Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 02:25:57
EUR 38.1653 02:25:57
USD 34.1635 02:25:57
ALTIN ONS $2659.4050 02:25:57

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

dolar tl flama 1 saatlikte çalışırsa 11 hedefi var

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam aynı grafiği bu gün dördüncü kez attım gümüş onsta fincan kulp kırıldı grafikte görüyorsunuz 24470 altına düşmediği müddetçe çalışması beklenir düşerse de iptal olur

Ferzan01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ferzan01 ()

Hayırlı akşamlar hocam uzun zamandır sizi takip ediyorum. ancak yazabildim bir çok girafiginiz çıkıyor hocam ama bende bir cesaretsilik var bir türlü elimdekini satamiyorum gümüş ons 28 dolar bir çalışmanız var. buraya dolarla gelen bir gümüş var . hocam sorun bu gümüş nereye kadar gider. yeni bir calismaniz var mı şimdiden teşekkürler ederim.

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam aslında 1 saatlik grafiklere güven olmaz ama bazen denk geliyor diyelim

Attila_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Direckartal ()

Çok teşekkür ederim hocam

1BeğenmedimŞikayet

Attila_ ()

Akif üstadım selam. Sterlinle ilgili yeni çalışmanız var mı. Diğer çalışmalar makine gibi işliyor mübarek ?

3BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolasın çok şükür iyiyiz.

Ben_Demiştim için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Çok sağolun hocam bilgilendirmeniz için.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Feryal hocam dün dediğim rakamların üstü yoktu en azından görünmüyordu ancak bu gün sert ve hızlı düzeltme yedi ve rahatladı

feryal82d için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam tekrar değerlendirme yapacağım yalnız arkadaşlar bu gün çok güzel değerlendirme yapmışlar söylediklerine aynen katılıyorum

Direckartal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah İnan hocam sağolasın

İnan44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İnan44 ()

Tebrikler Akif hocam gram 660 dolar 11 hedefi geldi.

1BeğenmedimŞikayet

Direckartal ()

Hocam dediğiniz gibi 11.28 döndü, tekrar bir degerlendirmeniz var mı?

1BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Akif hocam sterlin dediğiniz değerleri gördü . Bu düşüşler düzeltme mi yoksa yükselişe devam mı?

1BeğenmedimŞikayet

fecri_sadik ()

Hocam bozalimmi altinlari gorusunuz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam gece falanda kalmadı nedir bu 11oldu iste

1BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Şükür üstadım. Bir sıkıntı yok çok şükür. Pandemi şartları hala canımıza okuyor sadece. Herkes şu aşılarını bir olsa da rahatlasak. Onun dışında iyilik sağlık. Umarım sen de iyisindir. Baki selamlar.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam sanada Allah rahatlık versin hayırlı geceler Allaha emanet ol

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam yarın olsun bakalım yalnız şunu unuta bilinmeyen bir şey yok her şey büyük oranda fiyatlandı

helfiri_35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hayırlı geceler hocam. Allah rahatlık versin. saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam seninde ellerine sağlık ikilem yaşama hocam sağlığın yerinde mi gerisi pekde önemli değil

Ben_Demiştim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

helfiri_35 ()

Hocam merhaba yarın mb faiz indirmesini bekliyorum 100 yada 200 baz bana göre doğrusunu yapıyor fakat dediğim rakam yaparsa dolar nolur sterlin nolur onu çözemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aynen öyle Fatih hocam

1BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Ellerine sağlık üstadım. Bu yaz ana paradan yaptığım çılgın harcamaları TL bazında çıkacağım demektir yıl bitmeden. Üzülsem mi sevinsem mi bilemedim. Sağlık ve sıhhatler dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Onurozgr ()

Anladım usta teşekkürler eline sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Yani yarinki karar mesela bu düzeltmeye neden olabilir gibi. sabit kalarak örneğin

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam karar senin

Onurozgr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam zaten 11 e dayanmış bilmdiğimiz bir şey varsa ortada hepimiz ters köşe oluruz. yok her şey yolunda giderse düzeltme yerine yaklaştık demek

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Yani bu dolar 11lerw gidip ordanda düzeltme yapabilir demi hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Onurozgr ()

Anladım usta o zaman her zaman ki gibi beklemeye devam

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Kesin rakamı şimdi söyleyemem ama çıkışın en az yüde 40 ı diye hesaplama yaparız hava olumlu olursada yüzde elli olur daha fazlası olmaz ancak düzeltme başlarsa 3 ay kadar sürer

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum