Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0743 19:40:33
EUR 34.9396 19:40:33
USD 32.5006 19:40:33
ALTIN ONS $2327.2700 19:40:33

Konu: Shıp mavi rakama gider mi?

⭐⭐Onursal5701 ()
Bitcoin

Yorumlar (117)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Burakgold ()

Sizce bu yıl içinde 0.001 $ olma ihtimali var mı?

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Davut_GS1905 ()

İnanırmısın hocam daha 3 gün önce aldım 188 bin adet 50 TL lik şimdi oldu 70 TL 20 TL kar ben 20 lira için bozmam bekletirim dursun üstüne ekleme yapıcam :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Neden olmasın. Unut gitsin kalsın, miras bırakırsın

Davut_GS1905 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Davut_GS1905 ()

Olursa hocam uzun vade 1 milyon adet bekleticem :) bozmadan diğer aldıklarımlada al sat yapmaya çalışcam valla çok potansiyeli olan bir coin ayrıca robinhodda bakarım

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Ben kötü dedi demiyorum. Dediğimi yazıyorum hayır bak bunu demişsin diyor. Neyse arkadaşlar boş işler bunlar. Ben dediğimi biliyorum, bana bu tarz atılan yalan yorumlar çok hasar veriyor, bu tür yorumlar yüzünden iki istifa ettim. Dedi diye yazıyor ama dediğimi gösteremiyor.

BitcoinCANDİR için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Robinhodda yayınlansın mı diye ankette shıba da yer alıyor. Onlar 0,01 dolar diyorlar robinhodda yayınlanır ise

Davut_GS1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Davut_GS1905 ()

Onur bey sizce 1 kuruş ne zaman olur :)

0BeğenmedimŞikayet

BitcoinCANDİR ()

Tamam başkan pardon ama sanırım aranızda yanlış anlaşılma var hani ilk direnç gibi görmüştür oda kötü birşey demedi bence

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Evet attım, ben 41 geldi diye yazıp 41 beklediğimi yazdığımı yazan kişi ile tartoşıyorum.

BitcoinCANDİR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BitcoinCANDİR ()

Başkan benimde kafam karıştı araya girecem ama dün mavi ye gelirmi die TL de 51 noktası grafiği atmistiniz

0BeğenmedimŞikayet

Fbadam ()

Da hocam bişey sorabilir miyim coinle alakalı. ben bı turlu üye olamıyorum kimlik doğrulama kabul etmiyo ne yaptıysam bu arada kimlik eski

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Nerden gördü bende yok TL de 41 arkadaşım shıba

Mirhan$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Coinkolik ()

Herkes ayni stresi yasiyor maalesef.. Ama Onur hoca acik acik kaybetmemeniz icin tavsiye ddebulunmuş.. Kisaca girin de diyebilir.. Ama riske atmamis sizi.. Ben guveniyirum Onur hoca ya..

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kuro ()

Usta bir de beta coini incelesen rica etsem

1BeğenmedimŞikayet

Mirhan$ ()

Selda hanım sanırım Onursal hoca düzeltme veya düşmeyi ön görüyor kaybetmeniz için yazmadıbekleyim bence zaten şuan yüksek yön belli olsun takip edin siz onursal hocayı

1BeğenmedimŞikayet

Mirhan$ ()

0.00041000 tl olarak gördü hocam ben tl olarak söylediğinizi sanıyorum küçük flama büyük flama demiştiniz sanırım uykusuzluktan yanlış telafüz etmiş olabilirim

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Ayrıca TL shıba 38 en yüksek gördü.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

32 sonrası 40 dediğim yorumu hatırlamıyorum da. 32 kısa 4saatlikte 54 de günlük büyük flama hedefi olarak dedim.

0BeğenmedimŞikayet

Mirhan$ ()

TL olarak bahsettim hocam

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Lütfen dolar mı TL mi olarak yayınladıklarımı dikkatli inceleyiniz.

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hocam shiba için teşekkürler bu gece den şimdiye kadar hiç yatmadım yüklü alım yapmıştım çok güzel kar aldım ancak 0,000039 $ seviyelerine gelince vedalaştım. umarım siz bizlerden daha çok kazanırsınız. sizin için 3 like hakkımı kullandığım için like veremiyorum:((

0BeğenmedimŞikayet

Mirhan$ ()

Onursal bey dün hedefte 32 ve sonrası 40 demiştiniz shib için 41 geldi muhtemeldir düşüş olur sabınırım siz ne düşünüyorsunuz

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Sizin 100 bini 60 bin yapma potansiyeli daha çok var.

0BeğenmedimŞikayet

ilkercan ()

Direk kâr yapsak sipariş verir gibi, şuan bende ev alırdım. Ama bir ileri iki geri yapıyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum