Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 02:04:12
EUR 38.1653 02:04:12
USD 34.1635 02:04:12
ALTIN ONS $2659.4050 02:04:12

Konu: Ons 2 dirhem 1 çekirdek :)

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş

Ons Altın 4 saatlik ters fincan kulp grafiği.
Boyun çizgisi :1750
Tepe: 1834
Kulp tepesi:1787.30
Kulp hedefi:1712.70
Fincan hedefi:1666
Daha önce 3 kez gördüğünü dip:1679.13
Formasyon iptal seviyesi:1787.30

Ons altın günlük ters fincan kulp grafigi
Boyun cizgisi:1679.13
Tepe:1916.62
Kulp tepesi:1834
Kulp hedefi:1524.26
Fincan hedefi:1441.64
Formasyon iptal seviyesi:1834 üstü günlük kapanış

Haftalık grafik yükselen trend çizgisidir. Trend çizgisi kırılmış ve onay almıştır. Trend çizgisinin üstünde haftalık kapanışlar düşüşü durdurabilir.

Formasyonlarin çalışacağı garanti değildir bu nedenle yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Şöyle bir şey vardı, hatırlatmak istedim sonra vay ben duymadım denilmesin. Ons uzun vadede 1440 ihtimali mevcut. (kısa değil uzun vadede)

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Hedefine gideceği kesin olan tek formasyon Cenab- ı Allah'ın formasyonu yani kaderdir. Bizimkisi sadece tahmin.

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

7,12 den tersteyim hocam cesaret edemedim bide siz dolarda daha aşağılar da gelebilir deyince ben parite ile maliyet düşürme denemesi yapmak istiyorum TL ye geçince arkasından bakmaktan çekindim :)

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Hem 22.80 hem de 6.48 geldi çıktınız mı hocam merak ettim :)

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

Elbette hocam teşekkür ederim değerli yorumlarınız için

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

22.80 i geçemiyor hocam ons çok zayıf, açıkçası ben dolarda da düzeltme bekliyorum zira indikatörler çok şişti. Dolara parite için 22.80 veya kırarsa 23.10 düşünülebilir. TL ye geçiş için 6.48 güzel rakam bugün için. Tabi kesinlik yok bu işte yatırım tavsiyesi olarak dusunmeyiniz lütfen

hakan33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

Hocam direnç nedir satılması gereken rakamda mıyız suan

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Oyy kötü olmuş... Bu iş biraz zor bitecek gibi. Hakkımızda hayırlısı

Kün_ve_yekün_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Maşallah 12 inci sınıf, benim kızı gönder diler, yurttan, 11 inci sınıf ları komple gönder misler, 2_3 kişi de çıkınca evde online giriyor derslere

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Buna canı gönülden katılıyorum arkadaşım... bu son söylediklerine... ama hür iradesiyle kaçta kaç köleliği kabul eder...

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

sistem. oraya itiyo
daha cok daha cok
cirpindikca batmak diye bisey varya
tamda iste o
")

JARDEN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Milyonlarca hatta bütün Dünyada milyarlarca kişi özgür hür iradesiyle nasıl olurda köleliği seçer... arkadaşım...

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

bizimkisi aleni bi sekilde
ozgur iradesiyle
kendini
sisteme kole eylemesi
onlar zorbalikla . rizasiz
kole eylemesi
birinden. kendi iradenle kurtulursun
digerinde birakirsa kurtulursun
")
onemli olan insan oldugunun farkinda olmak

JARDEN_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Teşekkür ederim. Çok şükür gidiyor ancak okullarda vakalar çoğaldı. Asla kapansın istemiyorum elbet seneye kismetse üniversite sınavımız var ama böyle de çok zor. Rabbim sonumuzu hayr etsin.
Allah kolaylık versin hiç tatilsiz çalışmak zor. Rabbim güç kuvvet versin inşaAllah

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Bu söylediklerin arkadaşım...7500-8000 yıllar öncesinden beri var nerdeyse... Sümerler... daha sonra Mısırlılar... Piramitlerin kölelere yaptırılması... yine Amerikada Aztek Maya uygarlıklarında efendi/köle sistemi... Yine Hindistanda binlerce yıldan beri devam eden kast sistemi... değişen birşey yok yani...

0BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Bizim işte bayrammış pazarmiş yok, çalışmaya devam, işteyim baktım çevrim içi sin bi selam verip hasbi hâl edeyim dedim, çocuk nasıl oldu malum okullar da açıldı gidebiliyor mu?

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hayırlı günler kardeşim. Çok şükür. Pazar günü dünya işleri ile ugrasmaca. Sizler de iyisinizdir inşaAllah

0BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Yasemin kardeşim hayırlı günler nasılsın iyisin inşallah

1BeğenmedimŞikayet

heros ()

kapital sistem insanini insanligindan. cikariyo robotlastirip
kendine kole ediyo
modern kolelik
kazandikca ozgurlesecekmissin hissi verip daha derine cekiyo bataga

nerden. geldik nereyeye gidecegimizi
unutturuyo
daha cok daha cok dedirtiyo
insan iste
varliginin suuruna vardigi an siyrilacak
bundan
")

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Ve aleyküm selam rahmetullah kardeşim

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Liklere size hocam selamunaleykum

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerinize sağlık

3BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Aman azizim . şimdi aklıma ölüm geldi . vakti zamanı gelince olecgiz ama yarına garantimiz yokken çok uğraşıyoruz dünya işleriyle be azizim. derdimiz dünya olmuş hiç olmeyecekmisiz gibi yaşıyoruz. kendi adıma konuşayım yinede . herşeyin dizgini rabbimin elinde ama biz halktan bekliyoruz herşeyi hakkı unutuyoruz. ama tersini yapsak. dokuz olur on olur 11 olur yine aynı teraneler olur yok efendim o pahalandi su zamlandi sanki öleceğiz dolar çıkınca eskisi gibi yine hayata devam edeceğiz tıpkı ucken beş olduğu gibi yediyken dokuz olduğu gibi. ama unuttuğumuz şeyler oluyor amaç o şeyleri unutmamak. ama dünyaya dalarsak ahireti hep unutacagiz şu zaman öyle bir zmaan almus.

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

yukselis bekleniyo
bu hafta
bi 860 bi duzeltme gelebileceginide soyleyenler var
ben bu hafta 9 dayanacaini.
tahmin ediyorum.
sonra duzeltme
")
seyredelim bakalim.
en ytdlisinden

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Azizim dolarda durum nedir herkes birşey yaziyor

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Rica ederim hocam kolay gelsin

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Liklere size hocam emeğine sağlık çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Hocam metallerde yükseliş bekleyenler var ancak ben her yükselişin satış için fırsat olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle düşüşlerde alıp tepkilerde satmaya çalışıyorum. Tabi riskli bir strateji

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

kapanis olumlu buluyormusun
")

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Formasyonlar çalışır mı bilinmez elbette ancak ons altının düşmesi halinde gümüşü de dusurecektir.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum