Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0761 03:27:49
EUR 34.7910 03:27:49
USD 32.3095 03:27:49
ALTIN ONS $2307.9750 03:27:49

Konu: Bakalım kim aradan hangi cümleye takılacak

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş

Herkese hayırlı pazarlar bereketli kazançlar
Başlığı niye yazdığımı da söyleyeyim tüm sayfaların genelinde yazılan bir metinin ve ya atılan bir grafiğin tek cümlesine ve ya tek rakamına odaklanma gibi bir sorun var , oysa yazının bütününde anlatmak istenileni anlamakta yarar var

Yorumlar (128)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Yaz hocam niye yazmıyorsun

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Özelden goruselim. nasıl olacal o iş?

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Obo çalışmazsa ikili dip çalışır dolarda hedefini yazmayayım.

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eyvallah kardeşim bu grafiğin içine atınca gerçi çok kişi pas geçebilir ama ikisi tamamlayıcı

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Bu yıl içini dışını bilmem usd 8.30 dan dönerse 9.22 olur 8.08 den dönerse senin rakam olur 8 altı görür se 10 olur

0BeğenmedimŞikayet

turna58 ()

Hocam ben nasıl uçlarım size

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ne kadarrr doğru. Söylediklerine tüm samimiyetimle katılıyorum. Varlar maalesef. Bitmezler

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Teşekkürler hocam ilgin için. Güzel bir paylaşım olmuş.

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Merhaba size nasil ulasiliyorsa bende ulasmak isterim mahsuru yoksa

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Ben bazen böyle insanlarla karşılaşıyorum cevap veriyorum bakıyorum yazmak için yazıyor doğruya ulaşmak için değil, diyorum sana vakit ayırmaya deymez, herkes yoluna, diyorum.

By taraflı/byçelişki de bana bir ay önce yine hocasını savunuyordu. Dün tekrar saçmaladı, dedim onunda engel vakti gelmiş, geçiyor.

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Gelir yakında merak etme)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Bakiyim benim zamanim ne zaman gelecek :)

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Zaman insana öğretiyor malesef

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Gayet mantiklisini yapiyorsunuz :) ben sinirleri bu kadar alinmis biriyim gercekten sakin bir yapip olsada cabuk sinirleniyorum :) en kotu ozelligim bu :)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Bense kızmıyorum, üzülüyorum, daha önce de yazdım herkes fıtratı gereğini yapar bence. Neden mi kızmıyorum? Çünkü onlar öyle istiyor zaten diye:)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Iste o kisiler yanlarina bir kac kisi daha alip fazlaca mesaj yazarak insanlari kiskirtiyorlar. Ben boyle kisilere cok kiziyorum.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Insallah 8.03 altina inmez o zaman ordan sonra kademeli yukselis :)

8.03 gelirse benim bu yil ici 9.62 yalan olucak max 9.01 ile 9.12 bu yil olur heralde :)

Ben cok dedim dolarda gap dolsaydi dolar 80 kurus olurdu diye ama dalga gectiler benimle :)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Aslında burada saygısızlık yaparak, saygı seviyesini görünmeyecek kadar altlara düşüren birisi bence son derece özgüven sorunu olan yardıma muhtaç demektir diye düşünüyorum naçizane

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Gap açmasın ya daha hangu durumda gap dolar hangisinde dolmaz bilmeyen ustalar ondan sonra gap diye diye millete bişey aldırmıyor

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Bende biliyorum ama ben hala umursamadan duramiyorum :)

Gercek hayatta yuzune bakmayacagim yada laf soyleyemecek kisiler burda laf soyleyince cevap vermeden duramiyorum :)

Bu arada bu mesaj da yanlis anlasilmasin, kendimi ustun gordugum icin degil karsimdaki kisilerin kendini cok buyuk gordugunu belirtmek icin dedim.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Aynen bu kardeşim mesaj olarak düşmeyince çözümün :)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Burada bu eleştiri ve kizmalar hiç bitmez ben buna ikna oldum, bu yüzden umursamıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Amin kardesim. Ben trader degilim. Aslinda parcali islemle yapabilir miyim gayet guzel yaparim ama nedense 1 yildir hic denemiyorum :) belkide 2 kere sat yaptim risk gordugum yerde ikisinde de az dustu biraz daha dussun alayim diye bekledim ikisinde de 2000 dolar zarar ettim sonrasinda biraktin dip tepe bekliyorum :)

Suan gumus hedefim gelirse ve ben alirsam ordan belkide ana hedefe kadar 3 5 ayda bir satis yapacagim ve beni cok elestirecekler o sira :)

Atiyorum gumus 8 lira olacak ben dusus olabilir diyecegim satmayacagim ve 7.3 e hizli dusup 1 hafta sonra yine 8 olacak gibi islemleri yapmayacagim. Diyecekleri laf da hocam dediginiz adam al sat yapmiyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Maşallah Hocam çok azimli ve ilkeli bir alım yapılmış. Allah bol bereketli kazançlar versin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

6.1 de aldigim usd nin maliyeti 5. x lerde son 1 yildir ele gecen para ile alinan usd nin yani buna 6.9 7.13 7.26 7.7 8.2 8.3 8.4 maliyetle alinan dolarlarin genel maliyeti 7.13 lerde ve tum dolar maliyeti yaklasik 5.8x civarinda suanda.

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Hocam USD yi beklettiğine göre senin ortalama çok düşük o zaman

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Bunu okuduk kardeşim bir grafik daha dediğin bu ise tamamdır

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Hocam buna da tamamen katiliyorum elinde full dolar olan biri olarak ve uzun vadede bu yil ici yada seneye mart nisan gibi beklentim 9.62 ve brlki o rakam gelene kadar satis dusunmuyorum.

Dolarda 8.03 dip beklentim ve bundan 3 4 ay once belkide bir daha 8 liranin altina hic inmeyecek dedim. Suan ki dip beklentim 7.8 olup buranin da 8.28 kirildiginda gelme ihtimali yuksek olup. Burasi gelirse ama gap li bir acilisda bekledigimi bildirmek isterim :)

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

buda düşmeyen mesaj hazır yazmışken biraz daha ekleme yaptım :)
@YUSUF_ENES16 @A_Didem @calculator

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum