Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 06:53:46
EUR 34.7748 06:53:46
USD 32.4684 06:53:46
ALTIN ONS $2337.9850 06:53:46

Konu: Bakalım kim aradan hangi cümleye takılacak

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş

Herkese hayırlı pazarlar bereketli kazançlar
Başlığı niye yazdığımı da söyleyeyim tüm sayfaların genelinde yazılan bir metinin ve ya atılan bir grafiğin tek cümlesine ve ya tek rakamına odaklanma gibi bir sorun var , oysa yazının bütününde anlatmak istenileni anlamakta yarar var

Yorumlar (128)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Zamanı var daha az daha sabır ben kaçar hayırlı geceler.

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Evet bende guzel gunleri umuyorum biran once :)

Kimsin_sen_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Zamani gelince söyleriz acı ya devam)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Bende isterim herkese guzel seyler soylemek ama hayat hep guzel seyler gostermiyor o yuzden gercekler aci :)

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Çok yerinde bir benzetme :)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Okulda da ogrenciler sevmiyor beni :) matematik yapamiyor calismiyorda matematikte 30 da 20 yapamazsin diyorum kusuyorlar :) ne diyim yalan mi soyleyim diyorum burda da durum ayni :)

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Keşke çıksa ve düşüş yazmasak ama olmayan çıkışı yazmak hayal satmak olur.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

En sevmedigim seyi yapiyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Sindire sindire acele yok diyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Kapanış tatmin edici olmadi evet.

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Cok baydi ne cikiyor ne dusuyor. Takip etmeyi de biraktim aksam eve geldigimde bakiyorum sadece. Bi yere kirilsada alsak :)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

fibo çemberi üzerinde kapattı gümüşons ama yeterli değil

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Dxy 94.30 a kadar serbest üstü sıkıntı.
Rasyo konuşmuştuk 77 düzeltme 82 düzeltme.
Gümüş 23.05 üstü kapatsaydı iyidi kapatamadı.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Dxy aylik macd al verdi yukari tepkiler hacimsiz ve gumus gunlukte sat verdi 0 in altinda verdigi icin dikkat etmek lazim. Birde benim 240 bar rsi 50 cizgisini asagi kirdi dxy 50 yi yukari kiramiyor rasyo da 50 yi yukari kiramiyor. Bir tur daha yukari mi olacak diye alasim var ama hafta kapanisi gormeden almam

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Dolar 8.25 kırması kolay değil hacimli mum gerekir ama kıracaktır mb indirim yapamaz.
Gümüşe güvenmiyorum asyanın tatil masrafı var para lazım :)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Inan ben dussun istiyorum bak bu dolar keske 8.03 lere inseydi m. b kararina kadar bir indirim yaparlardi hop gap benim hedef gelirdi :) boyle inat etti dusmuyor da cikmiyorda. Dxy de obo var sana en son atmistim sanirim 93.2 gecmesi gerekiyordu cikamadi da oraya bu ons yine yukari bir tur gidecek gibi aldin mi hic

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

8.5780 e dokunur geçemezse düşer bak demedi deme :)

-1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Emir ile hic islem yapamiyorum birde parite emri yok vakifta yoksa asagi gap olursa diye hafta sonlari emir vercem :) full dolardayim

kznlr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kznlr ()

Sende haklısın ama yorumların cuk oturuyor mr spek :)) Emir ver kendine yatırım tavsiyesi ver

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Derste oluyorum patliyorum surekli pc basinda olmak lazim alsat icin :)

kznlr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kznlr ()

Çok okkalı analizlerin ama kendin istifade etmiyor:))

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

@kznlr bak yazdim ama yanilmadik simdilik :)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Güzel başlık ne olsun :)

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Nobel ödülü alırsın bu hikâyeler ile. Önsöz şöyle olmalı yaşanmış bir olaydan alınmıştır :)

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

iyi hikaye anlatırım :)

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, günlük ortalamalar dahil, genel durum, gümüş ons, ons altına göre zaten iyi durumda. Ancak şunu önceden belirttim yine belirteyim. Bana göre piyasa algısından bağımsız olarak, gümüşte ve ons altında derinlemesine bir düşüş yaşanacaksada ilk önce yükselmesi daha sonra düşmesi gerekiyor. Ons altın üzerinden, bu yükselme yemleme olabilir miyi teknik olarak Cuma günü yazımda açıkladım. Onun için korkmuyorum ama tedbiride elden bırakmıyorum. Ne güzel yükseliyor. Sefasını sürelim. Devamı gelirse mis, gelmezse pis der satar geçeriz. Ne ucuzsa ona geçer ya da alırız. Sevgiler saygılar.

Hasrettt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Saygılar bizden genç abim

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok şükür iyiyim kardeşim. Hanımın, zorla yedirdiklerine ve içirdiklerine bakarsan, çoktan parende atmam gerekirdi. Yaşı 49.9 a sabitleyince demekki bir yere kadar oluyor artık:)))Hatırın var olsun kardeşim. Sevgiler saygılar.

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasrettt ()

Ne kadar güzel bir açıklama olmuş Allah razı olsun kardeşim
Sizi takibe devam like benden

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Amin hocam. Çok teşekkür ederim. Rabbim, zorumuzu kolay kılsın inşallah. Kazancımızıda hayırlısından daim etsin inşallah. Sevgiler, çokca hürmetler.

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum