Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0883 23:29:36
EUR 35.0825 23:29:36
USD 32.2136 23:29:36
ALTIN ONS $2377.4150 23:29:36

Konu: Dolar/TL Kurda Negatif Durumlar Olursa

Merhaba dostlar. Burada bu günlük dolar /TL teknik olarak yükselen kanaldan ne kadar aştığı görülmektedir. Kanal tepesi şu anda 14.80 lerde olmakla birlikte kanal içine dönmek isteyen bir dolarda en iyi ihtimalle gidebileceği hareketli ortalamaların şu anki seviyeleri. Bu durum haftalık veya aylık grafikte daha da düşük seviyelerde olabilr. Olmaz mı olur mu bişey diyemeyiz ama tekniğin gösterdiği durumlar bu şekildedir. En küçük bir kıvılcımda üstüne gelen panik satışlarıyla birlikte karşılaşılabilecek bir durum olup negatif senaryolara da hazırlıklı olmakta fayda vardır.ytd

Yorumlar (87)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@Hayırlısıolsun___ evet köpük önemli

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler hayırlı günler bereketli kazançlar sn Muhtar

Muhtar58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muhtar58 ()

Hayırlı günler emeğine sağlık dostum.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kanal son durum bu günlükte.
Yükselen kanal orta bandın hemen altında şu an. Açıkça görülüyor ki 13.60 üzeri gelmezse kanal dibi 11.20 leri tekrar yoklayacaktır Teknik olarak. Lakin 20 ile 50 günlük ortalama arasında.ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba abi estağfurullah. İnan ben de hala izliyorum oturan bir şey yok. Lakin 12.40 TL üzerinde günlük kapanışlar gelirse dolar yine yukarı arzular. Altta kalırsa 11 TL ler yine potada olur hatta 10 lar. Tabiki altın gümüş de buna göre şekilleniyor şimdilik onslarda fazla renk yok o yüzden. Biraz durulması, oturması momentum dalgalarının yavaşlaması ve kapanışları görmek gerekli diye düşünüyorum panik hareketlere gerek yok. Ama isteyen parça deneyebilir risk algısı dahilinde. Full olmadıktan sonra büyük sorunlar olacağını zannetmiyorum. ytd

legendarow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

abi mrh kaldim tl de fikrini almak istedim saygılar hocam

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tekrar teşekkür ederim iyi akşamlar Çakıl

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Ne demek zaten yoğunsun ben kolaylıklar diliyorum, sen sağol uyarıların için

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Aynen dostum acayip dalgali

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Estağfurullah teşekkür ederim Çakıl çok sağ ol ben de bu yorumu yeni fark ettim kusura bakma.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Değil mi ışık hızında :)

erke_han için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok net bir şey yok dostum. Kanal içinde dalgalanma sürebilir. ytd

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erke_han ()

hayatı çok hızlı yaşayan bir milletiz :))

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

13 e demir atti gibi sanki dostum

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Arkadaşlar bu grafikten hareketle kanal içine dönmek isteyen dolar nerelere kadar düşebilir analiz etmiştik. Kanal üst bandı ve hareketli ortalamaları fazlasıyla aşan dolar kanal içine dönmüş kanal orta ve dip bandları görmüş ve şu an tekrar orta banddadır. Yükseliş olur düşüş olurdan ziyade normal yükselen band çerçevesi 14.50 ile 11.0 arasında kalmış durumda bir süre burada hareket devam edebilir. Taki 14.50 üste ya da 11 alta kırılmadıkça bu band içinde dalga hareketi devam edeceğini düşünüyorum. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim

Salih_C için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

Tşk ederim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

akika önce)
Konu: Dolar/TL Kurda Negatif Durumlar Olursa

kendisi dolaylı olarak bunu istedi değerli dostum. bende bu konuda yardımcı oldum.

https://altin.in/bossvurguncu

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Saha öncesinde 14.20 de 26 günlük ortalama var kijun sen Ichimochu dan. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Sılavı_rez ()

Hocam merhaba burdan gümüş alayım mı sizin öneriniz

SLAVE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Anladım hocam iletirim

SLAVE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet 20 günlük hareketli ortalama üzerine attı tekrar demek ki sırada 14.50 ile 14.70 ler potada 0.236 seviyeleri. ytd

0BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

kendisi dolaylı olarak bunu istedi değerli dostum. bende bu konuda yardımcı oldum.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@SLAVE hocam neden engellediğinizi soruyor arkadaş elçi olarak iletmek istedim.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Şu an 0.50 fibo üzeri ve üzerinde kaldıkça daha yukarıları hedefler. ama altına inerse daha aşağıları arzular. 50 ve 20 günlük hareketli ortalama arasında tekrar. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Ayrıca dün yoğunluktan siteye giremedim bir ara girdim ama vazgeçtim birşey yazacağım eksik kalacak. Sonradan detaylıca da baktım tüm paylaşımlarına seni bir kere daha taktir ettim. Her zaman olması gerketiği gibi temkinli ve kontrollüsün

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim Çakıl.

1BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Eline emeğine sağlık Boss

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tekrar güncellemek gerekirse şu an kanal dibine inmiş ve 100 günlük hareketli ortalama ile 50 günlük hareketli ortalama arasına girmiş bir durumda dolar. 100 günlük hareketli ortalama 10.65 civarında ve 10.40 da bulunan 0.782 var. Öncekiler tutamadı. Dikkatli olmak lazım.ytd

0BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

S. a Slave e sorarmisiniz beni neden engellemiş hakaret etmedik kötü söylemedik kendilerine

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum