Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 09:34:56
EUR 34.8238 09:34:56
USD 32.3379 09:34:56
ALTIN ONS $2301.8900 09:34:56

Grafiği gönderen: Onursal5701

⭐⭐Onursal5701 ()
Gümüş

Gümüş ons tarafında sağda siyah seviyeler dirençlerimiz ve 3. Direnç aşılırsa yükseliş trendi başlar

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

20 Kasım üye olmuş ilk yazdığı mesaj bana ve yalanlar ile dolu @ArslanŞen

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Sen wıtch kişisinin yazdıklarını oku ondan sonra gel yalanları yaz. Hadi engel. Bu sıralar çok engel olacak çok. Hiç umurumda da değilsiniz.

ArslanŞen için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bana laf atıldığı için maden biliyordun yükseleceğini neden milleti uyarmadı ustalar denildiği için o kişilere al uyarı var mı yok mu grafikleri. Grafiğin yayınlanma tarihine bakın, grafiği yayınladığım anda ekranda kaç olduğuna bakın onsun, dirençleri kontrol edin. Burda ben herkese iyi görünme peşinde değilim, az ılsun öz olsun yardımcı olacağım kişiler o yeter. Sayfaya sizi kurtaracağım diye bir temenni de yazmıyorum , kurtarıcınız @WiTCH kadın üyesi bunu kendi yazdı. Tabi kendisi böyle şekil şukul ile uğraşmaz

0BeğenmedimŞikayet

Onalti16 ()

İnşallah koşar bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

DBRL ()

bende sorun çıktı demek ki
under review

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Olmuyor hızlı şekilde.

DBRL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gramcı45 ()

7.62 den mi aldınız yoksa daha önce den mi terstesiniz

Yörük16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DBRL ()

teşekürler
bir kaç hafta inceleme/doğrulama süreci oluyor mu bilginiz var mı

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Yav yüklü kaldık 62 den gerçekten

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Yürümez:( koşar

Yörük16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Siba yürür mü be Başkan

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Binancetr uygulaması.

DBRL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Ben 0,00006dan aldım 0,0008 de sattım

Baronn_37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baronn_37 ()

Bende de yüklü miktarda shiba ve gunus var kardesim shibada 3 x yaptım simdi geri saldi ama bekliyorum hayirlisi

0BeğenmedimŞikayet

DBRL ()

hangi uygulamayı kullanıyorsun onursal bey

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Ben gümüş binasını yıkmıştım Eylül ayında. Bitlikoyuna geçiş yapıp orda gökdelen diktim shıbada. Elimde hiç gümüş altın yok. Eşimde olan ufak miktar var ona da karışmıyorum.

Baronn_37 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Baronn_37 ()

Merhaba dostum nasilsin paratoner işleri nasıl gidiyor:) yukselis basladi emeğine sağlık

9BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Formasyon öngörülerimi takip eder ve ettiririm. Günlük grafikte atmış olduğum tobo beklentisi eski grafiğim alttadır. Ben formasyon olduktam sonra değil oluşmaya başladığı zaman öngörü yaparım. Siyah rakamlardan 3. olana geldik. Grafiğin yorumunu okuyan anlar . Beğeniler bu yoruma bırakılabilir.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum