Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0771 06:11:24
EUR 34.7593 06:11:24
USD 32.2490 06:11:24
ALTIN ONS $2358.1900 06:11:24

Grafiği gönderen: WiTCH

Olası toparlanma bölgesi burası olmalı, 8.80 üzerine atar ise rahatlar. Dirençleri pembe çizgi ile belirtiyorum takip edenler biliyorlar.

Not: Burdan alayım mı şurdan satayım mı gibi soruları lütfen sormayın!

Yorumlar (267)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

hocam artık olmuyor orda ayarlardan bakarsan görürsün ayarlıyorsun ama kısa bir süre sonra bozuluyor aynı kişileri bulup tekrar takip etme / takip et yapman gerekiyor ya site bozulmuş ya da benim cepten kaynaklı bilmiyorum

Yanasio için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ALTONA ()

Cok iyisin ondan. Cehennemin yolları iyilik taşlarından dosenmistir. Azı karar çoğu zarar. Biraz kendini düşün lütfen.

WiTCH için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet_0666 ()

Yemin ediyorum. sonuna kadar haklısınız. ben bile size yazılan aynı soruları okudukça bunalıyorum. sizin yerinizde olmak gerçekten çok zor. kişilerde biraz kendileri için gayretli olsalar daha farklı olabilir.
Ama birde iyi yönden bakın. bir çok terste kalan paraya ihtiyacı olanlara ışık oldunuz. çok kişinin duasını aldınız.

0BeğenmedimŞikayet

Murathan_34 ()

Sayın witch güzel trspitleriniz ve nokta satışlarımız var sayenizde kazanıyoruz, hakkınızı helal edin

0BeğenmedimŞikayet

Yanasio ()

Sadece takip ettiği kişilerin yorumlarını çıkmasını nasıl ayarlayabilirim yardımcı olur musunuz?

ZGK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Sende haklısın arkadaşım) teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

herkes takip ettiği kişilerin sayfasını açık tutsun . ya da sadece takip ettiği kişilerin yorumlarını çıkacak şekilde sayfasını ayarlasın diyeceğim ama ben eskiden öyle yapıyordum uzun süredir takipe aldığım kişileri sistem otomatik olarak takipten çıkarıyor ana sayfaya herkesin yorumu düşüyor bu kez görmek istediğim kişilerin yorumları kaynıyor ben de o kişilerin sayfasını açık tutuyorum ama @WiTCH ustaya sürekli aynı sorular. bazen bakıyorum bakıyorum son gidişat tamam mı devam mı net anlamıyorum. 1 kişi için çok yorucu. hele etiket istemek. bence bunu ustalara yapmayalım arkadaşlar hoca paralı danışmanlık yapıyor olsa tamam ücreti öderiz yapsın. ama herkese nasıl tek tek mj cevap etiket yapsın

Mehmet_0666 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yunus_Emre_61 ()

Abla gümüşte düşüş sinyali mi var. Sayfanızda o kadar yorum var ki bunu kaçırmışım :) normalde saatte bir profilinizdeyim

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Siz bilirsiniz.

Fil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fil ()

Hocam 9,01 sattığımı 8,95 ten geri alıyorum Özakman))

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Niçin böyle oluyor anlamıyorum.

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Sizleri yarı yolda bırakmamak için direniyorum ama benim de bir sabrım var.

Mehmet_0666 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SS3CRZ ()

Evet düşüyor hocam dussunde alalim

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

tembel bir nesiliz. baksana artık tüm kelimeleri bile kısaltarak yazıyoruz. inan utanmasalar diyecekler ki hocam grafiğe benim yerime bakarmısın orada hedef direnç ve destekler kaç gözüküyor bana söyle:)))

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Pazartesi sabahından beri sayfa sayfa yazdım gılgamış destanı gibi okumuyorsunuz.

Cem41 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mehmet_0666 ()

Mantıklı.
Takip etmek isteyen profilden bakar. harbi iyi sabır var @WiTCH te. vaktim yok diye biri bir şey yazmış. sanki bizim çok vaktimiz var. bizde çalışıyoruz. ama bir şekilde boşlukta profilden takip ediyoruz. armut piş koynuma düşsün istiyorlar.
İyilik yapanında bu kadar üstüne gidilmez.

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

aynen hocam son mj. in ben devam ediyorum o kadar sabah piyasa açılışında altın gümüş dolar euro vs günlük bakıyorsan istersen onları da yaz ama kuruşu kuruşuna tahmin mümkün değil demiştin herkes de buna anlayış göstersin

2BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Gidicekler profilime tıklıcaklar grafik kısmına.

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adrenalin11 ()

Yöneticiler dışında kimse yazamaz moduna girin bence:))

0BeğenmedimŞikayet

Cem41 ()

Şuan almak istiyorum ama nerden alacağımı bilmiyorum benim için tek sorun bu bunalmaniz çok normal bukadar insan bireyler bekliyor ama bu kadar insandanda dua almaya değer saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Al_Işık ()

Foruma pırlanta gelmiş, bizim haberimiz yokmuş. Hadi bakalım yolun açık olur inşallah kardeşim. Sağol.

1BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Şimdiden nerden bileyim arkadaşım.

Umutum34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

vitch kardeş millet aslında ayarlar kısmında sadece takip ettiklerimin yorumları gözüksün kısmını işaretlerse seni daha iyi takip ederler. alalım mı satalım mı diyenlerin çoğu bu ayarları yapmadıkları için senin yorumun arada hızlı aktığı için kayboluyor. ondandır sanırım. yoksa ısrarla herkes aynı soruyu sormazdı tahminimce.

3BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Bu kadar olmaz inanın şaşkınım, gerçekten çabalarıma haksızlık ediliyor.

ALTONA için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Ben sat sinyali geldi diyene kadar bu soru sorulmamalı aslında.

0BeğenmedimŞikayet

Yanasio ()

9.12 yi direnç yerıolarak yazmış sat olunca yazacak sanırım

Şanssız_gümüşçü için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Öyle olmasa idi sitenin neredeyse tamamı terste kalmazdı dimi?

Al_Işık için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Beni hiç anlamıyorsunuz çünkü okumuyorsunuz!

vavv için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şanssız_gümüşçü ()

Ne yalan söyleyeyim bana göre hem ons hem dolar etkisiylede olsa gümüş şuan çok düşük , hazirandan beri beklemedeyim, kısa zamanda 11 yada 12 TL yi ben bekleyeceğim, asla ytd degil

1BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Olası direnç o bölge idi çünkü sabah paylaşmıştım grafiği.

Fil için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum