Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 23:14:22
EUR 34.8385 23:14:22
USD 32.3402 23:14:22
ALTIN ONS $2302.4250 23:14:22

Konu: T*h* economist bir kare metal hangisi

Siyah petrol
Yeşil dolar
Sarı Altın

Metal

Gümüş mü ?
Platin mi?
Paladyum mu?

Bekleyelim görelim

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Herneyse hocam siz bana yorum yapmazsanız daha iyi olucak ben buradayken isteyen istediği sözü söylesin ama burada olmadığım bir zamanda adımın bu şekilde anılması beni haddinden fazla üzdü engellemeye gerek yok zati buraya kadar artık herhangi bir öngörü paylaşmayıp sesiz sedasız işlemlerime bakıcam Allah herkesin işini rast getirsin

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Arkadaşlar her öngörü tutacak diye bir kural yok. Önemli olan iyi niyetli olmak. Kalp kırmaya gerek yok. Saygılar

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Neee olmuş 6.08 vermişim demişimki piyasa verileri gidişatı değiştirebilir demişim ne olmuş daha sonra hampetrol verisi artıda gelmiş yükselmiş ya ekside gelseydi sende nereye gidiceğini biliyorsun seni bir kez daha uyarmıycam ben arkandanda konuşmuycam ben direk yüzüne söylüyorum Allah işini rast getirsin benden uzak dur sana söylediğim söz için özür diliyorum lakin bana lütfen yorum yapma artık

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam sizlere beşten gümüş verelim dediniz başka şahsa dediniz. biz bundan kötü birşey cikarmadikta siz benim 608 rakamina nasıl bukadar tepkilisiniz neyse hocam tammm

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Özür dilerim hocam tamam. egerki 608 dışında başka bir hakaret varsa çıkarın ama kötü birşey demedim hakkınızı helal edin birdahda sizinle konuşmam saygimi sayginizi bozmayın selametle isterseniz engeelleyin

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hala bana saygısızlık diyor ya yahu senin gözün görmüyor mu baakkk nee yazmışım bak tamam 6.08 demişim sonrasında ne demişim

Sağolun teşekkürler hocam yinede verileri takipte olun o esnada hareketli olma olasılığı yüksektir gümüşte bir 6.08 beklentim var şimdilik tabi piyasa verileri gidişatı değiştirebilirde iyi takip şart dikkatli olmakta fayda var bol kazançlar ytd

https://yorum. altin.in/konu/28093945- th- economist- bir- kare- metal- hangisi

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Var var bir kaç kere daha var sende biliyorsun üstelik bunuda gümüşün yükseldikten sonra belirtip o yorumun içinden bir tek 6.08 çekip alarak yapmışssın amaç nedir bakın bu bu rakamı verdi ama yanıldı bu rakam geldi gibisinden polemik çıkarmak için belki biri çıkarda şahsıma iki çift laf eder hevesiyle yapılmış yorumlar

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Sonra gidip 608 rakamını verdiniz kafa karışıklığı yaptınız net durmadinizki.7verip sonra 6200lere inerken 608 rakaminida veren sizsiniz. neyse diyorum ya ben size saygiszlik yapmadım yapmamda

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Yedi lafını söyledim ama o gelmeden 6200ler geldi hocam yapmayın gözünüzü seveyim ozamanda gümüşte idim 6500iken bozmadım kendimizi 6100de bulduk. ben yalan demiyorumki

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam yazmayın bana saygimi bozmakta istemiyorum sizde yazmayın. size bu zamana kadar bir kötü mesajım dahi yok gidin kendi yazilariniza bakın selametle

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Çıkar bakım kerem hocaya yazdım belki ikinkisi ddaha var. birde yazarken başka birşey yazmismiyim 608in dışında. seni kotuleyecek saygısızlık yapacak. varsa öyle bir yazı özür dileyecem. ne var yazımda kizilhoca 608 bekliyor yazdım kerem hocada cevap verdi baksa bir saygisizlik varmı yazımda bak bakim

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Peki tl ye geçtin ondan önca sana 7 gelicek dedim atayım mı buraya oraya bu yorumu o vakit niye gıkın çıkmıyordu

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Çıkarırım buraya defalarca yazmışssın bak seni insan gibi uyardım insanda terbiye bırakmıyorsun sabır sabır bir yere kadar bir yerden sonra sabırda kalmıyor bu kösede kalsın hani 6.08 den sonrası sen bunun açıklamasını yapsana orada ne yazıyordu gümüş tl bazlı çıkmış 7.20 lere kızıl hoca 6.08 bekliyordu dan biz ne analamamız gerekiyor yada burdakiler ver bakalım cevabını

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Terbiyeli ol kizilhoca bak bakım ben kime kaç kere o rakamı yazmışım kerem hocaya yazdım 608 diye. kac kere emin konuştun sana beslerden gümüş vereyim dedin kackere 280 iken önce 250 ye uğrayıp 290na gider dedin. sana tek kelime saygısızlık etmedim .608i derken de herkese öyle demedim senin gibi yorumda yazmadım yorumlarında saygı duyduk inandım. suan bile TL de duruyorum fot çekip yollayalim istersen. gumuse ne dedin ne oldu bak istersen ekrana. hem ons olarak çıktı hem dolar olarak 6200den 7309 çıkan gümüş. simdi burada birazda iğneyi kendine batır. olurmu

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Gel bakayım buraya fatihsultan denen boz guncu sıra sende seni defalarca uyardım bak yorumların iyi niyetin dışına çıkıyor dedim ama belliki uyarmadan engellemek en güzeliymiş sürekli sayfada 6.08 bekliyordu diyip konuşuyorsun peki o 6.08 devamı nerde

Sağolun teşekkürler hocam yinede verileri takipte olun o esnada hareketli olma olasılığı yüksektir gümüşte bir 6.08 beklentim var şimdilik tabi piyasa verileri gidişatı değiştirebilirde iyi takip şart dikkatli olmakta fayda var bol kazançlar ytd

https://yorum. altin.in/konu/28093945- th- economist- bir- kare- metal- hangisi

0BeğenmedimŞikayet

Mbka ()

Ben de aynı hislerde ve sakinim
Teşekkür ederim
Allah cc razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hocam aceleci olunmazsa iyi yerden alınabilir elinizdeki tl ye iyi sahip çıkın şahsi görüşüm henüz uçan kaçan bir şey yok

Mbka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Ben daha önce yollamıştım hocam belirttim nasip diyelim hocam yarın verdiğini alır gibi görünüyor platin

0BeğenmedimŞikayet

Mbka ()

Nasip bakalım
TL deyim . Nasıl bakmalı platine simdi

0BeğenmedimŞikayet

Mbka ()

Hocam sende yollamismiydin
Ben 275 ten çıkmıştım bekliyordum ve daha 10 dk önce baktimki yukarı

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hayırlısı olsun hocam parçalı alttan alım yapılabilir malum az çok platinin hareketlerini biliyorsunuz 3 verip 13 almaya alışmış o yüzden iyi takip edilmeli işlemler parçalı olmalı ytd

isar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

isar ()

hocam biraz acele ettim platinleri bozdum zararım olmadı... ben çıktım artmaya baaşladı... şuan tl deyim... cuma günki verileri beklemeyi düşünüyorum... öceden işlem yapmak mantıklı olurmu...

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Allah yardımcıları olsun biz burada 2021 uğraşırken adamlar 2023 taşlarını diziyorlar şuan 2023 hazırlığındayız

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Millet mahsur kaldı valla hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Bereketli günler dostlar Onslar yine tüm destekleri dağıtmış

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

ByTiger için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ByTiger ()

Hayırlı bereketli olsun hocam. O zaman yarın biraz daha yukardan fırsat verirse bizde çıkalım.
2. Gümüş te olumsuz duruyorsunuz biliyorum ama tekrar sorayım. Son gördüklerinizi değerlendirme imkanınız var mı? Çok teşekkürler, saygılarımla...

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Selamlar hocam hayır yolladım 280 gece asyalılar görünce zati bize yedirmediler hocam eğer 280 asyadan önce görseydik tutunurdu ancak asyalılar görünce satış baskısıyla formasyonu bozdular şuan için yön 260 lar görünüyor ytd

ByTiger için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ByTiger ()

Sayın @Kzılhafiye1 Hocam selamlar sizin platinler duruyor mu? >286 üzeri beklentiniz vardı. Bu hâlen geçerli mi ? Teşekkürler...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum