Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 14:45:35
EUR 34.8238 14:45:35
USD 32.3379 14:45:35
ALTIN ONS $2301.8900 14:45:35

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
92 üstüne çıktığında yaşayan olmaz diyordu analistler. 94.3xx yinede çok iyi direniyor.. KRİPTO sınanıyor. Yinede 40 aşağısına sarkmadı.. salarsa şimdiden söylüyorum 35-36 ya kadar şelale olur. Korkunun zirve yapacağı yer orasıdır. 28k geldiğindeki dönemin aynısını yaşarız. Mala sahip çıkın. DEFI yıldızının parlaması çok yakındır. Hayırlı bereketli günler umudunuzu kaybetmeyin.

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Dibin dibi diye diye mayisda 28k yi gorduk mayisda hcam. Simdide 28k alti yok diyorlar 16k gelir diyenler var 28k alti olamaz mi ? Piyasa yapicilar herseyi yapabilir bence isterse kriptoyu ortadan kaldirirlar bunlardan hersey beklerim artik.

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Korkuyu satın almak gerekir. Bir çok uyumsuzluk var. 36800 dibin dibinin dibidir. 28k ve 34k da tüm SHORTCULARI içeri aldılar. Şimdi de öyle olacak. En kötü senaryo budur

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Siz kimsiniz? Yorumlarımı ne kadar takip ediyorsunuz ? Her ihtimali konuştuk paylaştık. 28k dip geldiğinde 15k hayal diyordum. Şimdide 28k hayal diyorum . Boşa kürek çekmeyin. Faydanız yok

EmreT19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Neden ozellikle tekrar 28k ya geliyor bu btc ayni senaryo da ne var bu 28k da?

0BeğenmedimŞikayet

İskelealabanda ()

Sizi inceledim hocam Altın kısmın da Orda nereye sürükleniyoruz.

EmreT19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Ben sanmıyorum hocam. 28k zamanındaki aynı senaryo. Neredeyse her üründe uyumsuzluklar var. Bu düşüşler yapay. Bana hiç doğal gelmiyor.

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Ben 49k da iken 35k ya kadar düşüş olacak, ordan alım yapanların panik satışı yapmaları için 28k ya indirecekler dediğimden beri saldırmayan kalmadı. 40k ya düşünce herkes 35k 28k konuşmaya başladı. :)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Ağırlık vermek lazım şimdi konuştuk ya hocam omg gibi olur çok dikkatimi cekti ama

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Btc 35lere duserse hcam 20li rakamlarda gelir. Yil sonu yeni zirveler yalan oldu onu anladik artik. 100k ne zaman herkes dedi ozaman kacacaktik malesef yakalandik. Simdi kis uykusuna gecis yapicaz gibi gozukuyor 2024 e kadar. Zaten the economist dergi kapaginda da kara delige giriyordu coinler ustunu kapatiyorlardi demekki hepsi planlanmis.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Elimde var hocam . DEFI ye ağırlık veriyorum son zamanlarda.

Mustafaaslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Hocam doge bu kadar düşüşe rağmen çok ii durdu 0.1950 hiç kırılmadı bi alt destek 0.1650 ve btc 30k derse doge 0.1650 der her ne kadar elona bağlı kalsa da inecelemekte fayda var rahatlıkla 0.32 görebilir ne dersin

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

16-18 ve 30 da 3 kademe alımım var. 16 dan aldıklarımı 32 de sattım. Diğer 2 kademe duruyor hocam

Mustafaaslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Fazlasıyla verecek yeter ki sabredelim su an öyle bir çizgideyiz ki

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Dot varmı elinde Hocam

3BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Aslına bakarsanız bu seviyesine rağmen kripto çok iyi direniyor. Her gelen bir vuruyor. Ama eskisi gibi uçurumlar olmuyor. Çakılacaksa bile önce başını yukarı kaldırmalı. Herkes içerde kaldı. Yenilerini içeri alması gerek. Burada da yükselmesi gerektiğini anlamalıyız. Ne olacağı dirençte belli olacak. Benim inancım şimdiye kadar aldıklarının hepsini ekimde fazlasıyla geri verecek.

Musti_can için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Musti_can ()

Kardeş ekim ayı nasıl geçer dxy ortalıgı kan gölüne çevirdi

1BeğenmedimŞikayet

Tokeerr ()

Yarın Yeni defi yıldızının parlamasi dileğiyle başkanım:)

0BeğenmedimŞikayet

Algerden ()

luci sence bu boğa mı?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum