Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0891 19:50:25
EUR 35.1377 19:50:25
USD 32.2398 19:50:25
ALTIN ONS $2382.2450 19:50:25

Grafiği gönderen: VforVendetta•

Yatırım tavsiyesi değildir. 6,416 TL ortalamalı gram gümüşlerimi satmadım. Kendi adıma bekleme sebeplerim ektedir

Yorumlar (129)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Platine bakmadım uzun süredir. Benim bu yazdıklarım gram gümüş için. Ons gümüşle ilgili değil. Yanlış anlaşılmasın. Ben gramı kurun arttıracağını düşünüyorum. Ons bazlı geride dursun yeter.

Yatırımcı92 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Üstadım, var olun. Harika bir noktaya dikkatimizi cektiniz. Gören dost gözü çok önemli.

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Güzel yazıyorsunuz emek verdiğiniz belli. Platin ile gümüş ikilisinin de grafiğine baktınız mı günlükte. Platin yine ters bayrak yapmiş gibi

3BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

@Yatırımcı92 . Mesela macd günlükte son üç negatif histogram sıfırin altında derin , pozitif tepe sıfırın uzerinde yüzeysel tepe. Bu tam tersine dönecek bence. Günlük göstergelerde yukarı limitleri zorlayıp macd histogram pozitif zirve yukarıda hacimli , duzletmesinise sıfırın altında yüzeysel yapıyorlar çıkışta. Veya Rsı günlükte 50-30 agilikli dalgalandı günlükte şimdi çıkışta bu 70- 50 şeklinde bir Rsı ardışık dalgalanması her Rsı dalagalanmasinda yeni bir kademe çıkışı olarak fiyata yansır.

Yani biz günlükte 3 defa 50-70 rsı peryodik dalgalanmasi yaşayalım bu tabloda 3. Defa oluşan 70 Rsı ilkinden çok daha yukarıda fiyat oluşturur
. Gunluklerdeki bu toparlanmaya hafatliklari artışa geçirebilir.

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Şimdiye kadar günlük göstergenin alt kısımlarına peryodik dalgala oluşuyordu. İndikatorler için tekniği yorumlarken negatifte geçen sure pozitife göre daha fazla idi. Göstergeyi aşağıda dalgalandiriyorlardi. Haftalık gösterge dönüşe başladıktan sonra bunun tam tersi olacak bence. İndikatörü yukari doğru günlükte zorlayıp duzletmesini kısmı tutarlar. Bunu hep böyle yapıyorlar çıkışta.
Çok güzel bir soru sordunuz. Kendi adıma teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Günlük grafikte karnaval degil de sonbahar olabilir havası yok mu sizce de

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Yakında burası karnaval yeri olur @Murat5635 :) dostum. 3 aylık baskının dışa vurumu sert olacak gibi.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Anlayışınız için teşekkür ederim.

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Çok geçmiş olsun. Vaktiniz olsaydı tl bazlı illaki çıkardı.

1BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Teşekürler saygı duyarım

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

En fazla 1 ay belki 45 gün bekleyebilirim

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Kardeş ben alım satıma kesinlikle karışmam. Benim haddime değil. Kusura bakmayın.

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Üstat vaktin var mı yoksa evi bu sıra mı alacaksın?

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Üstat elimde yüklü miktarda 7.5 ortalamalı gümüş var ev alacağım paraya kar edebilirmiyim biraz daha diye gumus alıştım kafayı yiyorum hergün bana bir akıl verebilirmisin teşekürler

4BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Ekli yorum . grafik en sağdaki haftalık macd - histogram göstergesi haftalıkta sıfıra kısalmaya başladı. Bunun ne anlama geldiğini yorum içinde yazıyor zaten o grafik sonrası , 6,35 TL den 6,50 TL ye çıkması çok küçük bir artıştır . Ama haftalık macd histogramı bir tık kısaltmış olması yukarı dönüşün başladığını gösteriyor olması bakımından kötünün iyisi. Yoksa 15 krş ile övünülecek bir durum yok henüz. Haftalık macd histograma baktığımda gramın daha yukarı gidecek yolu var, Tek sorun zaman gerekli, o da burada pek sevilmeyen bir kavram.

Yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Aynen dostum.

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah dostum. Bir şey yaptığımız yok sadece fikir alış verişinde bulunuyoruz. İnşallah faydası olur.

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Gümüşle dans etmek zordur diye diye bittim :)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Teşekkürler gardaş Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Gümüş her zaman tehlikelidir. Cikisida düşüş de korkutucu dur. Çıkarken de korkutur satarsam geri alabilirmiyim diye korkutur.

Biz bu süreçte yardımcı olalım da sonrası kim ne yapar eder karışmam artık :)

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Sonra yine iş bize mi düşer hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Umarım işleminiz de başarılı olursunuz.

@Efem09 ben beklemiyorum açıkçası benim ortalamam 6.416 TL.

muz69 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

6 altı umarım gelmez

0BeğenmedimŞikayet

muz69 ()

hayırlı bereketli olsun inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Bence henüz erken . Bu seviyelerden ben satmayı düşünmüyorum. Ben biraz orta uzun vadeli düşünüyorum. Günlük al sat yapmıyorum. Yatırım tavsiyesi değildir diyelim. Günlük gostergeler çok artarsa ozaman bakalım derim.

muz69 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muz69 ()

iyi akşamlar gümüşyen ilk kar almayı hangi rakamdan düşünüyorsunuz. sizi takip ediyorum.

2BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Ons bazlı güven vermiyor bana şimdilik değerli kardeşim birşey diyemiyorum ons bazlı hızlı hareket ediyor.

Hummad için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Hayırlısı olsun diyelim. Teşekkürler

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Üstadım ben de ful gümüşteyim. Bişey danışmak istiyorum. 24.20-24.35 aşırı direnç bölgesinde parite yapmayı düşünüyorum. O bölgeden acaba salarmı geri? Yoksa yukarı devam edermi? Asla Ytd olmadan

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Piyasayı ezber etmişsin sevgili dostum tebrikler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum