Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1069 03:35:30
EUR 37.8839 03:35:30
USD 34.2011 03:35:30
ALTIN ONS $2658.6950 03:35:30

Grafiği gönderen: celik2119

Düşüş kanalının tepesi bugün 6.58'de. Muhtemelen Cuma gününe kadar orayı aşamaz. Cuma gelecek veriye göre düşüş bitebilir ya da son kez kanal dibine doğru yol alabilir.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok iyi en güzelini yapmışsınız tatil insanın ruhunu dinlendiriyor azra hanım aynen

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Ben de iyiyim teşekkür ederim
Ben daha urkmezde yazliktayiz
Dönmedik
6.55 gelmez ise
6.41 takıp edeyim anladım

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Günaydın teşekkür ederim Allah razı olsun azra hanım siz nasılsınız? Bana geçen gün sorduğunuzda tekrar 6.27 bölgesini test edebilir yazmıştım cuma 6.31(manipülatör üyeler konuşması)-6.48(powell konuşması) güzel fırsat verdi aslında tekrar takip etmeniz gerekiyor 6.55 bölgesi üzerine atmalı aksi takdirde 6.41 bölgesini takip ediyor olacağız. ytd

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Günaydın sayın lion nasilsiniz

Ben %50 tl de bekliyorum alim icin
En uygun seviye ve gun olarak ne düşünüyorsunuz efendim 6.29 en son aldığım onuda 6.42 sattık
Bidaha aynı seviyeler gelmedi

2BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Aleyküm selam değerli kardeşim bereketli bol kazançlar dilerim sağlıkla inşallah

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Olumlusuna bakalım elbetteki var ama ona bakarsak çarşambada cumada düşüş ihtimali ondan fazla en son ihtimal iki gündede yükseliş. ytd

Sefer42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sefer42 ()

İki gününde yükselme ihtimali yokmu hocam

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Tamam hocam sagolun

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Seneye ödeyecektiniz galiba. Bence dolar alın. Seneye Ağustos gibi altına geçersiniz. Yine konuşuruz o zaman.

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Teşekkürler gardaş

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

15.15 itibariyle başlıyor değerli kardeşim bakalım yarın yükseliş cuma günü düşüş mü yoksa yarın düşüş cuma yükseliş mi yapacaklar takip ediyoruz. ytd

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Gardaş yarinki veriler saat kaçta belli olacak

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Günaydın değerli kardeşim hayırlı sabahlar bereketli bol kazançlı bir gün dilerim sağlıkla insallah

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Günaydın Olcay gardaş

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Rica ederim ben teşekkür ederim kıymetli kardeşim bereketli bol kazançlar dilerim sağlıkla inşallah

demiraras için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

demiraras ()

tşkr edrim bıkmadan usanmadan sorulara cevap verdiğiniz için emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Hayır beklemiyorum değerli kardeşim dip 6.27 bölgesi. şimdi size şöyle anlatayım 6.55 direnç bölgesi üzerinde kalması durumunda üstte 6.65-6.75-6.83 şeklinde takip ediyoruz. eğer olurda 6.55 Üzerine atamazsa 6.41-6.52 üzeri bir süre al- sat verebilir. bu bölgenin altında 6.35 var oradan biraz uzakta olmak olumludur. Bugün ve özellikle yarın bir yükseliş olursa cuma günü geri çekilme ihtimali olabilir. yada yarın düşüş olursa cuma yükseliş şeklinde takip ediyoruz. ytd

demiraras için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

demiraras ()

sizde mi bekliysnz 6.08

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Bu beklenti oranı ile muhtemelen kırmızı olumsuz gelmesi süpriz olmaz üstad

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam çok iyi geleceğini dusunuyorsunuz ben düşünmüyorum:)orta gelebilir oda çok düşürmez gibi. hayirlisi bakalım. terste çok arkadasimiz var. hocam ben geçen bir soru sordum altın borcumu yapmaya başlıyorum alırken altinmi dolarmi almalıyım diye cevap gelmedi

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet. İşsizlik verisi çok iyi gelirse.

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam kanal dibi beklnetisi 608 mi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum