Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0853 05:56:44
EUR 35.0447 05:56:44
USD 32.2674 05:56:44
ALTIN ONS $2374.4250 05:56:44

Konu: 30.08.2021 Gümüş ons

⭐⭐USTAMM ()
Gümüş
YTD

Yorumlar (89)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tskler . iyi kazanclar.

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

dostum nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Daha erken bunu demek icin

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@USTAMM kanal kırıldı cıktık diyebilir miyiz ? daha erken mi?

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Bu iyi. Yavaş yavaş yukarı gidiyor. Ne olsa yukarı gidiyor.

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Hay_Hacamat_ buda @USTAMM dan grafik . ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Boyle bir kanal yakalamış spek . sizce kırdırır mı ? Yap tercihi kazan. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Olsun sagolasin bagbinda. Ama bir yon strateji yaratmamiz lazim 7.50den alinanlar nasil duze cikacak :)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Rica ederim de hoca değilim ya. myıldız :)

Geographer06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Teşekkürler sayin hocam

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Sitede ne kadar terste adam varsa biraz onun eseridir.

serser34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

serser34 ()

O karambolcu dusunce 6100 5700 bekliyo simdi )))

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Lütfen rica ediyorum onursall kankisiyle sabah engelleşiyorlardı. Yaz başında 8 9 muhabbeti yapıyorlardı. Az önce de dislke düzeltiyorlardı. Vatansever yanıldım dedi zararkesini yaptı şelaleci oldu. Onursall hala yükselecek diyor. Neden diyor peki ? Çünkü sonsuza kadar düşmeyecek, eninde sonunda bir gün yükselecek ve o gün diyecek ki bakın nasıl bildim :)

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Vatansever vardi. Haziran boyunca Agustosta 8 9 bekliyorum dedi ve kayboldu..

Ben_bilmem09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Teşekkür ederim @USTAMM düşünmeniz yeterli:)

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Allah kolaylıklar versin. Allah gönlüne göre versin, tez zamanda sıkıntılardan kurtarsın. Özel değilse yapabileceğim bir şey varsa paylaşabilirsin.

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Teşekkür ederim @USTAMM biraz canım sıkkın yatırımla ilgili değil özel bir mesele.

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Sağol Ravza. Nasılsın. Herşey yolunda mı?

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Evet haklısınız burada kimin doğru söylediğini kimin yanlış söylediğini bilemeyiz. O yüzden kimseye inanmamak ve analiz yapmayı öğrenmek lazım sonra kimin doğru söylediğini yada kimin yanlış söylediğini anlayabiliriz. Birisi ona aldırdı diye laf söylüyor diğeri aldırmadı diye. Sonra da biz size alın dedik yada sizin aklınız yok mu da başkasının aklıyla al sat yapıyorsunuz yazıyorlar. O zaman sizde bu kadar emin konuşmayın. İnsanlar etkileniyor ve alıyor. Hiç birinde de utanma yok yine gelip pişkin pişkin yazıyor.

Ben_bilmem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ben_bilmem09 ()

Bu sözü bize 2 ay önce en fazla 3 aya 8leri geçer dediler ki bunu diyenler sakın yüksekten almayın düzlüğe çıkmak zor diyorlardı bize yaa size dedik diyenler var inanın bu güvendiğimiz insanlar bunlardan daha az acı vermiştir bizlere biz birilerine güvenmek zorundayız çünkü acemiyiz insanların alnında ben en doğrucuyum yazmiyorki , madem biliyorlar bari bundan sonra en kısa zamanda düzlüğe nasıl çıkarız onu söylesinler

Yatırımcı92 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Davut_GS1905 ()

Ben fifti fifti yapcam karsız zararsız altınım ile dolarım yeter bana bunun karı bunun olsun

Bbr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bbr ()

Küçük bir zararla bile bırakmaya hazırım

Davut_GS1905 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Herkesin istediği bu. Sitede terste olmayan kimse kalmadı çok şükür. Burası dip dediler düştü, şuranın altı yok dediler düştü. Ne yaptılarsa ne dedilerse düştü. Sonra manipüle, speküle dediler. Bırakın uçuk kaçık rakam vermeyi. Gerçekleri yazın.

0BeğenmedimŞikayet

Davut_GS1905 ()

İnşallah bir zirve hareketi görürüz en kötü 7 lere kadar

Yatırımcı92 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Bir önceki grafikte açıklama vardi. Bu ona ilave.

Kün_ve_yekün_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Onu kimse bilemez. Düşüş devam ediyor sadece yukarı çıkmaya çalışıyor. Yukarı çıkabilirse 1 2 hafta içinde de gelebilir. Yukarı çıkamazsa belki 4 5 belki 7 8 ay da da gelmeyebilir.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Cok akıllıca konusuyorsun . ben bilen kazanır diyorum :) ytd

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Ustamm hayırlı akşamlar, açıklama olmadan grafik deki çizgiler bana bakıyor ben onlara bakıyorum bir şey anlamıyorum. Gördükleri nizi ytd olmadan açıklasanız çok kişi faydalanır.. saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Evet sizce kıramaz diyorsunuz. Doğru mu anladım. Işimiz mucizelere mi kaldı?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum