Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0788 22:55:47
EUR 34.8257 22:55:47
USD 32.2638 22:55:47
ALTIN ONS $2338.2000 22:55:47

Konu: rvnusdt

RVNUSDT

Boxımıza giriş yaptı. İzleyelim ne yapacak

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

-1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tamam sanal battı bari hisseyi zarardan çıkayım düşecekse daha teşekkür ederim izfaş önerir mısın 8.40 der mi yakında bu ay

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Haklısınız hocam unutmuşum. Kusura bakmayın. Bakıyorum şimdi

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam selam krdmd bakacaktınız unuttunuz sanırım zirvede almışım sanırım zarar büyüyor öneren de isim vermek istemiyorum burdan bir arkadaştı ilk tecrübemdi olmadı krdmd alış 7.55 bugün 7.26 kapanış yaptı onu satıp izfaş alsam gün içi 6.25 6.28 düşerse grafikte 3 ayda bir 8.40 göstermiş 2 kez kasım ayında zirve 8.40 yine gelir mı zararı çıkarım teşekkür ederim acil yazarsanız bugün sabah satacağım diğerini

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Ne yapacağını izliyoruz. :))

0BeğenmedimŞikayet

Takiptekal ()

Ne demiştim size:)

-1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Anlamıyorum hisse senedi halen nasıl zarar da oluyor bist 533 lerde iken

Gönül_Yorgunu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Allahım inşaallah kardeşim yüreğime şu serptin kalbim sol yanimda şiddetli ağrı var umarım kararı görebilirim

Takiptekal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Takiptekal ()

Sabirli olmaniz lazım bu piyasada burda özellikle düşüşte olumsuz yorumlara takılmayin 3 5 kişi dışında kimsenin bir halt bildiği yok herkes yazıyor bu piyasada dalgalanma geri çekilme doğasında vardır biz 64 bin dolardan 28 bin dolara düşmesine şahit olduk hemde ful maldayken sabır ile zararsız çıktık 3 5 bin geri çekilmiş bunlar önemli değil olacaktirda gayet normal gör bak bu gece yine eski rakamlarina geri gelecek

0BeğenmedimŞikayet

Gönül_Yorgunu ()

Faiz arttıracaz varlık alımlarını azaltacaz falan derlerse düşüş devam edebilir dolar güçlenenilir

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Fed konuşması sırasında daha ne etkisi olacak onu soruyorum daha da düşer mı sanal ve hisseler

0BeğenmedimŞikayet

Gönül_Yorgunu ()

Bekleyin artık yeterince düştüler zaten fed konuşmalarına göre hareket et

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Dün kendim yazdım o an da zarardaydım belki son bir çıkış yapar 2.75 der diye beklerken geldiği yer ortada doge 2.75 mana 30.82 tepede panikle işlem yapınca hep zarar

Takiptekal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tam da stop nerde koyucam bilemedigim için olsu bir anda zarar büyüdü öğleyin

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Olan oldu napicam bunlar bugün fed sonrası son kez ayağa kalkar mi yoksa o saatte daha da mindibe vurur fiyatlama yaptı sanırım daha düşmez değil mi

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam, hangi yatırım aracına yatırım yapıyorsanız yapın almadan önce stop belirlemek şart ve ayıba sadık kalmakta şart.

0BeğenmedimŞikayet

Takiptekal ()

Bekleyeceksiniz başka çare yok

0BeğenmedimŞikayet

Gönül_Yorgunu ()

Pump yapmış coinlere hiç bulaşma para babaları paralarını çektigi an dımdızlak kalırsın

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Kardeşim elimdeki doge ve mana ışığı söndü tepeden yakalandım

0BeğenmedimŞikayet

Gönül_Yorgunu ()

Sabırlı olun selda hanım daldan dala atlamayın yoksa paranız erir biter

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam kalbim dayanmıyor benim nasıl zarar kapanacak ben paramın değerini koruyayım eksik parayı fam edeyim dedim elimdeki eriyor

0BeğenmedimŞikayet

Gönül_Yorgunu ()

Tekkeyi bekleyen çorbayı içer

Mr_Analist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam ne kadar bekleteceğini kimse bilemez eğer cycle geçişleri yakınsa şu tarihte hareket olabilir ( ihtimal) yazarız. BİST sayfasında her hafta sonu tarama yapıp en iyi durumda olanları paylaşıyoruz.
Benim coin yatırımım yok ve hiç olmadı. Sadece reel hayatımda dostlarım sorduğu için çiziyorum. Grafik yetkisi alınca buradakiler de faydalansın diye çizimlerimi atıyordum ama ne bildiği belli olmayan insanların saçma sapan yorumları ile muhatap olmayacağım. Soran olursa eldekileri atarım.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam ben teknik açıklama teknik grafik karışık anlamıyorum lütfen sade bir dille hisseler ne kadar bekletir sanal ne kadar bekletir zararina satıp bunu çıkaracak bir yatırım var mı yatırımın destek direnci alım satım nedir söyleyebilirseniz inanın dünden beri beynim yandı gördüğüm yazdığım düşüşü oturup izledim panik atak var bende kesin kilitleniyorum

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam, PC ye geçince yayla, BJK , Doge, mana grafiklere bakarız yorumlarız. Her açıdan. Gümüşe gelince bir haftadır uyarıyorum 23,5 altı riskli diye. En son dün biraz izlerim gümüşü diye grafik atmıştım. Sayfamda görebilirsiniz. Akşam PC ye geçince yazdığınız yatırım araçlarına detaylı bakarız.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Doge ve mana yi satıp tek jetona yatırsam yine mı hata olur yuruyecek bir jetona

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam umutsuz sanırım ne kadar bekletir beni hisseler ve burasi

0BeğenmedimŞikayet

Mr_Analist ()

Holo da yıl sonunu bekle alfa surulmezse sonu xlm gibi olur burda ağlarsın. Arzına göre fiyatı fazla şuan mum atar alırsın saymazsan o mumda 6 ay beklersin

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

tmm dostum rvn nasıl

1BeğenmedimŞikayet

Gönül_Yorgunu ()

Hot alacaz kısmet olursa

btc68 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

tmm dostum sen ne alacan

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum