Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0708 07:08:46
EUR 34.8865 07:08:46
USD 32.5573 07:08:46
ALTIN ONS $2328.7250 07:08:46

Konu: Shıp mavi rakama gider mi?

⭐⭐Onursal5701 ()
Bitcoin

Yorumlar (117)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

@Onursal5701 gece 3 iyi kapatmış

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Phoebe_buffay ()

Merhabalar sayenizde shıb kazandırıyor teşekkür ederim. Peki siz sattınız mı ya da nerden satacaksınız?

0BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

Merhaba arpa grafik varmı çalışmaniz destek dirençler

0BeğenmedimŞikayet

ZOYA ()

ship. xrp, matic neo bende de var

0BeğenmedimŞikayet

Ümraniyeli3434 ()

Müsaitseniz tlm hakkında bilgi verebilirmisiniz mümkünse tabiki

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Shıp, doge, trx, xrp, btt, xlm, arpa, matic, lt c, neo mesela

ZOYA için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Estağfurullah ne kusuru. Takdir edersiniz ki bir analizi yapmak gerçekten zaman alıyor. Kaç yere bakılıyor , temel analizi yapılıyor, eski hareketleri inceleniyor. Burda her söylenen coinleri inceleme yapmak çok zor. Birde ben binance kullanıyorum, TL alıyorum , dolar ile işlem yapmıyorum. O yüzden sadece binance TL olanları inceleyebiliyorum. Onlar haricinde bende olmayan ve alamayacağım coinlere bakmıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

ZOYA ()

kusura bakmayın takip ettiğiniz coinleri bilmiyorum sadece shiba ve matic gördüm burada o kadar gereksiz konuşmalar geçiyor ki atlamış olabilirim diye düşündüm

0BeğenmedimŞikayet

Flankes2121 ()

elinizde hangi coinler var hocam ? hedefleri neler yazarmısınız tşkrler şimdiden

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Değerli arkadaşlarım lütfen benim yaptığım analizler dışında başka coinler ile ilgili analiz önermeyin. Portföyüme almadığım takip etmediğim coinler binlerce. Yetersiz bir analiz olur.

0BeğenmedimŞikayet

ZOYA ()

sol, rvn ve link hakkındaki düşünceniz nedir

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Shıp için devam mı değil mi sorusuna cevap bu gece belli olmayabilir. 4 saatlik olumlu geçti, 23:00 03:00 mumunu takip etmek lazım.

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hocam valla iyimi yapıyorum kötümü bilmiyorum yüklü şekilde shib deyim ama 8 defa al sat yaptım sabit kalıp beklesem daha çok kar edecektim galiba...

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Doge elonun validesi tarafından gömüldü daha kendine gelemedi.

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

23:00 dört saatliğine takip edin.

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahaltın ()

Teşekkür ederim sizde bereketini görün. Xlm aldım sattım biraz yüzde 50 sini 0.415 den eski grafiğiniz geçerli mi hala.

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Burdan parca Ship alınır mı hocam

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Teşekkürler, yatırımınız bereketli olsun.

Ahaltın için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahaltın ()

Tebrikler onur bey az grafik atıyorsunuz ama öz atıyorsunuz ve neredeyse hepsi nokta atışı. Ama bana nasip olmadı hiç full olduğum için nakit yoktu. Emeklerinize sağlık değerlendirelenlerde bereketini görsün

0BeğenmedimŞikayet

39umit ()

Helal olsun tebrikler para yoktu alamadım

0BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

Gitmez bence gidiyomuş gibi yapar döner geçen yılki mağdurları hatırlayın

0BeğenmedimŞikayet

Duru06 ()

Gider mi @Onursal5701

0BeğenmedimŞikayet

Resitalci_ ()

Şu btc ye de Bi bakarmısınız hocam müsaitseniz?

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Kolay gelsin eline saglik fahri hemşerim ship yeni mi çıktı piyasaya

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum