Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0769 06:32:33
EUR 34.7312 06:32:33
USD 32.2289 06:32:33
ALTIN ONS $2357.0450 06:32:33

Grafiği gönderen: WiTCH

Olası toparlanma bölgesi burası olmalı, 8.80 üzerine atar ise rahatlar. Dirençleri pembe çizgi ile belirtiyorum takip edenler biliyorlar.

Not: Burdan alayım mı şurdan satayım mı gibi soruları lütfen sormayın!

Yorumlar (267)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Altınlarımı_verinnn ()

Senden Allah razı olsun iyiki varsınız

WiTCH için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Merhaba sizce beklemeye devam mı?

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

dostum ne saldırısı ))
burda saldırıyı nasıl yapacak. hangi tuşla saldırıyorlar klavyeden tabancamı çekecekler. ))

filim adamsınız yav

kardankadın için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Aynen dediğiniz gibi oluyor.

Mehmet_0666 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Çok sevindim :)
Güle güle harcayın.

Samonka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Sevgiler saygılar..

mehmetberber için cevaplandı (yorumu göster)

9BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Gördüğü her oluşumu bir şeylere benzetme çabası içerisinde olanlar teknik bilmiyorlar, yok kulp yok tencere yok tava... daha neler!
Zaten bilmediklerini sizlere de aktaramamışlar ki sitenin neredeyse tamamı terste kalmış.

gumuscuanneninbacısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Kim onlar?

kardankadın için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Açıklamayı görmüyor bile çoğu, biz milletce okumayı pek sevmiyoruz :)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet_0666 ()

Siz elinizden geleni yapıyorsunuz. bir zahmet kişilerde geriye dönük okumayı denesinler.
Neticesinde dizinde bir yaşantınız, işiniz, eviniz ve yatırımlarınız var.
Siz burda herkese aynı şeyleri defalarca anlatmaya devam ederseniz.
Bu seferde kendinizden bir şeyler kaybedersiniz.
Yanlış mı düşünüyorum?

0BeğenmedimŞikayet

Samonka ()

Dediklerinize aynen katılıyorum efendim. Bende sizin görüşleri ve mesajları dikkate aldım ve on bin tl vadeden gelecek olan faizi bozdum ve 50 kgma yakın alım yapmıştım. 20 bin kar iyi yani ama uzuuun vade bekleyecek biriyim tabiki. :)) teşekkür ediyorum sizlere. ^_^

0BeğenmedimŞikayet

mehmetberber ()

Samimi ve dürust olduğunuza kalbimizle inanıyoruz. Witch hanım. Bol kazançlar diliyorum.

2BeğenmedimŞikayet

gumuscuanneninbacısı ()

Hocam biz grafik bilmeyen insanlar içinde o kadar güzel, açık ve net paylaşımlar yapıyorsunuz Allah razı olsun sizden, çünkü bizler burda kendi halinde insanlarız yok fincan kulp böyle olursa, yok ayı boğayı yenerse, yok rasyo böyle yaparsa gibi yazılan yorumları hiç anlamıyorum, grafik bilgim olmadığı için. Ama sizin bu kadar açık ve net olmanızla bizlere çok faydalı oluyosunuz, çok teşekkür ederim:))

0BeğenmedimŞikayet

Neşedertaşk ()

Teşekkürler, Allah sizden razı olsun..

0BeğenmedimŞikayet

Adrenalin11 ()

Hergün likeler size:)))

0BeğenmedimŞikayet

Raykoo ()

Bu kelimelerle kimin ne olduğu belli oluyor kimin edepsiz olduğu sen susta kendine saygısızlık yaptırma cuma mübarek gün işine bak işine

cenap_dayiniz_geri_dondu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kardankadın ()

evet ufak ufak saldırıların hedefi olmaya başladınız aman diyelim. soru sorulunca bilmiyor diye insanlara ters cevap verenler bilmiyor diye insanları kucaklayanları hedef alıyorlar görüyorum ki...

0BeğenmedimŞikayet

mehmetberber ()

Ğrafikte herşeyi net şekilde çizmiş ve altınada açıklamayı yazmışsınız . bunun üstüne başka bırşey diyemeyiz.

9BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Pazartesi günü idi sabah yazdım burada olası toparlanma bölgesi burası olmalı bakın gidicek arkasından bakıcaksınız ondan sonra dedim ve ne demekstediğimi anlayan bir kişi paranın taşıma maliyeti göz önüne alınınca 5 gün de an itibari ile 8 aylık faizi aldı, ben daha ne diyeyim?

0BeğenmedimŞikayet

mehmetberber ()

İnsanlarımız hep tavada pîşsîn ağzımıza düşsün istiyorlar . Öyle bi dünya yok. Kazanmak kadar kaybetmekte vardır.

1BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Rica ederim, emeklerinizin heba olmasına izin vermemek için elimden geleni yapıyorum.

Raykoo için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Bekleyen herkes kazanıcak sayın arkadaşım.

yektatek için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Raykoo ()

Kıymetli zamanınızı insanların hayrına harcadığınız içinde ayrıyetten teşekkür ederim

2BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Biraz gayret etmeleri gerekir dimi, profilime girip yorumlarımı okumalılar.

0BeğenmedimŞikayet

yektatek ()

Heleki böyle en çok ihtiyacımız olan zorlu dönemde dua alıyorsunuz inşallah herkes kazanır

1BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Bilgi paylaşılmaz ise hiç bir kıymeti yoktur.

gumuscuanne için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

En azından elindekinin değeri koruyabilsin insanlar.
Orta ve uzun vade bekleyen güzel kâr alıcak.

Keş_on_the_teybıl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

@mehmetberber onlar kim:) herkes iyi niyetiyle bir şeyler yapmaya çalışıyor

2BeğenmedimŞikayet

mehmetberber ()

Anlıyorum sizi. Anlamıyorlarsa onlar için yapacak bir şey yok. Bir insanın üstüne gitmeden para kazanmayı öğrensinler. Derim.

0BeğenmedimŞikayet

sumeyya1212 ()

Maşallah size:) bende sizi takipteyim ayrıca teşekkür ederim :) daha öncede yazdım ama düşmedi sanırım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum