Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0724 07:01:03
EUR 34.6776 07:01:03
USD 32.3127 07:01:03
ALTIN ONS $2319.9100 07:01:03

Konu: 30.08.2021 Gümüş ons

⭐⭐USTAMM ()
Gümüş
YTD

Yorumlar (89)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Düşen kanalda çırpındığı yeter. Cikar artık ordan.. yükselen kanala at gümüşü.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Dusen bir Kanal var :) dusen kanaldan cıkar gibi yaptılar direncte kaldılar. bunuda unutma . :)

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Bisey olmadi. Ne olacak? Sen diyecek ne olacak? Bana sorarsan bundan sonra fişek. 10 kuruş aşağı Amerika ile 6.75 sonra 6.90 ondan sonra fırtınalı uçuş bende...

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

6.60 da az biraz sattık. Alim bekliyoruz.6.47 ve 6.44 Alim emri.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Hay_Hacamat_ ne oldu?

0BeğenmedimŞikayet

fizik3846 ()

Sayın USTAMM, bu sitenin teknik grafiğine göre ons olarak yukarı yönlü kırılım gerçekleşmiş görünüyor ancak gram gümüş olarak düşen trendi kıramamış görünüyor. Yatırım tavsiyesi olmadan değerlendirebilir misin acaba...

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Fake değilse düşen trendi kırdı
Ytd

Ölümdensonrası için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Fake değilse yani boğa tuzağı degilse 4 saatlikte kırdı.
Ytd

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Nasıp hocam emin olun başka açıklaması yoktur düzeltme olma ihtimi var dediğiniz gibi. olurda size uyarsa yine girersiniz. yoksa doların çok düşeceğini düşünmüyorum bende. oda harektlenecektir. hayirlisi bakalim

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Sezon başında gece asya satış yapmış ben 6,56 dan almıştım geri 6,50 ye düşmüş sonra öğlen millet almamış, gümüş geri 6,78 mi 6,75 mi ne olmuştu :) ben sattım geride 6,74ten alım yapmıştım burası dip çıkar diye, sonra birileri dalga geçti, devamında 6,72 olup ordan direk 6,95 e gitmişti gene sattım, gene 6,85 lere gerilemişti. yani o gün uyuya kalmasam gece düşüyor diye muhtemelen satabilirdim, o gün nasibimde kazanmak varmış, bugün yokmuş...

ÇANCILAR_PET_SHOP için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Hayırlı bereketli olsun inşallah bol kazançlar diliyorum dostum
Bir daha uyuma ama ; )))

Üflerler sonra :))

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

sağlık olsun, gümüşte fırsatlar bitmez, bazen böyle olması gerekir hayırlısı böyleymiş dersin... umarım kazançlı bir hayıra vesile olur :))

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Hacı üflemişler sana o saatte ; )))

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ya o değilde veri anı nasıl uyuya kaldım ona gülüyorum, o kadar saat bekledim :) neyse sağlık olsun.

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Bazen bende yapıyorum onu
Dostlara söylüyorum
Gerçekleşiyor
Lakin kendim yetişemiyorum; )))

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

veri saati uyuya kalmışım yorgunluktan :) veri dolara yaramadı ama zararıda olmadı, onslere yarayacak şekilde gelmiş, dolardan çıkıp gümüşe geçmeyi planlıyordum yada dolar ile gümüş almayı fakat, uyuya kalınca geç kaldığımı farkettim 6,50 gibi uyandığımda rakamdı, daha artacağını biliyordum ama genede girmedim. Şimdi düzeltme yaparsa kaça düşecek onu beklemem gerekicek, nasibimizde yok yapacak birşey yok. Evdeydim aslında geçebilirdim ama bazen şans mı diyim yoksa nasip mi diyim bilemedim olmayınca olmuyor :) Dün çancıya gümüş almış dedi çıkayım mı dedim niye çıkacan ki gümüşe yarayacak şekilde gelirse veriden sonra tetikte ol ona göre çıkarsın yada durursun demiştim. Başkalarına olacakları yazıyorum ama kendim bazen işten bazende şansızlıktan nasibimizde olmayınca olmuyor işte :) neyse nasılsa bir yerden düzeltme gelir o ara duruma göre bakarız, şu an 5te3 idi cuma kapanmadan 8,28 e düşünce 1 parça dolar daha aldım :) 5te4 oldu dolar alımım. hafta içi dolar düşebilir ama genede bir risk aldım, eğer artarsa ons düzeltme yaparsa dolar gümüş paritesi yaparım dedim bakalım, tatik tutacak mı... pazartesi abd kanada kapalı imiş hafta başında bir şey beklemiyorum ama cuma belki abd verisi arttır diye umuyorum... oda kötü gelirse baktım düşüş var mecbur çıkarız dolardan... ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Kar gördümmü affetmem ; )))
Al sat
Spora devam 6.42 alınır 6.64 satılır
Full gir full çık

Karadüzen devam ediyor; )))

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kardeism sen alım yaptinmi yoksa dolardami duruyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Sürekli keşke dedim arkasından bu sefer sattım ama alabilirmiyim bilmiyorum bende pek şans yok:)))

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

6,45 ten beri sezon başından beri bu cümleyi görüyorum. Ama ne hikmetse hep bir düzeltme gerileme 2li 3lü dip ve satmayan tüh ya keşke satsaydım diyor :) Herkes al yat diyor, alıp yatmakla pandemide kâr elde edemezsiniz. Dolar çıkarken bu oluşsa, ons bazlı bakmayı bırakırsınız ama dolar düşükken, ons bazlı bakmak zorundalar. Şu an 4 saatlikte tepede, günlük rsi tepeye çıkmak isteyecek ama stoch tepe yaptı, özetle bir düzeltme gelmesi lazım ki yukarı atabilsin yada bir veri açıklansın ki üste çıkabilsin, haftalık yukarı destekliyor çünkü... ama haftaya veri yok, Pazartesi ABD ve Kanada kapalı imiş, MB doları düşük tutmaya çalışacaktır, eğer 8,28 altına inmez ise muhtemelen dolar 28-35 bandında ileri geri yaparken gümüştede 6,60-6,70 arası rakamlar görülür. Uzun süre burda kalmasıda satış yemesine neden olur ama bunu yataya bağlayıp uzatabilirler... cumada erken satmasınlar diye uyardım ama parçalı gönderip 1-2 parçayı pazartesiye bırakmak olurda dediğim şey oluşur ise 6,65- 6,70 en fazla görünce satış yiyebilir. şimdi burdan gerilese 6,40 a düşse elinde gümüş tutmanın anlamı var mı :) şu an tüm siteye sor, sezon başı 6 san alıp elinde tutan keşke satsaydım diyordur :) ytd

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Hımmm siz zararkes işine de girmişşiniz anladım ben battım zaten daha da batarım diye bulaşmadım bekliyorum bakalım nasip

Hakkımızda hayırlısının en güzeli, bol kazançlısı olsun

1BeğenmedimŞikayet

heros ()

haftaya yukselis o zaman
")

0BeğenmedimŞikayet

Ölümdensonrası ()

Ama 6.36 dan almıştım
İlk önce 7.74 ten aldım 6.42 den zararkes yapıp 6.36 dan geri aldım 6.60 dan ful çıktım

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Burdan alınıp full çıkılır mı ah ah

Düşer düşmez bilmem ama 6,28 ten alsam 8 den önce satmazdım
Acil değilse bekleseydiniz ben 7,60 ile bekliyorum o kadar gerildim ki 7,70 görsem satacağım (benim gibilerin gerginliği başka tabii)

1BeğenmedimŞikayet

Ölümdensonrası ()

Üstadım sonuç olarak geri salma ihtimali varmı ful çıktık bekliyoruz

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

İnşaallah öyle olur sn ustamm sitede ki herkesin yüzü güler.

3BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Selam. 4 saatlikte siyah düşen trendi kırdı ve onay aldi görüntüsü var. Sarı üçgene de girme denemesinde bulundu üçgene dokundu.
Ytd

1BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

çok şükür mücadeleye devam :)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Teşekkür ederim Dostum Sen nasılsın

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ölümdensonrası ()

Kapanismi lazım üstad

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum