Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0766 22:21:04
EUR 34.7629 22:21:04
USD 32.2659 22:21:04
ALTIN ONS $2325.4250 22:21:04

Konu: Gümüş gram türk lirası

Güncel saatlik olarak baktığımızda 6.48 bölgesinin üstüne atmak için gerekli testlerini yapmakta macd mavi ve turuncu çizgiler sıfırın üstünde olumlu kesişme noktasında kesişmeler sonraki tepkisi yukarı yönlü devam şeklinde takip edilebilir.dpo sıfırın üzerinde olumlu yönünü bir miktar aşağıya çevir miş durumda.şimdilik olumsuz birşey göremedim lakin dünde belirttiğim gibi 6.48 üzeri atmalı sonrasında 6.55 devamında asıl kritik bölge 6.65 yükselişlerin ve yeni alımların takip edileceği kritik önemdeki bölge Üzerine atmalı sevgili dostlar.ytd

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Şimdi yazdım genele

Burtvinli88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Hocam satım yönlü bir hareket yapacak mısınız? Yaparsınız yazar mısınız?

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Hocam veriler sonucu görüşünüzü alabilirmiyim alım için bekleyeyimmi

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Allah razı olsun güzel insan iyiki varsınız cansınız saygılar sevgiler bereketli bol kazançlar dilerim sağlık ve huzurla inşallah

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

İnsallah degerli kardeşim geçen ay tek başına 4 veriden tarım dışı istihdam oldukça kötü kırmızı gelmiş 6.35-6.64 olmuştu. bu ay tarım dışı istihdam beklentiyi düşürmüşler tek başına büyük yükseliş yapamaya bilir. diğer 3 veriyide takip ediyoruz. ytd

GMS13 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

kıymetli kardeşim herşey gönlünüzce ve gönlümüzce olsun. Rabbim darda komasın. Darda olanlara ferahlık versin. Güzel insan . Allah'a emanet olun

0BeğenmedimŞikayet

GMS13 ()

Üstadım yarın inşallah veriler kırmızı gelirse benim terste olanlar biraz nefes alır inşallah...

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Bu işsizlik haklarından yararlanma yani bundan faydalanmak isteyen kişi sayısı fazlaya ekonomi henüz istenilen düzeyde değildir haftalık şeklinde yayınlanır hani hampetrol verisi gibi. diğeri aylık bazda yayınlanıyor farkı bu yine ondada aynı kriterler geçerli işsizlik oranı yüksek ise aynı durum geçerli bunlarda işsizlikle alakalı rakam fazla ise onslara az ise dolara yarar değerli kardeşim. ytd

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Helal olsun nedemek sizde sağolun değerli kardeşim

Hanmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Çok sağolun hocam hakkınızı helal edin

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Olcay bey bu günkü işsizlik verisi hakkında ne düşünüyorsunuz yarınki veriden farkı ne acaba ytd

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

6.41 altına inerse kararı kendiniz veriniz teşekkür ederim. ytd

Acemialtinci31 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

4 yeşil cuma saat 15.30 internette ekonomik takvim diye aratırsanız çıkıyor değerli kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Acemialtinci31 ()

Ya ben teldeyim abi alcam da yarınki verileri beklemeliyim demi abi

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Çok sağolun son bit soru verileri nerden takip edebilirim ve yeşil olmasımı düşük demek

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Güzel kardeşim canım kardeşim bu attığım 4 yeşil tlde olup alım bekleyene yarayacak durum yani kesin olmamakla birlikte muhtemel düşüş. ytd

Acemialtinci31 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Kurun hareketleri belirleyecek bu sorunuzun cevabını değerli kardeşim. ytd

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemialtinci31 ()

Abi sence ne gelir veriler yeşil mi yeşil gelirse ne olur abi

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Abi yarın akşam çıkış yapacakmısın yanılmıyorsam kesin çıkış yapacağım demişmiydiniz

2BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Yarın saat 15.30

15.30 abd tarım dışı istihdam(yesil)
15.30 abd işsizlik oranı(yesil)
15.30 abd ortalama saatlik kazançlar aylık (yesil)
15.30 abd ortalama saatlik kazançlar yıllık(yesil)

Şeklinde gelirse tlde alım bekleyebilirsiniz. bir önemli husus daha. veri düşüş yönünde gelirse panik olmanıza gerek yok yavaş yavaş düşer 15.30-21.00 saatleri arası takip edelim. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Piyasaya ne konuda yön verecek mesela görüşünüz nedir düşüşmü yükselişmi yükseliş öncesi alım fırsatı olurmu hangi saatlerde takipte olmalıyım

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Hocam çok olmadan nereleri nasıl takip etmem gerekiyor ufak bir ip ucu verseniz sorumluluk tamamen bana aşt

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Olabilir soruyu öyle kritik bir gün öncesi sordunuz ki gelmez diyemiyorum yarın abd 15.30 4adet ayın en önemli verileri var. piyasaya önemli ölçüde yön vereceğini düşünüyorum. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Çok sağolun hocam peki sizce sattığım rakamdan geri alma şansım olurmu banka değiştirmek için zararkes yaptım gram eksiltmek istemiyorum ama dönüş şansı düşükse zararın neresinden dönersen kardır diye düşünüyorum bi fikir sunabilirmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Günaydın değerli kardeşim 6.48 kurunun Üzerine attığını 6.51 yapar devam eder bu şekilde anlarsın örneğin altta 6.41 var onun Üzerine bir süre atamadı sonra 6.45de tutundu kırdığı anlamına geliyor. mesela 6.55 kırdığını nasıl anlarsın 6.58 yaptı üstünde kaldı. alım yaptın geri geldi 6.55 bölgesine olmaz mı olabilir bunlar dirençler asıl yükseliş 6.65 üzeri kapanış yaparsa başlar diyebiliriz. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Nasıl belli ediyor nasıl anlayacağız

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Bu şartlara göre değişir paranın bağlı olduğu yerde 6-7 kuruş makas varsa yapamazsın değerli kardeşim. ytd

Burtvinli88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

teşekkürler hocam anlatmaya çalıştığım gün sonu mu 4 saat üstünde tutanamamı saatlik mi onları kestiremiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Hocam belli edeceği zaman al sat yapmak sizce beklemekten daha mantıklı olmaz mı? Ya da aldığımız riske değmez mi?

4BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Benim bu sayfaya üye olduğum ilk günden bu yana her zaman elimden geldiğince bilgim dahilinde olan konularda kişilerin sorularına cevap verirken bir şeyler öğretebilmiş olmaya çabalamak birinci gayem. ben örneğin ahmet mehmet bana soru sordu sonra kendi takibini yapmaya başladı isini kendi becerebiliyor bunu gördükçe çok mutlu olan biriyim. öğrenmeyip tekrar sorarsa cevap yazmaktan eğriniyormuyum asla her daim yazarım ama kişinin kendini yetiştirmesini önemsiyorum açıkçası güzel insan. ytd

NİYAGARA için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum