Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0899 19:23:20
EUR 35.1009 19:23:20
USD 32.1837 19:23:20
ALTIN ONS $2379.9200 19:23:20

Grafiği gönderen: VforVendetta•

Yatırım tavsiyesi değildir. 6,416 TL ortalamalı gram gümüşlerimi satmadım. Kendi adıma bekleme sebeplerim ektedir

Yorumlar (129)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Gumuste 6,86.. kisa vade mi bekliyorsunuz

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Ons bazlı evet.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam max 25.40 mı bekliyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Tabiki takip ederim. Düşünceleriniz için teşekür ederim. Dxy de bir OBO olacak gibi ve 93.6 kıramayacak gibi geldi bu sıra siz ne düsünüyorsunuz. 94 lü rakamlara ulaşabilir mi?

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Merhaba death cross ile ma cross çarpışır genelde. Siz yine de günlükte xag/TL için ma cross çıkış kesimine bakın derim. Zira ona doğru süreç evriliyor. Çıkış kesiminin nasıl bir artışı destekledigine bakin. Şu anda ma cross için çıkış kesimi yaratabilecek şekilde kısa periyot uzun periyota yineldi. Death cross tan daha etkilisi ma cross bence.

Birde şu var alligator günlük gram gumuste hatlar birbirini yukarı kesecek şekilde kavis vermeye başladı.

Yatırım tavsiyesi değildir diyelim.

Yatırımcı92 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Onu da ancak aylık kapanışı sonra anlayabilecegiz. Ozamanda iş işten geçiyor zaten.

Bjk42_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk42_ ()

Evet hocam haftalikta ve günlükte macd yukarı kesmiş ama aylıkta aşağı kesmiş onu çözmeye çalışıyorum büyük ihtimal Eylül 1 de oda yukarı kesmiş olacak ytd.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Selam dostum , Daha önce bir yorum yapmıştım . Şu anda ilk durum gerçekleşiyor bence.

Gümüş için VforVendetta• yorumu (2021-07-08 14:48:41) Cevap yaz
Bu piyasanın en başarılı yaptığı iki işlem

Çıkış trendinde düşüyormuş gibi dalgalandırma yaratarak çıkışı sağlar

Düşüş trendinde çıkıyormuş gibi dalgalandırma yaratarak düşüşü sağlar

https://altin.in/vforvendetta%E2%80%A 2/30

Bjk42_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah teşekkür ederim.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk42_ ()

Emeğine sağlık hocam gümüşte beklemeye devam ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

İşte budur o harikulade yorum. Ayakta alkışlıyorum Sizi. Sagolun, çok naziksiniz

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sizin adınıza verdim ben. Tevazu gösteren kıymetli hocamıza. Her zaman derim... önce insanlık.. egodan simarikliktan uzak... sırf alttaki düşüncesi ile bile kendisinden memnuniyetimizi gosterebilecegimiz naçizane ama aslında bir anlam ifade like lari hakediyor. Daha önemlisi de duayı. Çok iyisiniz hocam. Allah razı olsun @VforVendetta•

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Estağfurullah. Hayırlısı olsun diyelim.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ağzınıza sağlık üstadım

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

3 beğeni hakkımı da kullandım elinize sağlık. Güzel yazıyorsunuz güzel söylüyorsunuz. 15 kuruş inerse tabi ki sorun olmaz ama gram gümüş grafiğine şimdi baktım 50 günlük ma 100 günlüğü kesmiş 200 günlüğü kesmeye doğru gidiyor. Bunun adı ölüm kesişimi miydi. Günlük RSI de de şuan 6.9 civarındaki hacime ulaşmış ama deger 6.5 geçememiş. Yine de dikkatli olmakta fayda olabilir. Siz daha iyisini bilirsiniz ama bende kendimce gördügümü söyleyip uyarmak istedim. YTD

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah arkadaşlar @Fatihsultan @Benim_ciğerim_ muhtemelen dostum saygılar.

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

İnşaallah elinize yüreğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Eyvallah hocam

1BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Aynen katılıyorum
iç piyasadaki baskıyı
Anlatınca yazınca siyasi anlayan tepki verdiği için çok fazla yazamıyorum
MB 23 ündeki faiz kararından sonra bir hareket bende bekliyorum YTD
Saygılar sevgiler
Sayın @VforVendetta•

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Beğeniye ne gerek dostum. Beğeni düşünecek zaman değil. Millet canı çıkmış . Kimse kimsenin egosunu çekecek durumda değil. Yine de düşünceniz için teşekkür ederim.

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Aynen dostum. Ons bir süre Max 25.4 usd olabilir yatay yukarı destek olsun yeter bence. Yatırım tavsiyesi değildir.

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Dalgalanmalar normaldir dostum. Sitenin yarısı 7.50 civarı terste 10-15 krs artış veya düşüş artık bu saatten sonra etkilemez bence. Günlük trade yapanlar için önemli tabi haklısınız. Geri kalan için ancak haftalık göstergenin yukarı harekete geçmesi kitlesel bir kurtuluş sağlar. Yatırım tavsiyesi değildir diyelim.

Yatırımcı92 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Dolar bazlı yükselişte bu sıra olmayabilir. Dolar aşağıyı işaret ediyor.

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Dolar bazlı yükseliş bekliyorsunuz ons bazlı değil yani

1BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Size günlük beğeni hakkım dolmuş begeni kabul edin hocam

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Gümüş tl grafiğine göre 6.69 üzerine atamadan 6.3 ler gelebilir tekrardan. Teşekkür ederim değerli bilgiler için.

4BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

İnşallah diyelim herkes tersten kurtulur.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Estağfurullah dostum. Yani diğer turlu zaten trend oluşmaz ilelebet yatay hareket olur. Burada önemli olan göstergeleri indikatörün hangi bölgesinde ağırlıklı dalgalandiriyorlar. bu dalgalanmanın bir büyük zaman dilimli indikatorede etkisi ne olur ona bakmak lazım. En ideali bunun için 1d - 1w etkileşimidir.

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Olsun be hocam karnaval yeri mi olur yoksa bayram şenliğimi fark etmez yeterki herkes kara geçsin

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Hocam bana da öyle geliyor ytd :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum