Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 16:08:53
EUR 34.8217 16:08:53
USD 32.4566 16:08:53
ALTIN ONS $2346.8400 16:08:53

Konu: Yükselen takoz fm nedir?

Buyrun arkadaşlar
Hem öğrenelim, hemde FM'i takip edelim. Çalışıp çalışmadığını canlı görmüş oluruz.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Takip ve bilgilendirme amaçlıdır.

Faydalı olması dileğiyle...

Yorumlar (98)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bilmukabele ablacım ne demek sen de her daim. Emeğini vererek insanlara katkı sağladın çok güzel bir şey bu çok değerli

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ay_Çiçeği ()

Peki şimdi ne olacak

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

NU lar var diye bağırdık.. sadece ben değil ustadlarin çoğu. Ama.. :( zamanlamasını bilmek imkansızdı tabii. Tedbirli olunması gerektiğini iletmiş olduk. Sana da maşaallah. Her zaman destek oldun öğrenmemde. Sağol varol güzel kardeşim

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Maşallah ablam sen de bilgiyle birlikte olacakları yakalamışsın aslında dolarda

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Yukarı kırarken izledim indiğim noktadan binmek için öyle sabırla bekledim. YTD

Lale_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Yukarı kırılış söyledim. İsmi karıştırdım takoz dedim ama dua saatine rast geldi sanırım. Hem yükseldi hem takoz yedi :)

Bu arada ilk kez doların düşüşü için yasin vs okudum. Yine dua saatine rast geldi mi desem, kabul olacak duaya amin mi dedim desem bilmiyorum :)

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Tebrikler:) dolar fena takoz yedi:) YTD

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Bi demiyorsunuz tahminin tutmuş diye :)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Peki. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Teyit derken sizin yazdıklarınıza değil kendi yazdığıma, okuyucuların Bilenlerden teyit alması için demiştim. Yanlış anlaşılma olmuş sanırım.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdullah_aytaç ()

Sayın slave siz ne zaman alım yapmayı
düşünüyorsunuz teşekkürler ytd

SLAVE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Clemam ()

Baskan ons ta 21.70 dip olabilir mi?

0BeğenmedimŞikayet

Demos ()

Merhaba @SLAVE rlindeki gümüşleri sattın mi dün

0BeğenmedimŞikayet

Casablancaa ()

Teşekkür ederim hocam. Alım için bekliyorum dolar için ama sarkacağı yok gibi. Acaba sarkarsa kaça sarkma ihtimali olabilir? Alım yeri olarak kaçı düşünürsünz?

0BeğenmedimŞikayet

Türgenyev58 ()

@SLAVE Dost şu an piyasa MB ‘nın 100 bp fiyatladımı? Dolayısı ile 100 bp faiz indirimi doları yukarıya ivme yaptırtmaz hatta birazda gevşetebilir diyebilrmiyiz? Size göre pas geçme olasılığı, 100 bp olasılığı veya daha yüksek oranda faiz indirimlri ne olasılıklarda?

0BeğenmedimŞikayet

Samonka ()

Sevgili slave. Bende tldeyim tamamen. Düzeltme bekliyorum da. Ons ayağı da düşmüşken ilk düzeltmede tmamen gümüş almayı düşünüyorum ons düşük diye dogru bi karar mı olur yoksa dolar mı avantajlı olur.

0BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

@Konuralp üstteki mesaj dostum. böyle bir durumda dolar yukarı, onslarda ise gevşeme olur aşağıya.

2BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

bence önce 14.72 yi aşabilecek mi görelim.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

evet ama üstteki mesajda çıkmamış altın onsta 1752 aşağısı olmadığı müddet sorun yok. bereketli kazançlar.

Sılavı_rez için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konuralp ()

@SLAVE hocam FED'in faiz kararına göre artırırsa veya sabit tutarsa emtiaların ve doların yönü ne olur bilgilendirirseniz sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Sayın SLAVE hocam teşekürler. Peki 14.84 den müdahale beklenebilirmi. USD den bir miktar çıkmak uygun olurmu.

0BeğenmedimŞikayet

Sılavı_rez ()

Sağolun hocam teşekkürler ozaman bekliyorum demek

1BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

dostum ben denizbank özel bankacılık müşterisi olduğum için bir şey yapmama gerek kalmadı, ama zaten bildiğim kadarıyla yapılan işlem miktarı arttıkça makas aralığı iyice kapanıyor eğer denizbank müşterisiyseniz direkt deneyebilirsiniz misal 10 kg,50g,100 kg de çok farklı fiyatlar görürsünüz.

OZMER için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

öncelikle rahat olun dostum tadını çıkarın, altın onsta 172 aşağısına inmediği müddet, gümüş onsta 21.6 aşağısına sarkmadığı müddet sorun yok, üstte ise altın ons 1780 i gümüş ons 22.142 yi aşarsa daha da güzel, doları zaten biliyorsunuz 14.0 üzerinde kaldıkça 14.72 yi ister. hiç stres yapmayın bu rakamları takip edin yeter. gittiği yere kadar gitsin, hazır yakalamışsınız alabildiğinizce kar alın derim.

Sılavı_rez için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

14.72 yi kırabilirse ( kırmaktan kasıt saatlik, 4 saatlik kapanışlar örneğin dün gece 14.35 üzeri kapatınca 14.50 yi geçeceğini haber etmiş oluyor) 14.84

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

bende 14.65 yok dostum 14.72 var.

Casablancaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sılavı_rez ()

Hocam elimde gümüş ve altın var nasıl yapacağımı bilmiyorum ne önerirsiniz inanki sitrese girdim bana bı yol gösterseniz teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

OZMER ()

@SLAVE denizbank kullanıyorsanız özel makas kuruna nasıl geçebilirizZ? Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Sayın SLAVE hocam usd 14.72 yi delip geçerse ilk durağı neresi olur.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum