31
EUR 34.6197 11:39:31
USD 32.4389 11:39:31
ALTIN ONS $2285.3250 11:39:31

Konu: Malum Dergiden

Dünyaca ünlü malum dergiden bir görsel gelmiş. Bakalım bu görseli nasıl yorumlayacaksınız dostlar. Komplo teorisi seven veya sevmeyen herkesi beklerim.ytd

Yorumlar (221)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Naptın kardeş Adel iyi gitmiş

Nedimjdjd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Atatürk'ün de dediği gibi harici ya da dahili bedhahlar olabilr.

EAmre için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mechul34 ()

Belki iç güçler :)

EAmre için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

EAmre ()

Ah bu dış güçler hep onların yüzünden!

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben de merak ediyorum dış güçler bu kur korumalı mevduat sistemini sabote etmeye kalkarlarsa fiyatları şişirirlerse nasıl olacak hazinemize sıkıntı olmaz mı

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güzel sonra bir yatay dalgalanma süreci var sonra bir daha dünya var diyebiliriz belki görselde göre. ytd

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bunun asıl yansıması nasıl ne zaman ne şekil olacak merak içindeyim.. asıl dış güçler muza basarsa ne olur halimiz?

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Bütün bu yazdıklarım 16 21 Aralık arası gerçekleşti hocam dünya içerisinde 16 parça varsonra dünya arasındaki parçalar toplam 5 tane 16 5 21 ve 21 rinde ne oldu düşüş oldu tarihteki incelik düşüş 20 gece başladı 21 de muza bastık ve batik ufak yatirimci olarak :)))

0BeğenmedimŞikayet

Aysu06 ()

Harika düşünmüşünüz ben neden bunları göremedim o resimde :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güzel tespitler değerli arkadaşım. Ama esasen bu global çerçevede doların durumunu anlatmak için kullanılmış bir görseldi malum dergide ancak o gün gerçekten bizde de çok önemli olduğunu düşündüğüm için paylaşmıştım. Yorumların gayet güzel olmuş ince detayları yakalamışsın

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

1 dolunay dan ortasına kadar düşüş ve 2 ci dolunayda gene düşüş anlatıyor muz kabuğu 3 çizgili ayların içi 16 çizgili ayın 15 sini 16 bağlayan gece ye dikkat kemerindeki toka bir roketi te benziyor kafasında kask ve giydiği astiranot giysisi ve son 21 12 2021 peki ne gerçekleşti o gün 5 b uydusu fırlatıldı 16 12 2021 tarinde

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Her bir detayı bir şeyler anlatıyor bu görselin aslında

1BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Başladığımız yere. Geri gidecegiz diyor sanki ilginç olan yüz kısmı

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@muz69 bu kabuğu sen atmadın mı doları taşıyan adamın ayağının önüne :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@Lunxxx__ bu görseli önemli buldum o gün attım bu esasen global olarak doların durumunu kastediyor biz o gün her ne kadar içerideki hali üzerine yorumlar yaptıysak da.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@muz69 kardeşim sen mi attın bu kabuğu :))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Grafik atıyorum birazdan

0BeğenmedimŞikayet

Nedimjdjd ()

Teşekkür ederim abi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

O halde en kötü 24.40 falan stop koymak mantıklı olabilr belki. Bir an önce toparlamazsa sorunlu seviyelerde sayılır biraz ama toparlarsa iyi. Bir an evvel 26.40 üzerinde kapanış gerekli teknik olarak olursa iyi olur. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Nedimjdjd ()

Ontalamayi 25.700indirdim abi

0BeğenmedimŞikayet

Nedimjdjd ()

Abi ortalamayı 25.700 indirdim bugün

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aslında pek iyi bir seviyeden almışsın normalde. Yükselişte ki Yarasanın 0.618 hedefi üstünden. Lakin 0.618 altına inip neredeyse 0.786 ya kadar çekilmiş şimdi 2 sinin arasında. Ama buradan toparlarsa güzel olabilr lakin toparlamazsa 22.30, 15.60 11.50 de bulunan. 1, 1.618 ve 2 fibo hedeflerine kadar inme riski de var. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Nedimjdjd ()

Abi daha vermedim valla bekliyorum sence ne yapmaliyim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Adelci kardeşim naptın hisseyi?

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hayırlı sabahlar hocam. O konuya bakamadım. Ama dün geceki bakanın açıklamaları benim için yeterli oldu. Do lar olması gereken yere gelecek dedi.. biraz daha oynarlar oynamaya çalışırlar, zamanla yerine gelecektir. Ytd.

Kün_Fe_Yekün_19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ama risk zararı da yüksek bir durum adam 500 bin içerideyim diyenler oldu

Mechul34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mechul34 ()

Risk olmadiginda getirin yuksek olmaz demek zaten :))) vergileride duser kalirsa odenemde kur degerlemen katılım faiz payi verir

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Amin nasip kısmet hayırlısı önemli sonuçta amenna

Çalıkuşu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

Hayırlısı hocam şer zannettiğimizde hayır vardır bilemeyiz inşALLAH sonuç iyi olur

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yavaş yavaş. Malesef olmasa keşke inşallah etmesin ama belli olmaz sonuçta 9-10 TL ler de var potada. ytd

Çalıkuşu için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum