Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 20:22:35
EUR 34.8045 20:22:35
USD 32.3854 20:22:35
ALTIN ONS $2344.2550 20:22:35

Konu: bitcoin bearish elliott dalga sayımı

(49-51)k arasından başlayacak bir düşüşün (15-17)k civarına kadar devam edebileceğini gösteren bir Elliott dalga sayımı.

Yorumlar (66)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

coni ()

hocam sxp neyın pesınde dususe diğerlerine gore 2 kat duserek tepkı verıyor derdı ne bunun siz anlayabıldınız mı

Captain_Attack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Her negatif uyumsuzluk tabi ki çalışmıyor. Ama şahsen ben negatif uyumsuzluk görünce fiyatın düşme ihtimalinin yüksek olduğunu düşünerek ona göre pozisyon alıyorum. Sizi bilemem ama ben düşüş bekliyordum ve ona göre de pozisyonumu aldım.

0BeğenmedimŞikayet

İscoin ()

Hocam düşünceniz nedir toparlanma sürecine açısından

0BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

44 kya ben şuan düşüş beklemiyordum kesinlikle her negatif uyumsuzluk herzaman çalışıyor mu ? Bunu hiçbirimiz beklemiyorduk bence dürüst olursak ben mutlu olurum. Dürüstçe beklemedigimi söyledim siz de kabul edin beklenilecek bir mum değil bu

acemi_yatirimci55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Sadece Oscillator'lerde meydana gelen negatif uyumsuzluklara bakarak bile bir düşüşün gelme ihtimalinin düşük olmadığını yorumlamak mümkün. Bu düşüşten zarar ettiyseniz umarım en kısa zamanda zararınızı kapatırsınız.

0BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

50500 üzerinde gün kapanışi yapmasa eywallah ben de olur derdim bu mum operasyon mumu

0BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Bunu teknikle aciklayamazsin kardeşim böyle birşey yok kusura kalma amacım seninle yaris etmek ya da kıyas etmek de değil ciddi moralim bozuk şuan

1BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Evet şimdi sizi de sahneye alalım :)

0BeğenmedimŞikayet

Sadıkcann ()

Alayimmi napiyim abi

0BeğenmedimŞikayet

Sadıkcann ()

Vallaha gelmedi abi bana

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Dogrudur. Zarardan cikalimda hcam okadar olmasada olur artik.

Nobunaga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Sadık seni etiketledim asr dedim yaw

Sadıkcann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sadıkcann ()

Yok bi soylemedin kac kere yazdim abi sana valla

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Sahsi fikrimdir, beni baglar, ytd

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

O Adam demisse korkarim. O Adam ferdi olarak degil, buyuk bir financial yapinin basin sozcusu gibi hareket editor. 60k lara geldiginde biraz pozisyon almali

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Haha, ziyaret zamani gelmis o zaman:) haklisin, uygun olmaz tabiki.

1BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Unutmam ustam :)

maxmax35 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Yok BTC nasıl bir kapanis yaparsa sizi rahatsiz ederim dedim 51500 üzeri kapanış olursa dedi ben de rahatsız ettim. Ben de altın sayfasina bir Elliot dalga prensibine göre kuralına göre bir grafik atsam altın 10 TL olacak desem uygun olur mu

0BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Yok sadık asr aldın mı sen dün?

Sadıkcann için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Kaptan selam unutmuyorsun yapılanları :)

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Bu kardesimizin teknigi oyle gostermis Ibrahim kardesim. Eger 49-51 den dusseydi mazallah belkide 17k olacakti. Ama dusuk bir ihtimaldi belkide, suanda sizin hep dediginiz gibi, sanal paralarin donemi basladi.

0BeğenmedimŞikayet

Sadıkcann ()

Günaydın abi bizi etkileyecek birseyler uok diğmi

0BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Evet sizi sahneye alalım şimdi

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Çünkü elimle çizdim :) C dalgasının 5 dalga şeklinde olacağını düşündüğümüz için tahmini bir 5 dalga çizdim.

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

C ye kadar elinizle cizmişe benziyor

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Siz öyle düşünüyor olabilirsiniz lakin yaptığım bütün analizlerin teknik dayanağı vardır. İsterseniz "Teknik analiz nedir" yazıp bir araştırma yapabilirsiniz. Bu konuda toplumun bilinçlenmesi çok önemlidir. Teknik analiz sayesinde fiyatın ne yapacağını önceden kestirmeye çalışırız. Girilen bütün işlemlerde, yapılan analizin yanlış olduğu düşünülürekten tedbir alınır. Stop loss denen kavram bu yüzden vardır. Yada parçalı işlem yaparak riskimizi azaltırız. Fiyattan çok kişinin stratejisi önemlidir. Teknik analize uzak olan insanların bilinçlenmesi için burada uğraşmaktayım. Yoksa herhangi bir kazancım yada çıkarım bulunmamaktadır.

Aboww için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

son_veda ()

Rica ederim. Simdi oldu oyle aciklayici olunca daha iyi anlasilir oldu 15 gorunce normalde soguk kanli olmama ragmen tedirgin olmadim desem yalan olur . ) illa cikis zamaninda ins bizim. mileten kimse terste kalmadan vedalasir.

0BeğenmedimŞikayet

Aboww ()

Senin yorumun tamamen uydurma ..1 de olur 1000 de böyle bir yorum yapıp birde bunu dalgaya bağlaman .. çok yorum gördüm seniki tam atmaca ... yani dibde olur zirwede hayat bu

1BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Demek istediğiniz, anlıyorum ama Elliott dalga teorisi kapanışlar ile pek ilgilenmez. Bu ihtimal ben paylaşsamda var, paylaşmasamda var. Bence piyasadaki en yanlış algılardan biri yapılan analizlerin gerçekleşmesine kesin gözü ile bakıldığıdır. Mesela ben 10 farklı fiyat hedefli elliott dalga sayımı da atabilirim. Ama bu demek değil ki "KESİN GERÇEKLEŞECEK". Bütün sistem ihtimaller üzerine kuruludur. Bende herkes biraz bilinçlensin diye uğraşıyorum açıkcası. Eleştiriniz için bende teşekkür ederim.

son_veda için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Peki tşk ederim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum