Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0743 12:14:04
EUR 34.9507 12:14:04
USD 32.5119 12:14:04
ALTIN ONS $2326.6250 12:14:04

Grafiği gönderen: celik2119

Trend desteği nihayet kırılıyor.

Yorumlar (72)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ZU1985 ()

Lütfen cevap :(

ZU1985 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZU1985 ()

Merhabalar, yeni üyeyim, umarım cevap verirsiniz. Geçen hafta çarşamba günü bist 30 fonu almıştım. 2 gün %7 kar aldıktan sonra cuma günü ve bugünkü borsa düşüşünden sonra %20 zarar yazınca şuan %13 eksideyim. Düşüşün devamı gelir mi? Zararına satmak mı beklemek mi gerekir? Yardımcı olursanız çok sevinirim

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Civans ()

Bu ilk yorumum, 2 senedir ilgiyle ve şaşkınlıkla nokta atışı yorumlarınızı takip ediyorum. Bizi aydınlattığınız için teşekkürler. 2 numarayı paylaşmanızı sabırla ve merakla bekliyorum Çelik Hocam. Birde sizin sayenizde radarımıza giren oyakc düşeni kırmış görünüyor bugün 3. gün üstünde kalacak gibi. 50 günlük yukarı yönlü 200 günlüğüde kırdı. Şuan gidişatını nasıl görüyorsunuz. Saygılar hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Nereden toparlar hocam ? Dolar borcum var almam gerekiyor yıl sonunda

0BeğenmedimŞikayet

LEON1978 ()

Allah hayırlı insanlarla karsılastırsın diyerek ettiğimiz duları bos cevırmıyo cok sukur. Su faiz olayı beni benden alıyor hocam.

sırf bu yuzden coinlere bile girmedim.

0BeğenmedimŞikayet

E1985 ()

Merakla bekliyoruz hocam uzun vadeli hangi hisseleri alacağınızı. Gerçi ara ara beğendiniz hisseleri söylüyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

SESU ()

Getirisi ne kadar oluyor hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Ezeb ()

Hocam merhaba, iş bankası sayfasında 809 nolu bist 30 fonu fiyat olarak alış- satış fiyatı 0.092391 olarak görünüyor ancak alış işlemi yapmaya kaltığımda 0,110869 ile işlem yaptırıyor bu konu hakkında bilginiz var mı?

0BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

bu mesaj ile denemesini yapalım bakalım düşecek mi?
banka adı duyunca sinirlenmiyor değilim, al birini ile başlayan sözü tamamlamak istemiyorum:)))

0BeğenmedimŞikayet

Canka71 ()

Sayın @celik2119 kardeşim, sabah da size bir mesaj yazdım ama sanırım düşmedi. Yorumlarınızı okudum. Dolardan çıkmışsınız. Ytd
Ben de bi. st 30'a asels ile dün ufak bir giriş yaptım. Yanına bir iki kağıt daha ilave edicem ama kararsızım.
Banka, THY, Gübre, Oyak, ford, arçelk, selec, kartn iyi mi sizce? Ytd omadan yazarsanız sevinirim.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam kamu bankalarının da var tabii. Doğru anladıysam :)

__Dersimli__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet, ben genelde XU30'u tercih ederim. Yabancı geldiğinde ilk onlara gelir. O yükseldikten sonra diğerleri yükselmeye başlar.

baha81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baha81 ()

teşekkür ederim değerli hocam

en sağlam 30 ve 100 değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Mesela iş bankasında bist 30 fonu var, bist 100 fonu var, endüstri şirketleri fonu var, bankacılık şirketleri fonu var, elektrikli araç üreten şirketlerin fonu var, iş bankası iştiraki şirketlerin fonu var gibi. Bunlardan birini seçiyorsunuz. ING'de de vardır.

0BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

kamubank olabilir mi?

0BeğenmedimŞikayet

baha81 ()

ben ing kullanıyorum tefas anlaşmalı var tefas diğerleri var bunların içinde onlarca şirket var. nitelikleri kazançları yaptıkları aynı mı?

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

hocam özel olmasından değil de reklam olmasın diye yazmıyorum. Kullanan arkadaşlar kendilerininkini örnek olarak atarlar. Ben yazarsam sıkıntı çıkıyor :)

1BeğenmedimŞikayet

baha81 ()

üstad özel değilse banka ve fon ismi verebilirmisiniz
bu işlerden hiç anlamadığım için soruyorum, başka bir sebebi yok kusura bakmayın.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet birçok bankanın bist 100 ya da bist 30 fonları var. Bistten hiç anlamıyorsanız bunlardan alabilirsiniz. Borsa artarsa bunlar da artar.

zelimir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kramer77 ()

Hocam bu sizin sıraladığınız 1 ve 3. Madde Türkiye Finans ta var mı? Ben bulamadım.

0BeğenmedimŞikayet

emreozkan21 ()

Her şey için çok sağolun hocam çok yardımcı oldunuz...

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Allah bereket versin. Eylülde Dolara girerken seneye Haziran'da 11 gibi çıkıp gümüşe geçerim diyordum. Merkez bankası sağolsun süreci hızlandırdı. Haziran'a kadar para boş durmasın diye biste gireyim istedim. haziran'da gümüş alma planı devam ediyor şimdilik.

emreozkan21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

meczupavukat ()

kısa vadeli olanları paylaşabilir misiniz?

albani için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emreozkan21 ()

Güldürdünüz hocam
Yatırımlarımı sizinle paralel olacak şekilde ilerletiyordum önce vade sonra dolar sonra gümüş 20 dolarlara gelince gümüş alacaktım fakat siz biste geçtiniz bende zerre anlamam borsadan bu şekilde paralellik bozuldu. Hiç anlamayan biri de borsaya girip para kazanabilir mi Yoksa en iyi yol bildiğimiz yoldur mu demeliyiz ?
Teşekkürler...

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Hocam dolarda düşüş başladı diyebilir miyiz? Yoksa henüz erken mi? Ona göre pozisyon almayı düşünüyorum.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Oran iyi bence. Ebussuud efendiye göre bunda sakınca yok diyebilirim :)

0BeğenmedimŞikayet

emreozkan21 ()

QNB finans %18.1 ile günlük vade veriyor hocam 4000 Tl pasif olması şartıyla

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Faiz kullanmıyorum ben. %18 veriyorlar mı?

0BeğenmedimŞikayet

emreozkan21 ()

Hocam 9.40 tan aldığım dolarları çıkıp %18 ile TL vadeye koymayı düşünüyorum mantıklı mı sizce?

0BeğenmedimŞikayet

zelimir ()

3 nolu dediğiniz. BiST 30 fonu mu hocam ? Öyleyse bunu bankalar aracılığıyla alabilirmiyim?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum