Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0768 08:31:49
EUR 34.8134 08:31:49
USD 32.3081 08:31:49
ALTIN ONS $2321.5600 08:31:49

Konu: gün içi işlem yapanlar için destek dirençler

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Şİmdilik bu dolar kuru üzerinden 0,618 düzeltme seviyesi 6,40 Altın da 6,37 ve 6,34 destekleri var yukarıdaki direncimiz ise 6,48 6,54 üzerinde kalıcılık sağlayabilirse de yükseliş trendinin başlama ihtimali var.

Onsta ise 22,828 direncini kırabilirse yükseliş trendi başlayabilir. 0,618 düzeltme seviyesi ise 22,376

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Amin ustam sağ olun sizin de. Öğrenmeye çalışıyorum. Sayfaya sormuşsun yanlış hatırlamıyorsam en fazla 6,62 gördüm.
@NİYAGARA çok haklısınız ben son zamanlarda sürekli ekran başında durmaktan vazgeçmiştim arada bakıyordum üç gündür biraz daha fazla takip etmeye başladım. Gene de sürekli ekran başında durmuyorum.

Acemi_gümüş_tüccarı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_gümüş_tüccarı ()

Bu ne mütevazilik üstadım umarım böyle devam edersin rabbim kazancını bol yolunu açık etsin

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

40_TİMSAH_40 ()

Sizin stratejinizi çok beğendim benim yajpmaya çalıştığımı soylemişsiniz

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben sattığım zaman üzülmüyorum ben sattıktan sonra isterse uzaya çıksın. Önce TL karı sonra gram artışı düşünüyorum. Şimdiye kadar nasıl olduysa ikisi de oldu. Ama her gün farklı bir oyun kuruluyor. Duruma göre de stratejiyi değiştirmek gerekiyor.
Ya tutturamazsam benim yüzümden zarar ederseniz!

NİYAGARA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Gerçekten çok başarılı işlemler yapmışsınız.
Sizi tebrik etmek lazım.
Bizim gibilerin eli açılsın diye keşke işlem yaparken etiketleyebilseniz, ne iyi olur.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

10 Ağustosta elime imkan geçti 18 Ağustosta korkarak 2 parçayla 6,3593 ten başladım. Çünkü o ara düşecek daha da düşecek daha da düşecek diye daha 6 TL gelmeden 5 ler 4 ler gündeme getiriliyordu. Gecelerini gündüzlerine katıyor aynı düşecek yorumlarını tekrar tekrar yapıyorlardı.
Dün yükselmeye başlayınca gene birileri ons 18 e düşecek 15 e düşecek demeye başlamıştı ben de güvendiğim bir arkadaşa sordum bilmediğim bir şey mi var diye ama o da geri dönüş yapmadı gene de 5 işlem yaptım.
78 işlem yaptım ortalamam 6,22792 elimde 9 parça var % 57 civarı gümüşteyim.
Korkak davranmasam gümüş oranım % 80 maliyetim de 4 TL civarında olurdu.
Ama ya tutturamazsam o zaman ne olacak en iyisi az kar.

Bu arada işaretlediğim noktaya vurmuş geri dönmüş gibi görünüyor büyük ihtimalle her cuma yaptıkları gibi gene iki arada bir derede bırakacaklar.
Sayfamdaki geçmiş yorumlarıma da bak istersen beki de tuzak kuranlar game over olmak üzere bilemiyoruz ki..

NİYAGARA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

İnşaallah dediğiniz gibi tekrar yukarı yönelir.
Maşallah siz baya işlem yapıyorsunuz.
Allah bereket versin.
Benim gümüş hesabı yosun bağladı.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Usta sizsiniz ben acemi eğer siz benim yerimde olsaydınız en az % 50 kar ederdiniz. Ben korkak davranıyorum az kar ediyorum.

Acemi_gümüş_tüccarı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_gümüş_tüccarı ()

Üstad bu nasıl bir güdümlü füzeydi tam isabet ettirdin konumlu göndermişsin tebrik ederim gelsin likeler

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@NİYAGARA dünde bu şekilde dönüş noktasını işaretlemiştim ve oradan döndü ama dün üç satış iki alış 5 işlem yaptım.

Bakalım gene işaretlediğim yerden dönecek mi yoksa tuzak mı göreceğiz.Bu gün işlem yapamadım TL karım arttı gümüş oranım azaldı. Cuma günü işlem yapmaya daha çok korkuyorum.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Gbahar alt yorumda dün fibonacci 0,618 22,376 seviyesine kadar geri çekilebileceğini yazmıştım o noktadan geri dönmüştü şimdilik beklentimde değişiklik yok. Anlık takibe henüz başlamadım. Bu gün yeni bir değerlendirmem yok istersen dogrusubende24 ün paylaşaımlarına da bak.
Dün 6,46342 den çıktım 6,4042 den girdim 6,4463 ten çıktım 6,3964 ten girdim 6,4837 den geri çıktım. Küçük parçalar çıkıyorum % 57 civarı gümüşteyim.
Dolardaki düşüş beklentimden dolayı dikkatli giriyorum ve küçük giriş çıkışlarla maliyetimi düşürüyorum. 0,0794 0,0792 seviyeleri şu an için Japon yeni alabilirim 6,40 ve altına da gümüş alabilirim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

dxy yükselmesine karşılık dolar TL karşısında gerilemeye başladı alım fırsatı verebilir. Benim beklentim yukarı tekrar döneceği yönünde.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum