Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0887 22:48:30
EUR 35.1219 22:48:30
USD 32.2379 22:48:30
ALTIN ONS $2378.3400 22:48:30

Konu: bitcoin bearish elliott dalga sayımı

(49-51)k arasından başlayacak bir düşüşün (15-17)k civarına kadar devam edebileceğini gösteren bir Elliott dalga sayımı.

Yorumlar (66)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Zamansal olarak bir şey söylemem mümkün değil. Ama takip edilmesinin gerektiğini düşündüğüm seviye (49-51)k aralığının olduğunu söyleyebilirim. Bu seviyenin üzerine çıkılır ve kalıcı olunur ise beklentinin gerçekleşme ihtimali azalacaktır.

Melis065878 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Peki bu grafik olma ihtimali ne zaman olabilir? Bende bekliyorum böyle düşmeyi. Gümüşten şunu öğrendim. Her zaman yükseliş olmaz. Düşüşte olacak.

acemi_yatirimci55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

son_veda ()

Emegine saygim var. Disardan takip edenler var. Hersey olumluyken ki mukemmel bi hafta kapanisi yapmisken belirli coinlere bogalar gelmeye baslamisken simdiki zamanlamayla atman panikleyip suan satmayla teredut eden ler olabilir. Haftalik ve aylik kapanisi gorup tekrar grafigini yayinlaman daha saglikli olurdu kanaatindeyim. yildizlarinin olmasi guzel bisi demem oki onlara bakip hemen olacagini sanan lar olur yazik olur. Tesekkur ederim anlayisin icin.

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Pardon görmedim. Kusura bakmayın. İyi akşamlar

ersoy33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ersoy33 ()

Elbette yoktur Melis hanım aciklamami okusaydiniz devamını bu yorumu yazmazdiniz Aralık ayına kadar imkansız dedim hayırlı akşamlar

Melis065878 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Bitcoin de bence imkansız diye birşey yok. Altın ve gümüş sağlam yatırım denildiği halde ciddi anlamda düşüşler gördüm

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Ben teknik olarak bir analiz yapıyorum. Her defasında yapılan analizlerin sadece bir ihtimal olduğunu, herhangi bir kesinlik belirtmediğini de ifade ediyorum. Nasıl 15k hedefli bir sayım attıysam 100k hedefli de bir sayım attım. Her iki sayımda teknik olarak mümkündür. Hangisinin gerçekleşeceğini bilemediğimiz için iki yönlüde sayım atıyoruz. Tekrar söylüyorum yapılan analizlerin hepsi sadece bir ihtimaldir ve herhangi bir kesinlik ifade etmez. Ek olarak yıldızları nasıl kapatacağımı söylerseniz hemen kapatayım. Benim yıldızlar ile bir işim yok.

son_veda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PROMİL ()

Karı reailize edene, sabırla işlem yapan adama şuan ki ülke sisteminde harika bir platform.

Switchb4ckk için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

son_veda ()

Kardesim fuze atsaydin daha iyiydi bi dusus dalgasi gelecegini herkes biliyor bunu bu kadar aceleci davranip milete niye panik yaptiriyon ki . O bahsetigin dusus zamqnlamasi cok yanlis. Daha bugun iran sanal paralara serbestlilik getirecek haberi okudum. Yanindaki 3 tane yildiza bakarak hemen dusus gelecegini sanacak 10 larca insan var o zaman bu zaman degil. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

ersoy33 ()

Aynen büyük düşüşte en büyük pay sahibi

SARISEVMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

1 sene 4 ay BTC 3k -64k etherium 68-4300 Neo 3.83-140

PROMİL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

elonun kendi işi bu zaten gelip burda gevşeklik yapmak :)

1BeğenmedimŞikayet

ersoy33 ()

Haklısınız emeğiniz için teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Switchb4ckk ()

Kripto paralar

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Düşünceniz o yönde olabilir lakin "imkansız" kelimesi bu piyasalar için çok aldatıcı bir kelime olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Bize bir şifre vermiste olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Teşekkür ederim, teknik analize uygun bir şekilde grafiği yorumlayıp paylaşırım. Kimin ne beklentisi olduğu yada ne duymak istediği benim için önemli değildir :)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

x50 olabilir x100 bilmem :)

0BeğenmedimŞikayet

PROMİL ()

Lütfen Fomoya kapılmadan işlemlerinizi yapın ve kar cebe koymayı kesinlikle unutmayın diken üstünde piyasa söyleye söyleye dilimde tüy kalmadı

0BeğenmedimŞikayet

ersoy33 ()

Elon kendi işine baksın

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ersoy33 ()

Saygı duyarım dostum fikrine benim görüşüm Aralık ayına kadar imkansız

0BeğenmedimŞikayet

İscoin ()

Elonun hayatı manüpülasyon

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ersoy33 ()

Kısa vade olması şu an imkansız gibi ama Aralık ayından sonra herşey olabilir

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Bu piyasada "imkansız" diye bir kelime yoktur. İmkansız denilen ne varsa gerçekleşebilir. Gerçekleştikten sonra bunu anlamak yerine tecrübesi olan insanların bilgilerinden faydalanmak yararlı olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

PROMİL ()

Oo hocam x100 lik coin yok mu :))

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Elon musk da 48-68-20-75 diyor. 51 kısmı yukarı kirarsa yükseliş devam eder diyorlar. Sonrası doğru olabilir elon da 20demis ama öncesi 68 demiş.

1BeğenmedimŞikayet

PROMİL ()

Bu kadar kısa sürede 30 lardan 50 lere gelmesi mantıklı mı ? Hangi yatırım kaynağı kısa sürede göz göre göre hergün ballandırarak yüz binlerce kişiye bu kadar kar dağıtımı yapabilir?

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

hocam 168 k olacak desem :)

0BeğenmedimŞikayet

ersoy33 ()

Bence imkansız kardeş 51 kdan 17 kya

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Elliott dalga teorisine göre mantıklı.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum