Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 00:56:40
EUR 34.8160 00:56:40
USD 32.4499 00:56:40
ALTIN ONS $2318.2000 00:56:40

Grafiği gönderen: super_conqueror

Yorumlar (68)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

son_veda ()

aynen öyle nasip kısmeten ötesi yoktur.

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Teşekkür ederim. Umarım beklentiniz dogrusunda hareket eder. Balinalar dediklerimiz birini satar digerini alır. Altın satar dolar alır. Dolar satar sanal alır. Onlar için farketmez.

son_veda için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

son_veda ()

öncelikle paylaşımlarını çok kıymetli bulup dikkate alıyorum emek harcıyorsunuz. dipten aldıklarımdır hızlı çıkışlar da karı realize edip altan geri ekliyorum boğasını yaşamayan sağlam coinlerde bir umut diyelim. 2022 nin 3 aynı kadar şartlandırdım kendimi. artık 2017 vs daha aşağısı verileri dikatte almıyorum o zamanlar btc pazarı bu kadar kalabalık ve popüler değildi. şuan düşen malı havada yakalamak isteyen 10 larca kurum ve balina olduğunu düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ne demek. Siz'i uzun süre terste beklemenizi istemiyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

son_veda ()

teşekkür ederim üstadım :)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Afiyet olsun. Umarım fazla kaçırmazsın :)

0BeğenmedimŞikayet

son_veda ()

üstadım kaçak çay nargile zevkini beğendim : ) 2'si bi arada.

0BeğenmedimŞikayet

son_veda ()

nargileyi nasıl seviyorsun hocam : ) cumaya gününe randevu verelim :)

0BeğenmedimŞikayet

artıdeğer ()

Arkadaşım tam adamına sordun. Deco bamyadan anlar. Yakın takip et, düşüş bitene kadar alma

Emr06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emr06 ()

42.500 altı sıkıntı demiştin alım içğn 38.000 beklemelimiyiz

Erenabi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erenabi ()

Birde @cem0401 kardeşime el atsan güzel kardeşim. BTC yeterli şu an.

Saygılar.

cem0401
bey olduğum kesinde sen nesin
sensin artık fede killerin biz güzellik yaparsın dön dön
Bu yoruml

https://altin.in/bildirim

0BeğenmedimŞikayet

son_veda ()

Sen 28 leri isaret ederken 49 lara deneme geliyor diye diyordum. ki sana yaptigim yorumda oydu profilinde mevcut Hala donecegini dusunuyorum en gec ekim ayinda guzel rakamlarda olacagiz ins.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bilmiyordum. Sen'in adına sevindim :)

Gaani için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben sürekli buaradayım. Sen'den sonra buraya belki 100 tane grafik atmışımdır :)Profilde herşey var. Birşey ispat etmeme gerek yok. Ama sen bitcoin 60k 70k olmuş gibi konuşuyordun. Altına yorum yazdıgın grafikteki rakam 51k :)

0BeğenmedimŞikayet

son_veda ()

Kac sefer alip satmisiz hocam daha bi yere gitigi yok . )btc dir bu 1 haftada verdigini 1 gunde alabilir 1 ayda aldigini 1 gunde verebilir son aldiklarimizda tersoyuz hocam ama sen geldiysen yine
Yukariya gideriz bereketli adamsin ins persembeden sonra cikis olur diye umuyorum ustadim . )) Nargile olayi bu sefer degisiklik yapabilirim senle karsilikli olursa yok demem . ))

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Döndürürüz merak etme. Acelesi yok :)

Erenabi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gaani ()

Hocam sizin grafikler ve analizler beni bircok sefer zarardan kurtardı. Siz ve sizin gibi hicbir karşılığı olmadan yardımcı olan herkesten Allah razı olsun, tesekurler...

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Yani Ben Kim'in için bu kadar ugraşıyorum görün. Hem de coin dünyasında işlem yapmadıgım halde.

Pureview için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

İpim ve kuşağımmm diyorsunuz, benim anlayamadığım bu özgüveni nerden bulup cürretkar şekilde yazıyor bu arkadaşlar. Umarım terste kalmamıştır kimsenın kötülüğünü istemem lakin gerçekler tahtada...

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Umarım şimdide çayla beraber nargile içiyorsundur :)

1BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

Dediğiniz gibi hocam eteryum hala ayakta duruyor alt coinler de çok fazla bir degisiklik yok aslında eteryum ile güzel haberler sayesinde sağlıklı ve sağlam duruyor

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben bu yükselişte BTC nin eteryuma ayak uydurmaya çalıştıgını eteryumun öncülük ettigini düşünüyorum.

Onur74 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

Btc kardeş bize yanlış yapmamış olsa aslında güzel işler yapcaktilar ama BTC bize pusu kurdu

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

O kadar alt coini takip edebilmek de zordur. Yani olsa olsa bam- gum olur.

0BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

Pardon zararkesi alt coinler olarak soruyorum waves, ont, eos ve bal hocam

0BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

Evet hocam

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bitcoin için mi soruyorsun?

1BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

200 günlük hareketli ortalama ile supertrend indikatörlerinin birbirleriyle çok uyumlu olduğunu gördüm fakat yeni yeni birseyler öğreniyorum sizin tecrübelerinize dayanarak bir şey sormak istiyorum zarar kes yapıp al sinyalini beklemelimiyim

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet. Zaten zamanla tecrübeyle daha iyi anlayacaksınız.

1BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

Sonuç itibari ile ek bilgilere ihtiyaç var

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum