Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0732 14:08:10
EUR 34.7167 14:08:10
USD 32.3274 14:08:10
ALTIN ONS $2340.8950 14:08:10

Konu: Gram gümüşte 6,57 ve 6,73 TL hedefleri

Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (68)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

8BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

İlk hedef 6,57 TL 2 günde geldi.

Darısı ikinci hedefe. Ben kendi adıma beklemeye devam edeceğim. Kimseye al sat tut demek haddimize değildir.

İlla bizi uğraştıracaklar :) @Murat5635 @Gzdee

3BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Şahsi düşüncem yarın 4 h macd pozitif zirve yaparız. Şu anda yukarı kesme için güç topluyor. Yorumum aslı bağlantılı ikinci grafiktedir.

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Ben 6.416 TL ortalamali gram gümüş var elimde. Ben kendi adıma bekleyeceğim. Sitede artış bekleyen başka değerli dostlarım da var düşüş bekleyen dostlarım da var. Piyasa bu herkesin bir fikri var.

@Gzdee hayırlısı olsun diyelim.

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Yok abi grafik cok anlamiyorum herkes dusus bekliyor diz bu grafikte burdan fonusmu bekliyorsunuz tepki de olsa onu anlamak istemistim. Daha hic islem yspmaiyorim artik bilmeden yapinca hep terste kaldim sadece aldigim yerlere gelene kadar takip etmeye calisiyorum

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

@Gbahar rica ederim. Ben kimseye al sat vs. Deme haddini kendimde bulmuyorum. Şu ana kadar da kimseye bu şekilde beyanda bulunmadım. Şayet basitce fikrimi soruyorsanız ekli grafikte benim gram gümüş için '' makul'' olarak hedeflerim ektedir. Ama tekrardan belirteyim yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

keske tl olsaydı dıyorum

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Selam dostum eyvallah teşekkür ederim. Benden saygılar.

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Tesekkurederim. Birde gumus icin sormak istiyorum. Aldiklarimi hic satamadim hepterste kaldim yani gumus elimde cok ama bu seviyeden alinan zararkes yaptigim 6 de biri gibi bir rakami geri aldim tl daha fazla alip terste kalmayak istemiyorum. Bu grafikteki 6.36 bugun icin geri donebilecegini dusundugunuz rakammi ve tekrar dusmedem kaca kadar cikabilir en az fazlasi gerekmez:((( tesekkurederim

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Emeğine sağlık dostum. Sevgiler saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Hayırlısı olsun diyelim. Boşuna konuşmaz onlar , izleyelim bakalım nasıl olacak. Ben ne derlerse tam tersine göre kendimi ayarliyorum genelde.

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Site tarafından çeşitli veri sağlayıcılardan alınıyor sanırım. Bazen farklı olabiliyor. Ben parite yapmıyorum , ama sadece parite yapan arkadaşlar var sitede onlarda kendi işlem platformuna bakıyordum tahminim.

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Diyoruz ya yarım akıllı çıktık o süreçten :) Kar ettik ciddi manada ama giden de çok olmuştu bizden.

KARİZMA_tek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Bahsettığın bankada zararla kapatmıs pozısyonunu

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Merhaba parite yaparken sitenin ust bandindaki orana da bakiliyormu oran lac olunca uygun olfugu yafa opmafigi dusunuluyor. Islem acmak icin degil meraktan doruyororum bilgi amacli. Ve gumus gram yada diger kurlar vs hep bu oranami bakilir burdaki neyin orani

0BeğenmedimŞikayet

KARİZMA_tek ()

Eyvallah Aras kardeşim bir sene cırmalamıştık ne günlerdi be

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Çok gördük :) Biz 5.25 TL gazisiyiz zamanında.

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

merhaba nasılsın? dolar tl grafığı 8.28 den ıkılı dıp yapar gıbı geldı ne dersın

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Bu iki rakamdan iki ürün için de bir hareket düşünüyorum, tabi ons un durumuna bağlı ytd diyelim. Beni biliyor zannedip işlem açmasın lütfen kimse

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Ben sizin haklı çıkma ihtimalini satın aldım Dostum:)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Ben hala usd aşağı ons yukarı tarafındayim kardeşim 8.27 yi izliyorum gbp 11.39 u
Döviz de kırılırsa biraz daha beklerim cuma bize yol gösterir mi yoksa yine ortaya karışık mi yaparlar bakacağız ytd

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Aynen dostum bakalım süreç bizi haklı mı haksız mı çıkartacak?

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

İstikrar budur işte Dostum, bu iki rakamı bende bekliyorum. Düşerken biraz Gr yükseltmeyi başardım ama bu Zarar hâlâ kocaman. Bir yerde yakalarım bu gümüş efendiyi, yakın takipteyim kendisini. Bakalım gümüş mü hızlı yoksa ben mi? Bunu tabela gösterecek cuma gününden sonra:)
@Murat5635 @VforVendetta•

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah dostum. Elbette sadece basit fikir alışverişi bizimkisi kimseye al sat demek haddimize değildir.

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Tasıma maliyeti var kardeşim çıkarmak lazim :)

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Py lere kızdığın için mi hedef yükselttin. :)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eline sağlık hocam
Aynen dediğin gibi fazla söze gerek yok :)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Benim artış beklentimin nedeni budur. Bir de ünlü Deu.. Ba.. k Usd / TL için uzun pozisyonları kapatın demiş. Bundan güzel haber mi olur. Tam aradığım haber akışı. Artabilir deseydi cidden korkardım. Ama tam tersini demiş.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Dolar kuru 8,63 e doğru bir geçici dalgalanma yaparsa gram TL kısa vade hedefi 6,75 olabilir mi ? Mayıs Dxy 90,241 Usd 8,51 şimdi Dxy 92,688 8,3027 mantıklı mı?

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Aynen dostum ,

Şimdi bazı arkadaşlar bizi farklı tanıyor olabilir. Biz düşeceğini düşündüğümüz zaman düşebilir diye fikrimizi beyan ediyoruz , çıkacağını düşündüğümüzde de fikrimizi beyan ediyoruz. Yani burada bizim çıkabilir dememiz başka nedenlerden değil.

Mesela 6 ay önce gram 408 TL iken şu şekilde bir yorum yapmıştım. Yorum sorası gram 530 T sınırına dayandı. Aynı şey bence şu an içinde geçerli sadece zaman , mekan ve ürün değişti.

Gram Altın için _Samuray_ yorumu (6 ay önce) Cevap yaz
Ben size ne olacağını yazayım . Bir dahaki 540 TL test edildiğinde. Şu anda elinde Altın olanların çoğunun elinde o vakit satış için altın olmayacak. Elinde altın olanların çoğu 500 TL üzeri alanlar olacak. Burada dip beklentisi şu an maksimum da olanlar o vakit 10 - 15 TL lik artışları bildiği için üstad olarak takılacak. Çünkü şu anı kimse hatırlamayacak. Bu döngü devam edecek ... ytd.

https://altin.in/_samuray_/17

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum