Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0732 14:07:47
EUR 34.9475 14:07:47
USD 32.5405 14:07:47
ALTIN ONS $2347.5550 14:07:47

Konu: Bizim Richard Amca.

Tehlikeli bir formasyon .ytd

Yorumlar (236)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Yazılanlar cizilenler sadece olasılıktır . yatırım tavsiyesi değildir. dikkate alınması gerekir ama suanda korkuya kapılmaya gerek yoktur. zaman içinde degişim gosterebilir. herkese iyi Kazanclar.

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Teşekkür ederim

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bende öyle dusundum . ihtimali ytd. Likeri attım.

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam beş lira gelirse millet çok kötü olur aman gelmesin

2BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Yok 5 lira bildimiz :)ve daha alti

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Uygulanıyor olma olasılığı nedir ? Bakısına göre.?

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Yani bildiğimiz 5kusurlu rakamlar yani 5900 gibi öylemi hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Gümüş TL grafiğine benziyo dedi arkadaşta bende inceledim .. bu oluşum bizim gümüş TL grafiği ise 5 li rakamlar gelebilir demek

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Deniz hocam burada ne anlatılmak isteniyor:)

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

tepeler ve dipler aynı .. aradakı kıvrımlar cok benzemıyo.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Polemiklerden uzak durun hocam üzülürsünüz, kırılırsınız, yıpranırsınız... yatırım tavsiyesidir !

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Gördüm yorumunu doğru söylüyorsun hocam

Lale_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Bak benim Lale hn ile ortak noktam ikimizde o adama sinir oluyoruz sadece bu. Ben o adamı öngörüleri tutmadı diye suclamadim ve suçlamam hiç bir zaman. beni terste de bırakmadı benim onu kaale alıp 7.7 lerden gümüş almışlığım falan da yok. En son 10 kuruş gibi hareketle al sat yapmak amacıyla kimseden etkilenmeden 7.40 dan gümüş almıştım onu da 7.26 dan parite ile yani zarar keşke kurtardım. Ben kısa vade al sat yapıyorum uzun vade yükselişin başladığını düşünmüyorum çünkü. Ben adamın konuşmalarını üslubunu kişiliğini beğenmiyorum ayrica bilgisi öngörüleri fikirleri de işe yaramaz. adamın kendine hayrı yok zaten taa 7.76 dan aldığını daha dün zarar kes yapmış.

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Sen adamın avukatımısın? Hak etmiş demekki az bile, niye başkasına değil de o adama laf ediyoruz? Peki o adamın bizlere ve bu sayfada bir çok kişiye ne laflar ettiğini biliyormusun? Yok. niye onu savunuyorsun grafik teknik atmasyon hikaye biliyor diye mi? Belki bizde biliyoruz çaktırmıyoruz:)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın @Filizgrk geçen hafta yazışmıştık. Size bekletin demiştim. İmkanınız varsa yeniay a kadar bekleyin. O zamana kadar hangi değere gelir bilinmez ama döngülere göre bulunduğumuz değerden daha iyi yerde olacağını düşünüyorum. Bu bir düşünce ve analiz çeşidi , hiç bir analiz yüzde yüz garanti değildir.
***Destek direnç takibi şarttır. Sizinle konuştuğumuzda 6,32 civarıydı şimdi 6,45 inşallah daha iyi yerlere gelir en az zararla hatta karla çıkarsınız diye temennide bulunmuş olayım.

Filizgrk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

haftaya abd verilerini bekleyebilirsiniz acil değil ise, belkide güzel sonuçlar çıkacak, veri açıklanmadan bizim yazdıklarımızın hepsi tahminden ibaret. geleceği ancak Allah görür ve bilir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Filizgrk ()

peki ev alicam için bozucam sanırım 8 Keri falan bekleyemm bari daha az zararla bozsam dedim

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın @By_tarafsız_adam geçmişte neler yaşandığını inanın bilmiyorum. Amacım gördüklerimi yazmak ve burada grafik paylaşan arkadaşların grafiklerini inceleyerek gözden kaçırdığım bir şey var mı onu takip etmek.
Kimse tüm oluşum ihtimallerini göremez elbette gözden kaçırdığı olur. Bende bu sebeple çizimlere bakıyorum gözden kaçırdığım bir nokta var mı diye?

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

onu demek için cuma verisinden sonraki desteklerde durmasını bekleyecez. Grafikten belli olur zaten... haftaya belli olmazsa öbür haftayı nasıl kapatacağına göre değişir. grafikte altlar üst rakamlara doğru giderse bir çıkış başladı denebilir. Bu olmadıkça 1 ileri 1 geri gider gelir buralarda o yüzden çok umutlanmayın, kötüye hazır olun, iyi olursa sorun yok zaten... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Filizgrk ()

yükseliş basladimii peki

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

sen hiç konuşma adama demediğin laf kalmadı seninde ondan kalır yanın yok. benim gözümde ha sen ha lale ikinizde aynısınız...

Alperr1212 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

bende biliyorumda 7,70den bu yana zararkes yapmamış, 3 aydır onursal bana aldırdı tersteyim diyor :) o aldırmadıda hadi aldırdı diyelim 3 ayda nereye düştü ama çıkmamış... Yarın gene terste kalsın gene birini suçlar ben hiç şaşırmam... insan karakter yapısından kaynaklanıyor malasef, kendini suçlamak yerine, suçlayacak birini aramak...

-1BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Hiç nick isminizle uyumlu değilsiniz

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Böyle yazmasak sanki daha iyi olacak. Sorunu çözmek yerine sorunlar derinleşiyor sanki.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

laleye dikkat et bak hocam hocam diye peşinde dolanır en ufak hatanda yerden yere vurur aylarca :))

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın @Lale_ düzelttim.

Lale_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum