Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0857 07:58:58
EUR 35.0566 07:58:58
USD 32.2663 07:58:58
ALTIN ONS $2378.9650 07:58:58

Konu: Bir video ile anlatmamamıştım birde onu deneyeyim

⭐⭐Murat5635 ()
Gram Altın
< br /> herkese iyi pazarlar ilk deneme bakalım nasıl olacak

Yorumlar (85)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

GÜRDAL0674 ()

Abim çok teşekkür ederim.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ceylan42 ()

Emeğine, yüreğine sağlık abi, gayet başarılı, akıcı ve anlaşılır bir anlatım olmuş. İlk defa falan dedin ama sanki yıllardır videolu anlatım yapar gibisin:)

1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Teşekkür ederiz hocam

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam şöyle izah etmeye çalışayım
Günlük trade için bu zamanlar bulunmaz fırsatlar

Orta ve uzun vadeli işlemler icin ons'larda ekimin ilk haftasını ABD istihdam ve işsizlik oranı verilerini görmek lazım veriler iyi gelirse ons'ların düşüşü hızlanacak kötü gelirse birsüre daha yükselecek altın ve gümüş gramlar dolar TL yükselişi kaynaklı onslar düşse bile sınırlı yatay yükselişini sürdürür

Kral_içeyi ve 8'30 dan beri kademeli doları alıyoruz dolar yükselişini sürdürür bir duzeltme dalgası gelir bu alım fırsatı sunar

Gerisi sizin beklentiniz zamanınız portföy yönetiminize kalmış alımlar mutlaka kademeli stoplu ve sepetli olmalı bol bereketli kazançlar dilerim
Son tercih size aittir her birey kendi riskini alır

GÜRDAL0674 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GÜRDAL0674 ()

selamlar. ASRN hocam sizi beğeniyle uzaktan takip ediyordum. şöyleki bir durumum var elimde biraz tl var gram altın almak için uygunmur yoksa dolarmı alsam yardımlarınız için şimdiden tsk ederim.

0BeğenmedimŞikayet

GÜRDAL0674 ()

selamlar. Murat hocam sizi beğeniyle uzaktan takip ediyordum. şöyleki bir durumum var elimde biraz tl var gram altın almak için uygunmur yoksa dolarmı alsam yardımlarınız için şimdiden tsk ederim.

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam ilk olmasina rağmen gayet güzel bir çalışma olmuş. Fonda kullandığınız "Sözün bittiği yer" parçası da ayrıca yakışmış. Malasef dolar için artik sözün bittiği yerdeyiz...

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Estağfurullah dostum. Eline sağlık çok güzel olmuş. Program basit ama güzel kayıt alıyor.

0BeğenmedimŞikayet

firat58 ()

Harika olmuş Murat abi eline emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

m_alacan79 ()

Hocam elinize sağlık, harika olmuş.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Elinizde emeğinize sağlık hocam çabanız takdire şayan

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Harika bir çalışma olmuş Murat kardeşim.
tam olarak anlaşılır bir video. Dostum Hakan'ın dediği gibi bizim yaş grubu anladı ise tamamdır:)
Emeğine sağlık. Bu arada paladyum bakabilirsen beklerim.
@Murat5635

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, emeğine sağlık çok güzel olmuş. Genç- ihtiyar, bilen- bilmeyen ayrımı olmadan çok güzel çalışma olmuş.50 ve üzeri yaş grubundan biri olarak ben anladıysam o iş tamam. Sevgiler saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

hharekat ()

Çok faydalı bir çalışma olmuş emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Bi sesli video kalmıştı bizden :)) şimdi gelirler birileri Napacaz diye sormazlarsa bende bisey demem :))

0BeğenmedimŞikayet

balçiceği ()

Hocam her daim video ile anlatın çok güzel olmuş elinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Ne bileyim aklımda görmediğim için bir çizim yapıyor insan ondan olabilir abi sıkıntı yok aslında

0BeğenmedimŞikayet

arap_abdurrahman ()

Hem grafik okumayı geliştirecek hem bilgilendirici bir yorum. Kardesim emeklerine sağlık :))

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

neden tiz bekliyordun :)
@_delioglan_ eyvallah kardeşim bu arada sanaldan almak ne kadar mantıklı bir kere daha gördük
@Bjk42_ beğendiğinize sevindim inşaAllah ilerde daha iyileri olur

Sosa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Abi emeğine sağlık çok güzel olmuş yalnız sesin daha tiz bekliyordum:)))

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Üstadım sesini de duyduk sonunda emeğine sağlık gayet güzelde açıklamışsın tüm like lar sana gelsin.

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

neyi bekliyoruz :)

_delioglan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk42_ ()

Emeğine sağlık abim çok güzel olmus:)

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Hadi bakalım üstad bekliyoruz.

3BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@VforVendetta•aras hocam tavsiyen için teşekkürler sayende daha net görüntü oldu :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum