Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 21:30:29
EUR 34.8465 21:30:29
USD 32.3471 21:30:29
ALTIN ONS $2298.2600 21:30:29

Grafiği gönderen: super_conqueror

SAT ve izle...

Yorumlar (97)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Umarım guzel karla kapatırsınız. Ama Ben malesef bitcoin için olumlu düşünemiyorum.

renklay için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Fomoya kapildim hocam. sizin grafikle (tsk) yuzde 40 nakite gectim sabah takir takir aldim :) malda olan kismin maliyeti yuksek. Alt coinler insafsizca dusup zor toparlaniyor neden malda kaldim boga ya giriyoruz hevesi hocam.

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Altlardan çok anlamam. Ama dirence yakın neden bu kadar malda kaldınız?

0BeğenmedimŞikayet

berkcan_258 ()

43 e inerse ve de destek kıramazsa tekrar yükseliş ile 53 e kadar rahat yükselir. Buralardan döndüğü için 50 bini aşamıyor. Bakalım hayırlısı

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ne görüyorsam onu paylaşırım. Eger yükselecekse benim senaryom şimdilik böyle olur. Nasip kısmet.

SARISEVMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

43 olursa biteriz :( alim yapacak para da kalmadi full maldayiz. Altlarin cani cikti burdan 49 yapsa yine altlar maliyete zor gelir.

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

adamsin bilelim neyle karsi karsiyayiz dayi.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

3 gün önce paylaştım.
Mavi ile işaretledigim bölge alternatif-2 grafigi olarak işaretledim. O bölgeden tepkiler gelmesi muhtemel. Trend yukarı dönecekse böyle bir hareket yapabilir.
@renklay

0BeğenmedimŞikayet

Bulent51 ()

Hocam bufi8585 neden engellemiş. Kendisine bir yanlışım mı oldu acaba. Bir sorabilirnisiniz? Teşekkürler

Captain_Attack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Şansımı deniyecegim başkan avax sıfır olsa kazanmadim derim ana paramı zaten çektim içinden bin dolar olursa bir kaç sene sonra sattığım için pişman olurum emin değilim ama bekliyorum bu beklenti link ve avax da var ben de link elimde yok

Bufi8585 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bufi8585 ()

Sol 500 USD üstü görebilir fakat avaxtan aynı etkiyi bekleme.

0BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Yok yeni bir klasmana geçmesini bekliyorum yeteri kadar oyalandi bu rakamlarda o yüzden karımı bıraktım yolu uzun önü açık ayı piyasasında bile satmam ne solanoyu ne avaxi bunların gerisinde kalan bir coin var link ama onla uğraşmak istemiyorum kötü hatıraları var ben de. Neo solana orta sıklet sxp hafif siklet. Link avax ağır sıklet bu ikisinden biri ya da ikisi de bin doları asacagini düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Bufi8585 ()

Avax ay sonuna kadar formasyonu tamamlayıp yeni ayda aşaya gelmezmi? Ay kapanisina 7 gün var zirve 60 USD 133690 sats. Alması gereken rakam 7 USD,20k sats. Aralik Nisan bogasinda bile bir çok coinin aksine yeni zirve yapamayip 60 USD den 24 USD ye düştü.60 USD de Duzeltme beklemiyomusun.

0BeğenmedimŞikayet

Erbil07 ()

Eyvallah usta teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Pek düzeltme geleceğini sanmıyorum avaxin hdefleri bence daha yukarida bir kaç gün BTc satıcılı olabilir avax da çekilebilir ama bu sürecin sonunda avax in daha şiddetli çıkmasını beklerim ben ciddi yükseliş bekliyorum altlarda

Erbil07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erbil07 ()

Ustam avax ta düzwltme bekliyormusunuz? biliyorum siz ondaki ana parayı çektiniz ben avaxta satış yapmadım sadece küçük miktarını flm aldım

0BeğenmedimŞikayet

alihoroz3344 ()

insAllAh ustam teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Erbil07 ()

Anladım Hocam teşekkür ederim açıklama için tekrar iyi geceler bereketli olsun.

PROMİL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

alihoroz3344 ()

Btc salinca oda ona uydu btc ilerliyen saatlerde toparlar sxp de üzmez bizi ustam hayırlı akşamlar emeğiniz çok

1BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Avax da yanilmadim sol da yanilmadim Neo ve sxp de yaniltmaz umarım

alihoroz3344 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Altlar da ciddi bir düzeltme oldu sxp nin bunu yukarıda karşılaması güzel ancak hala vasat uzuyor sxp beni beklentim gerçekten çok çok fazla umarım üzmez hızlı gider

alihoroz3344 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PROMİL ()

Kesinlikle art niyetli bir insan değilim buna inanın lütfen ama başarılı gördüğüm arkadaşları şahsım ca ufak bir tatlı eleştiri yapmak istedim

Erbil07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

alihoroz3344 ()

Baskan sxp yi izleyelim :) iyiki senin yazılarını görüp satmamisim yoksa zarar olduğu gibi kalacaktı biraz alttan aldım şuan ufakta olsa kar yazdi dahada yazar insAllAh

0BeğenmedimŞikayet

Erbil07 ()

Bizde kendisini çok sever sayarız egolu da değildir anlayacaksınız, engelleme ile ilgili kendi sebepleri vardır ben buna saygı duyuyorum sebebini kısmende olsa biliyorum, ayrıca burada atılan grafiğin önemi yüksek bir grafikle zararkes yapacak yüzlerce insan vardır bu piyasa ayrıca bir donanım istiyor bunu sizde biliyorsunuz.
Art niyetli değilsiniz biliyorum bereketli kazançlar iyi akşamlar.

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Teşekkür ederim.

Öznurr_16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Halil abim eline emeğine sağlık

3BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Peki insanlar bazen istemeden de olsa agresifleşebiliyorlar.Ben'im de başıma gelmedi degil.Ama ben bitcoin için aylardır bu yapıyı paylaşıyoruım.51.250 üzeri yeni dip söylemini çok çok önceden beridir paylaşıyorum.Burada da defalarca paylaştım.Aşagıdaki grafikten yola çıkarsak şu anda devam eden bir sayımdan bahsediyoruz.51.250 üzeri bu grafik hükmünü kaybeder.Zarar kes yapacaklar böyle seviyeleri kullanabilirler.Onlar için de iyi olmaz mı? Belki daha alttan yakalayamazlar mı?

0BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Tamam baskan

0BeğenmedimŞikayet

PROMİL ()

0.46 üzeri pozitif geçilmesi halinde şuanlık önü açık, unutmayın direksiyon da btc var.

BitcoinCANDİR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

@PROMİL merhaba bol kazançlar dilerim kendisi beni de aynı sebepten engelledi şimdi tamamen anlamış olmalısınız saygılar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum