Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0883 23:28:16
EUR 35.0825 23:28:16
USD 32.2137 23:28:16
ALTIN ONS $2377.2850 23:28:16

Grafiği gönderen: VforVendetta•

Yatırım tavsiyesi değildir. 6,416 TL ortalamalı gram gümüşlerimi satmadım. Kendi adıma bekleme sebeplerim ektedir

Yorumlar (129)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

8-12 hafta arası bence toparlanır , şimdi terste olanlar kurtulur yeni terste kalacak olan özgüven patlaması yaşayacak olanlara devir ederler.

Döngü baştan başlar.

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Alt yorum full gümüşte konumumu koruyorum relax :))

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Çıkıştan sonra da düşüş için pozisyonda yardımcı olacaksınız diye ümit ediyorum:)

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Cikartana kadar buradayız :) Hayırlısı olsun diyelim.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

İnsaallah üstadım. Gümüş yatırımcısı fazlasıyla üzüldü. Umarım güzel günler için doğum sancısıdır bu yaşadıklarımız. Ben teşekkür ederim katkılarınız için.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Teşekkür ederim. Zor olan dipten çıkarmak, sonrası işimiz daha kolay oluyor genelde.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sebeplerininiz ufaktan boy göstermeye başladı. )) Teşekkür ederiz. Belki birçoğu zararkese yönelecekti. O kaaa bezdirdi:((

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Estağfurullah , biz arkadaşız fikir alış verişinde bulunuyoruz . Ne mutlu bana ki sizler gibi değerli arkadaşlarım var bu sitede.

TANER_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Ellerinize sağlık üstadım. Her paylaşımınızı takip ediyorum. Çok faydalı oluyorsunuz. Allah razı olsun.

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

@TANER_Murat estağfurullah değerli, arkadaşım. Sizin anlattığını bu durumu ekli grafiklerden ikincisinde en alt sağdaki haftalık macd göstergesinde açıklamaya çalıştım. Haftalıklar diplerde gram gümüş için. Dönüşe başlaması kuvvetle muhtemel hatta başlamamış olması anlamsız diye dün serzenişte idim. Yatırım tavsiyesi değildir.

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Yüzler gülmeye başlamış :)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Sağolun üstadım şimdi biraz daha olumlu bakıyorum bazen insan kendini tutamıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Rica ederim ben teşekkür ederim değerli kardeşim sevgi saygı bizden

NİYAGARA için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Çok teşekkür ederim.
Saygılar, iyi akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Ben_bilmem09 ()

Hocam buraları gelince takip etmesekte olur boşver gitsin

2BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Dip 6.27 bu ay iki kez haziranda 1 kez olmak üzere 3 kez test edildi. altında 6.15 var değerli kardeşim bu iki seviye 6.27-6.15 arası gelmesi durumunda takip edebilirsiniz. ytd

NİYAGARA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Kıymetli dostum, özel soru sorarak sizi yormak istemem ama gümüşte ortalama düşürmek için alım bekliyorum.
Buradan almak uygun mudur yoksa yarını mı beklemeli?
Yatırım tavsiyesi olmadan fikrinizi yazarsanız sevinirim.

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Tabiki değerli kardeşim sayın @Gül_rose sormak istedikleriniz olursa yarın gün içersinde yine yazabilirsiniz hayırlı akşamlar

Gül_rose için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gül_rose ()

Hocam yarınki yorumlarınızı dikkatle takip edeceğiz bizi bilgilendirin lütfen teşekkürler emeğinize :)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Tutuyorum onlar iner çıkar önemli olan güvercinler uçsun beyaz beyaz sonra oralar yeşillenir :))

sabır için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Kardeş ABD endekslerini sana emanet etmiştim en son

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Sevgili dostum bullard ve kaplanın zoruna gitmiş çıkıp manipüle ettiler Powell vermiş bunlara ayarı belli yarın akşam güvercine ışığı yakıtımı yeşillenir buralar haftaya tarım dışı istihdam ve işsizlik oranı orada bir fırsat daha verip yola devam eder diye görüyorum. abd bu ekonomi ile yerinden kımıldayamaz benim şahsi görüşüm. ytd

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Estafurullah böyle bilinçli güzel takip edip şu anki durumu özetleyen kişilerin yorumunu görmek beni mutlu ediyor yoksa bilip bilmeden bu düşüşlerde sizde biliyorsunuz 4-5li rakamlar gelecek önüne gelen yazabilir. ytd

muz69 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Yarın mı çıkış başlar diyosun

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Aynen ilmek ilmek profesyonelce oynuyorlar insanlarım psikolojileri ile sona geliyoruz ellerinde pek birşeyleri kalmadı artık ekonomileri zorda. ytd

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

muz69 ()

sanki 2010daki gibi metaller bu baskıdan sonra değişik yerlere gidecek, korkum kriptolarla algı yaratıp şimdiye kadar bastıkları dolarları o kanaldan toplamaları. son bir yıldır bunu başardılar bakalım nezaman ve nasıl patlayacaklar. imla hatalarım varsa af ola.

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Bana göre kesin konuşmayı sevmem ama kirvem seni kırmayıp cevapsız bırakmam bu sirunu tahminim bu 17.00 da powell konuşması ile yükselecek öyle düşünüyorum hayırlısıyla. ytd

Mem_Mem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Ekonomilerinin iyi olmadığını kendileride biliyorlar bugünkü verilerde ispatı zor durumdalar dediğiniz gibi bir halt yiyemezler ne oldu bu adamlar eskiden konuşunca 15kuruş düşerdi 6.39-6.34 oluyor en fazla birde kuru baskılıyorlar şimdilik bitsin sempozyumları görücem ben onları

muz69 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

muz69 ()

hocam bu enflasyon ve ışsizlikte ekonomileri icin bukadar olumlu konuşup onsları baskılamaları aslında zor durumda olduklarını göstermiyormu.

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Sayın hocam resmen algımızla oynuyorlar gerdiler iyice

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum