Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0715 16:37:10
EUR 34.7840 16:37:10
USD 32.4396 16:37:10
ALTIN ONS $2342.0950 16:37:10

Konu: gümüş gram tl. ytd

açıklamalar grafik içinde mevcuttur...

Yorumlar (135)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Suan dolardayim dolar tepeye yaklasiyor belki de hic gumus almam dolar salana kadar

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

Hocam ne kadar düşünülmesi gereken cumle var içinde %100

_LegendComeBack_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Abi 23.35 kirarsa 23.6 var orayi kirarsa 24.15 gelmeli derim :)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Soru tarzım derken! Sorum gayet açık. Be zaman gümüş alacaksınız? Ons 24 e gelince tamam mi? O zaman tehlike geçmiş mi oluyor?

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

Selamünaleyküm teşekkür ederiz Kıymetli kardeşim sağlık ve sıhhatli kal iyi geceler

2BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Bak simdi ben tl analizi yapmam bana sordular ne goruyorsun diye bende gordugumu soyledim. Ben 5.4 beklentim yok tl grafigi ile de bir analizim yok yapmadim hic bir zamanda yapmam.

Ons olarak beklentimi yazarim arkasindan dolari yazarim tl olarak bu olabilir derim. Bunu derkende tl grafigine bakip demem.

Ons olarak da 25 hedefi verdim 5.4 bekleyen kim nasil bir algi yapmadir bu?

1BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Temelde ki analizleriniz nelerdedir sayın @GokhaN_ist ? Evet haklisiniz geçen sene aldığını aynı fiyata aldigin bir urun vardı. Adı gümüş ve altındı. Hâlâ çok da çıkmış değil. Hâlâ çok çok ucuz piyasaya göre. Ama neden?

GokhaN_ist için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

23.33 bugün düşeni kırması için gereken rakam
ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

28 den gelen Düşen kaçta bugün baktın mı? benim asıl önemsediğim nokta kısa da...
Ben en son baktığımda 23.54 civarıydı dün galiba... bugün yoğundum biraz yarında yoğunum...

1BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Avaz nerenden uyduruyorsun?

Avaz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Oyle yapacagim eger elestiri yapiyorsa

Cevahir8160 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Ah kardesim ah bence panik al sati yapmayin cunku piyasa alistirir once 10 20 kurus al sata sonra arkasindan baktirir

Cevahir8160 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Hahahha :) ben suan dolara odaklandim bir satis yapip geri cekilme yapmasi lazim :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

22.89 yapar mı kısada oradan dönerse çok güzel olabilir! ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Yani şu yoruma en sonda yazdığın 5.4 yakıştı mi? 8.4 nirdee? 5.4 nerdeee? Ebob ekok çıldırmasın sayın hocam?

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Nerde diyorum bunu?

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Suan analiz yapmadim o yuzden birsey diyemiyorum kardesim

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Abi konforla lütfen ugrasma

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Oncelikle soru tarzin ne?

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Arkadaş Mayıs da düşecek dedi. Buraları yazdı maa bi 18.7 inadı var. Bakin gelirse şaşırmayın. Ama 22 de 2 aydır duruyor gümüş. 21 e iki iğne atti. 20 bile demedi. 22 sağlam. 21 ons kaya gibi. FED faiz artırır, bu varlık alim ne ise azaltacaz deyip duru onu azaltsa bile ons da gelse gram tl gelmez gibi dolar bırakmayacak gibi. Haa bir de bunların yanında MB de 300 baz faiz artırırsa dolar 8 e gelirse 5.4 tl gram gümüş olabilir. Benim için yükseliş ben gümüşteyim yükseliş isterim. TL de olan düşsün ister. Bu platform da kimde ne varsa onu ister.

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Sen diyorsun?

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Bende 6.60dan satıp güya 6.54den geri alacaktım bianlik gafletle sattım arkasından bakakaldım kardesim:(oysaki 6.85 demistin sen

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Tl bilmem abi ben ons olarak 23.35 ustune atmadikca yukselis beklemiyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Abi bende suan kirilan flamanin tepesindeyiz flama icine girerse 7.13 flama nin yukari tepesi duruyor

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Gelmezse ben şaşırırım ama:)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Hayirlisi olur insallah kardesim. Zarar olmadikca varsin az kar olsun firsatlar hic bir zaman kacmaz

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Abi tl grafigine ben birsey demem gelirse sasirmam gelmezsede sasirmam :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum