Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0726 07:19:57
EUR 34.9460 07:19:57
USD 32.5568 07:19:57
ALTIN ONS $2335.2600 07:19:57

Konu: Yükselen takoz fm nedir?

Buyrun arkadaşlar
Hem öğrenelim, hemde FM'i takip edelim. Çalışıp çalışmadığını canlı görmüş oluruz.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Takip ve bilgilendirme amaçlıdır.

Faydalı olması dileğiyle...

Yorumlar (98)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Casablancaa ()

Slave hocam dolar 14,65 i kırdı diyebilir miyiz?

SLAVE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kurtdere ()

Mb faiz beklentin nasıl kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

baloğlu2929 ()

Bende bekleyeceğim full tl demiştiniz

0BeğenmedimŞikayet

msb13 ()

HocAm bir parça gümüş çıkalım mi kâr var

0BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

fed i bekliyor olabilir dostum.

somundede için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

ben bekleyeceğim dostum.

baloğlu2929 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

bence bekleyin , gittiği yere kadar gitsin. belki dolar 14.72 yi de zorlar 14.5 üzeri kaldıkça.

ciks83 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Sayın slave ben zaten emtiadayım sıkıntı yok ama millet sizden bir haber bekliyor hiç olmazsa giriş yaptığınızda ben buradan girdim diye bilgilendirirseniz

0BeğenmedimŞikayet

baloğlu2929 ()

Slave ustam burdan girelim mi ful tl deyim yoksa mb ve fedi bekleyelim mi

0BeğenmedimŞikayet

ciks83 ()

merhaba sayın slave bildiğim kadarıyla TL'ye geçtiniz bense. 8 parça gümüş 1 parça nok 1 parça da altın bulunduruyorum buradan gümüş çıkış yapmayı düşünüyorum bir tavsiyeniz varmı acaba

0BeğenmedimŞikayet

somundede ()

gümüş onsun kırılıma geçip düşmesi gerekmiyormuydu dostum ne dayandı bu kadar

1BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

bence beklenmeli. illa alınacaksa da her türlü duruma karşı yarı tl bulundurulmalı.

asures52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

fed faiz yükseltmez dostum ancak faiz yükseltme tarihi verebilir eğer derse ki; 2022 ilk çeyrek sonu faiz arttırımına gidebiliriz, bizimkilerde mecbur arttırmak zorunda kalır.

Kurtdere için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

kuveyttürk biraz daha uygun sayılır. ama genel olarak bu belirsiz süreçte makas farklarını yüksek tutuyor hepsi. bir süre sonra 1-2 hafta içinde düzelecektir.

AOC15 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

asures52 ()

dün gümüşü 10.170 TL den verdim dolar alırım diye bir türlü nasip olmadı doları 14.310 dan beri izliyorum bugün bir fırsat olurmu yoksa merkeze TL ile mi girelim sizin gibi

0BeğenmedimŞikayet

AOC15 ()

Merhaba Slave hocam.
Şu anda full tl deyim. Vakıfkatılım makas aralığını çok aştığı içın başka bir banka önerebilirmisiniz.24 saat işlem yapan. Vakıf katılım makas farkı özel kur olduğu halde 15 krş.

0BeğenmedimŞikayet

Kurtdere ()

Kardeşim fed faiz yükseltirse dolara etkisi ne yönde olur... mb faiz kararını nasıl etkiler

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Önemli olan bilgidir en güzel hazine ablacım en büyük kar. Rica ederim ne demek devamını dilerim

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Var hocam. Aslında onu da gösterdim grafikte ancak yazı uzun olunca sayfaya sığmadı. O sebeple çıkarmak durumunda kaldım. Saygılar

Geographer06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sağol ablam. Her zaman desteğin için minnettarım. Kelebekler çizip uçuramıyorum ama çaba sarfediyorum. Günde en az 1 saat araştırma geliştirme devam..

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

RSI uyumsuzlugu varmı ona bakabilir miyiz

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eline emeğine sağlık güzel ve öğretici bilgiler

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Birileri yine lalelik yapmış anlaşılan

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sagol dostum. Sizler kadar olmasa da çorbada tuzum olsun dedim.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Teşekkür ederim:))

Gulsoy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Elinize saglık güzel bir calışma olmus.

0BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Emeğine sağlık Başkan; ))) @Yaseminnisa

0BeğenmedimŞikayet

mühendis_beyyy ()

@SLAVE şimdiye kadar az buçuk edindiğim tecrübeyle kendi kanım ytd olmamakla birlikte ons daha gevşiyecek gibi ki matematiksel olarak sizin işleminiz gayet mantıklı, doğru anlamışım deği mi:)))

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

ÇOK Teşekkür ederim kıymetli

Hocam ALLAH RAZI OLSUN

Pazar günüydü doğum günüydü

RABBİM TEKRAR BAĞIŞLADI BİZE

kutladık morali düzelsin diye..

NİYAGARA için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

RABBİM gönlündeki muradı kabül buyursun

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum