Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 02:31:05
EUR 34.9839 02:31:05
USD 32.2051 02:31:05
ALTIN ONS $2414.8350 02:31:05

Konu: Gümüş Ons TOBO Sağ Omuz?

Gümüş ons bir TOBO oluşturma potansiyeli olup sağ omuz oluşturmak amaçlı geri çekilme durumu ihtimali görünmektedir.
Sadece ihtimal olduğu için paylaştım kesinlikle ytd buna göre işlem yapılmamalı.
İlla kesin olacak diye bi kaide yoktur asla fmlarda bilirsininz. Herkese bereketli kazançlar.

Yorumlar (70)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu yorum ve grafik çalışmam zaten her şey olabilr diyor @By_tarafsız_adam ytd

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim Çakıl. Esasen yorumlaması zor böyle yüklü hareketleri. Bakalım izleyeceğim elimden geldiğince. Bilmukabele bol hayırlı kazançlar

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim bereketli kazançlar

Gulkcr için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam kardeşim asıl ben çok teşekkür ederim sen de iyi ki varsın her daim. Allah razı gelsin, saygılar sevgiler ve selamlar muhabbetle bilmukabele hocam

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Elbetteki. Çok doğru bir yaklaşım, bir taraftan mal dağıtımları dışarıdan gelen talepleri karşılamak amaçlı da olabilr dediğin üzere. Ama bunu FED toplantısı öncesi yapmak ya alta kırdırmak için ya da sadece tuzak. Bir bu kadar daha satış yememesi gerekli normalde. 22.88 civarında 100 haftalık hareketli ortalama altına inmemesi gereklidir.
23.50-60 civarındaki 8 haftalık ortalamanın gümüş onsu tutması önemlidir.
Tabi satışlara rağmen yükseliş sürerse fiyatta ki o da ihtimal o halde tuzak olduğu fikri kafamda daha çok yankı bulur çünkü geçmişte dönem dönem böyle olmuştu. Bakalım izleyip göreceğiz. ytd

Silverdin_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim çok sağ olun.

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Eline sağlık Boss, araştırman bilgilendirmen için teşekkürler. Hayırlı kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Emeğinize sağlık hocam teşekkürler.

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

İyi ki varsın eline sağlık saygıdeğer @BossVurguncu hocam kardeşim teşekkür ederim saygı sevgi ve selamlarımla...

1BeğenmedimŞikayet

Silverdin_ ()

Dostum abd nin yeşil enerji projesi için çok yüksek bir meblağ ayırdığını bu projenin büyük bir kısmını güneş enerjisi panellerinde kullanacaklarını duymussundur bu panellerin üretiminde gümüş kullanılıyor yani endüstriyel kullanımda stoklar eridikce Önümüzdeki 10 yıl içerisinde altınla yarışacak seviyede olacağı konuşuluyor yani şu anki baskı bence ham madde stoğu olarak goruyorum

1BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

Emeginize sagluk

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dikkat etmekte fayda vardır bir anda yüklü çıkış pek hoş bir durum değil. Devamı gelirse sıkıntı. Ben teşekkür ederim abi iyi ki sordun iyi oldu

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

TSK ederim . güzel bilgilerin için . eline saglık.

18BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet araştırdım @M_yıldız abi.
Gümüş ons tarafında büyük fonların stoklarında 18 milyonluk çıkış olmuş yani satış vermiş Richard amcalar. Değerlendirmek gerekirse 10 ml ons 1 dolar ediyor gibi bir süreç izledim bugüne kadar takip ettiğim hep bu şekilde. Yani 1.8 dolar düşüşe denk gelir diyelim ortalama gümüş ons. O da buradan düşse şu anki seviyeden yaklaşık 22.20 civarına denk gelmeye tekabül eder. 24.80 civarına çıktığımız son yükseliş tepesinden itibaren olsa 23 dolara tekabül eder. Her türlü bir gümüş ons düşüşü görülme ihtimali var yani.

Altın ETF leri ise günlerdir satıyor ama mal yükseliyor işte asıl sıkıntı altında malı yukarıdan kitliyorlar altında bu ise senin Richard dayının dağıtım sonrası yükseliş tuzağını ortaya koyuyor.

Neyse ki gümüş açıkçası daha sağlam altına göre şimdilik ama takip etmekte fayda var.

Diğer taraftan metalleri etkileyen ABD tahvilleri ise yükselen diagonal üçgenden ya da takozdan aşağı kırmış vaziyette olduğunu düşünüyorum. Bu da metaller adına yine olumlu bir durum. Bu bağlamda gümüş içlerinde şu an için en kralı desem yeridir ama izlemek lazım yine. ytd

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim Emel

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@BossVurguncu gümüş EFT paketinde bir cozulme varmış . Fed ile bu devam edebilirmiş. biraz arastırma sansın varmı bu durumu?

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kesinlikle doğru bence güzel yorum ben de böyle düşünüyorum.

Keremini için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bakalım işte haberlere göre hareketi gorecez . dusuncelerimizi yazdık cizdik . ytd

Keremini için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Abi merhaba. 1. İhtimal tobo olusumu sanki devam ediyor gibi mi? Sanki bu onumuzdeki 1 hafta icindeki veri ve fed oncesi o noktalari beklemek daha mantikli gibi geldi bana. İndikatorlerde macd ve rsi de alim gozukmuyor suanlik gibi. Dogru mu yorluyorum acaba? Öngörünü alabilirmiyim?

https://yorum. altin.in/konu/28230410- gumus- ons- tobo- sag- omuz

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Teşekkürler boss

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Abi merhaba. 1. İhtimal tobo olusumu sanki devam ediyor gibi mi? Sanki bu onumuzdeki 1 hafta icindeki veri ve fed oncesi o noktalari beklemek daha mantikli gibi geldi bana. İndikatorlerde macd ve rsi de alim gozukmuyor suanlik gibi. Dogru mu yorluyorum acaba? Öngörünü alabilirmiyim?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim. Ee durumlar nasıl sence nasıl durum vaziyet?

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tskler kardesim.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@M_yıldız şöyle bişey atmıştım geçenlerde, olursa böyle. 23.40-23.60 kritik seviyeler bana göre sarkması mühim değil. Altında kalıcı olmadıktan sonra. ytd

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

23.50 civarı önemli bir destek. ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın dostlar hayırlı kazançlar. Bu ihtimal hala potada geçerli olabilr. Kesinlik taşımaz. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlı sabahlar Amin cümlemiz inşallah bilmukabele teşekkür ederim

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

kıymetli kardeşim hayırlı sabahlar. Rabbim emeklerinizi boşa çıkarmaz inşallah. Sağlık ve sıhhatle kalın

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Onsa ayar çekiyorlar yine kaçırdık:((

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Est. Çakıl biraz alelade yapmış oldum detaylı değil ama gerçekleşirse buna yakın bir şey olabilir. Belki de gerçekleşmez kırar yürür bilemiyorum şimdilik. ytd

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum