Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 11:23:34
EUR 34.7339 11:23:34
USD 32.5072 11:23:34
ALTIN ONS $2392.1450 11:23:34

Konu: Rvnusdt

⭐⭐Sherloch ()
Bitcoin

Rvn için siyah hat düşüş hattının sonlandigi bölge olmasından dolayı önem arz etmektedir.

Fikir benden karar sizden. Bol kazançlar

Yorumlar (75)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Hocam tl olarak takip ediyorum fakat siyah cizgiyi gecmis gorunuyor. Orta bandda ki hedef 0
50 mi oluyor kusura bskmayin tl usd grafik kafam karisiyor. Alim icin trx ve rvn arasinda kaldim tskler.

0BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

Sorunun cevabi oncelikle ne zaman siyah cizgi kirilirsa o zaman her an olabilecek birsey. Oncelik siyah cizginin kirilmasi

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Hocam belki sorum saçma olabilir ama öğrenmek icin mesala bu grafik nekadar sürede gerçekleşmeli tamam destek direnç olayı var çalıştı dersek mesala 1 aydami 1haftadami ayrica Doge içinde 1$hedefi vardı zamanında aynı şekilde Chz içinde.

0BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

$ kuruyla carpar misiniz

Hepşanslı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hepşanslı ()

Pardon yanlışlıkla usdt hedef yazmışım, TL de hedef kaç olur? TL olarak almistim

Sherloch için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

iyi günler sibel hnm elinizde hangicoin var

Sb12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sb12 ()

İnş bakalım beklemedeyim :))

furkancanan3434 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

furkancanan3434 ()

İnşallah dahada hareketlenir :))

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Sende ne var Seher

0BeğenmedimŞikayet

Sb12 ()

Benimkiler hareketlendi :)))

0BeğenmedimŞikayet

furkancanan3434 ()

Aynen valla abi artık sabrı öyle güzel öğrendimki panik bile olmuyorum düşerkende ekliyorum NMR ne olur sence :)) aşırı yüklü elimde duruyor maliyet 30 lardan duruyor 48 lerden sattım 42 den dahada ekledim

Oğuzhan_07©20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Seni ben yetiştirdim seninle gurur duyorum Furkan en çok sabrı ve ayakta kalmayı başarmanı sağladım:)

0BeğenmedimŞikayet

furkancanan3434 ()

Ankara valla ben hiç profile bakmıyordum abi kimsenin anlamıyorum forumdan pek mustafa abiyle senle falan konuşmak için akıl almak için giriyodum hep :)

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Üç dört yıldır yazışıyoruz profilime hiç mi bakmadın Furkan

0BeğenmedimŞikayet

furkancanan3434 ()

Alarm kur takip etmene gerek yokki ötünce bak

0BeğenmedimŞikayet

Sb12 ()

Orası öyle ne bileyim işte sürekli başında olmadığım için takip etsen iyi şeyler olucak

0BeğenmedimŞikayet

furkancanan3434 ()

Sen hangi şehirdeydin abi

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Belli olmaz Afyona kaymaklı ekmek kadayıfı yemeye gelirsem:)

0BeğenmedimŞikayet

furkancanan3434 ()

Ama öyle düşünme kâr kârdır 0.97 den yine 0.55 e gelse daha üzücü bazen az kazanmak hiç kazanmamaktan iyidir :)

0BeğenmedimŞikayet

Sb12 ()

O zamanda üstüne çok çıkarsa keşke vermeseydim emir diyorum :))

0BeğenmedimŞikayet

furkancanan3434 ()

Sana burdan ulaşamıyoruzki abi nasıl içeceğiz :)

0BeğenmedimŞikayet

furkancanan3434 ()

Psikolojik yerlerin hafif altına emir ver mesela bir coin 0.55 se sen 0.97 ver emir

0BeğenmedimŞikayet

Sb12 ()

Aynen zaten çıkınca görüp satmış olsaydım şuan iyi kar yapmış olurdum emir vermedim çünkü arada bakıyom işte

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Nasib olursa kahvede içeriz çay da içeriz

0BeğenmedimŞikayet

furkancanan3434 ()

İnş abi bi çay içemedik senle neden

0BeğenmedimŞikayet

furkancanan3434 ()

Doğrudur ama çıkınca yine düşüyorlar bi şekilde tepede satman lazım %75 ini diğerini hold yap ama satmazsan bu iş olmaz dimdik çıkmıyor çıksada iniyor bi şekilde btc düşse

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Bende 100k TL ayırdım coinlere x10 yapabilirsem ne mutlu

0BeğenmedimŞikayet

Sb12 ()

Ben pek bakamıyorum aldım çıksın diye bekliyorum boşta olduğum zaman al sat yaptım öylelikle 2 x oldu terste olduklarım var onlar çıksa 3 x olur aslında bu aralar çok çalışıyorum :))

0BeğenmedimŞikayet

furkancanan3434 ()

Btc düşüyor nmr aynı kalıyor yada hafif düşüyor mesela diğerleri yıkılıyor ama öyle coinler seç

0BeğenmedimŞikayet

furkancanan3434 ()

İnş abi valla hala elimde var 100 bin tllik hiç ellemedim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum