Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0715 03:33:24
EUR 34.9017 03:33:24
USD 32.5490 03:33:24
ALTIN ONS $2318.1000 03:33:24

Konu: Shıp mavi rakama gider mi?

⭐⭐Onursal5701 ()
Bitcoin

Yorumlar (117)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Hepşanslı ()

Shıbaı sattım karla, başka ne alabilirim

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Shıba var elde 24den arkadaşım.

Hepşanslı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hepşanslı ()

Hocam , alım için öneriniz neler? Sizde hangi coinler var? Yardımcı olur musunuz

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Kardeşim şu anda shıba elimde ve hiç başka analiz yapacak ne zamanı ne yeri. Hakkını helal et.

Elazıııığ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

Üstad Eos coin hakında düşüncenizi öğrenmek istedim hakınızı helal edin

0BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

Risk yoksa kazanç yok bu iste takip şart tabi

Şenol35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Soruyu sorduğunuz yorumda ne yazıyor alt yorum size cevap diyor, alt yorumu okudunuz mu? Sizler alt yorum okumaktan üşeniyorsunuz ama bizden istediğiniz analizi yapmamızı istiyorsunuz.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Size cevap yazdım bilidirimleri kontrol ediniz.

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

Hocam eos için grafiğe baktınızmı cvp verebilirmisiniz rica etsem

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

@Gümüşşş alt yorum size cevap olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Hayırlı olsun inşallah. Diğer sorunuza cevap veremiyorum.

ARGENTUM63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM63 ()

Onursal Hocam , bu seviyeden bir miktar alım yaptım. Belki şans bu sefer bize de güler. Doge gibi olabilir mi shıp sizce?

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Ben daha ne yapayım, düşüşü yaz, yükselişi yaz. 32 de gelsin,41 de gelsin 38 de düşsün.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

38 yazacaktım.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

30 dakika içinde tekrar 415 görmez ise düşüş 39a olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Niye moral bozayım arkadaşım. Bu düşüncede yatırıma başlayan kişilerin istatistikleri kayıplar ile ilgili hep.

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Allah razı olsun kardeşim. Teşekkürler

Ruhi_Su için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ruhi_Su ()

Teşekkür ederim. Takipteyiz karşılık beklemeden faydalı olmak isteyen tüm arkadaşları. Yatırımı herkes kendi yapar bende tersteyim 4 aydır emtinadan ama bu benim HATAM. Kimseyi suçlamak hakkım değil. Maksadım sizi övmek yada yermek değil buna hakkım yok. Anlatmaya çalıştığım bu. Umarım gereksiz tepkiler çekmem bu yazdıklarımdan dolayı. Yeri gelmişken yazayım dedim. İyi çalışmalar iyi tatiller

0BeğenmedimŞikayet

BitcoinCANDİR ()

Başkan yoldaym takip edemedm shib için hedef şimdi 51 TL olarak dimi ordan çıkalım mı devamı gelir mi

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Xrp derim.

Ruhi_Su için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şenol35 ()

Çok haklısın dost shıb bi düşerse kimse önünü alamaz elde ne varsa sıfırlar elinde shib olanlar uyumasın o derece :)

Yasoaltin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ruhi_Su ()

En az 2 yıl vadeli daha da uzun olabilir tavsiye edeceğiniz, geleceği olduğuna inandığınız bir coin var mı? Miraslık uydu olmadan merak etmeyin terste bıraktı bizi diye aylarca kötülemem sizi ?

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

@Onursal5701 hocam eos coinin destek dirençleri rica etsem paylaşa bilirmisin almayı düşünüyorum yardımcı olurmusunuz

0BeğenmedimŞikayet

Davut_GS1905 ()

Aynen benim hedefimde adetin piyasasının artması heyecan artıyo dediğin gibi

ufuk000 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

Kimse yarın ne olacağını bilmiyor kardeşim btc bi düşürse hepsi düşüyor cok dikkatli olun bilmiyorsaniz öğrenin araştırın sonra paranızı yatırın SHIB şuan zirvede belki biraz daha yükselir @Onursal5701 grafiği bakın ama birde düşürse paranız sıfırlanır yazık olur projesi iyi henüz yükselmemiş coinlere alın bekleyin sırası gelen yükseliyor zaten

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ufuk000 ()

Adet yazınca daha heyecanlımı oluyor. tanesi 1 dolar olsa

Davut_GS1905 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum