Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0784 06:51:30
EUR 34.8066 06:51:30
USD 32.2524 06:51:30
ALTIN ONS $2343.2400 06:51:30

Grafiği gönderen: Ben_Demiştim

⭐⭐Ben_Demiştim ()
Dolar
Yorumsuz...

Yorumlar (49)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

anil1905 ()

Ben de isterim :)) zahmet olmazsa Mısır dan kan şekerim düştü sanırım

Ben_Demiştim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

O değil de alt yorumdaki grafiğe "o kadar erken olmaz" diye yorum yapan arkadaşa da selamlar.

0BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Hala aynı fikirde misiniz?

By_matrıx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

terste kalması ayrı, terbiyesizlik yapması ayrı şeyler. Terste kalanlara acıyıp yardımcı olmaya çalışıyoruz, terbiyesizlik yapanları engelliyoruz. Kurallar böyle.

Tzo_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Whitestar61 ()

Hocam merhabalar, size sorduğum bu bu jasmy nereye koşuyor. Hedefsiz kaldım:)

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lynrdy ()

Teşekkürler @celik2119 hocam.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Enflasyon yükselmeye devam eder. Dolar artışının maliyeti de enflasyona eklenecek.

lynrdy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

FED agresif bir açıklama yapar mı….

0BeğenmedimŞikayet

lynrdy ()

@celik2119 hocam günaydın. Bu gün enflasyon verileri açıklanacak galiba saat 10.00 da, beklentiniz nedir acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Tzo_ ()

Olsun hocam alttan alin büyüklük sizde kalsin kaybetmenin psikolojisi cok kötüdür kimse kimseye bulasmasn merkez bankasi gecenin bir vakti gorevden alindi kimse yukselis beklemiyordu bende elimde tl ile kala kaldim dolar alacaktim ne yapim madem hadi kriptoya yatirim dedim =) oda bir yildir terste daha yeni ciktim cikicam zarardan =) ne yapalim iste benim bu sitede tek sinir oldugum sey su adamin bilgisi 0 ama oyle bir emin dil ile konusuyor ki off iste o kisilere sinir oluyorum

0BeğenmedimŞikayet

Naxet ()

Hocam c98 in hareketi gördünüz mü?

0BeğenmedimŞikayet

KANO1 ()

Şu fed rüzgarı geçince gözde girişimi incelersin..

okan197 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birss ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

May45 ()

Ben geçen seneden beri takip ediyorum Sasa kaybettirmiyor

Kayserimanisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayserimanisa ()

Sasa haricindekileri bilmiyorum kardeşim. Ama SASA uzun vade elde tutulması gereken bir hisse. Elbette yanılabilirim.

0BeğenmedimŞikayet

Mennan_usta ()

Döviz borcuna baktınızmı?

Saygılar

May45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

May45 ()

Bu Sasa hala yükseliyormu ya

1BeğenmedimŞikayet

okan197 ()

İncelediğiniz veya takibe aldığınız hisseler var mı? Ytd olmasan merak ettiğim için soruyorum.
Şuan ben biraz topladım.
Nuh çimento 38
Sasa 28,26
İzmdc 2.47
Fade 7.97
Ecilc 5.88 maliyet ile elimde. Fade çok terse düşürdü bugün ama hayırlısı. Sizce nasıl bir portföy elimdekiler?

0BeğenmedimŞikayet

Kayserimanisa ()

Aynı beklentiler içindeymişiz:)

5BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yarınki fedde üyelerin 2022 için kaç faiz artışı düşündüğü önemli olacak. Beklenti 1 artış olması yönünde. 2 artış diyenler çoğunluğa geçerse dolar için iyi onslar için kötü. Artış 2022'de olmayıp 2023'e kayarsa dolar için kötü onslar için iyi.

Birss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birss ()

Selamlar yarınki fed için Bi öngörünüz beklentiniz varmı hocam

0BeğenmedimŞikayet

KANO1 ()

Yarında çökmezse aralığa kadar BİST'in önü açık Buda bize yeter..

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam aynı düşünüyoruz. Bist dolar olarak dipte şu an. Sepete işler daha kötüye giderse diye biraz dolar koyup kalanı ile uzun vade biste girilebilir. Ben ABD borsaları çöksün de biste öyle gireyim diye bekliyorum, bir türlü çökertmiyorlar :)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Biz 300 senedir az gelişmiş ülkeyiz.

sinekvalesi1966 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayserimanisa ()

Merhaba çelik bey USD pozisyonumu çok fevri çıkışlar olmadığı müddetçe 2023 sonuna kadar korumayı düşünüyorum. Bunun yanısıra bistte V30 hisselerden ufak ufak 2025 vadeli toplamayı düşünüyorum. Ne dersiniz? Sizin yorumlarınız benim için değerlidir.

0BeğenmedimŞikayet

By_matrıx ()

Bu söze saygı ile eğilir şapka çıkartırım

0BeğenmedimŞikayet

sinekvalesi1966 ()

Gelişmekte olan ülkeden az gelişmiş ülkeye döndük bu lafına katılıyorum

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Az gelişmiş ülkelerde zaman zaman böyle değişiklikler olur. Bazen enflasyonun üzerinde faiz verirler dolar yavaş yükselir, bazen enflasyonun altında faiz verirler, dolar hızlı yükselir. Şimdi hızlı yükselme dönemi.

0BeğenmedimŞikayet

sinekvalesi1966 ()

5 aylık zamlar da peşin girdi cüzdanımıza hocam az mı? Saçma sapan bir yola soktular ülkeyi de bizi de

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Enflasyon %20 olunca dolar her ay ortalama 15 kuruş yükselecekti zaten. 5 aylık artışı peşin yapmış oldu.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum