Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0758 00:57:27
EUR 34.7535 00:57:27
USD 32.2679 00:57:27
ALTIN ONS $2314.0850 00:57:27

Konu: Gümüş Gram Tl yakın tarih ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş

Cuma gün atılan ons grafiğinde ki kırmızı çizgi gibi gram gümüşte kırmızı çizgimiz 6.27
neden 6.27 son bir yılda oluşan 270 kusur mumun alttan üstten 70 kusur kez temas ettiği bir bölge olduğu için üstünde iken iyi bir destek Altın da ise güçlü bir direnç seviyesi
lacivert ile çizdiğim de 6 bölgesi temas sayısı bakımından ikinci

2 tepeden düşüş yüzdelik dilimler %22 civarı arada bir tepe dip daha var aynı seviye son yaşadığımız düşüş ile bu yüzdeye ulaşmak üzereyiz diğerleri gibi %2 daha yaparsa lacivert çizgiye denk geliyor

bu düşüşleri 3 ay içinde telafi ettiğini görüyoruz
daha eski tarihte %30 luk düşüşler de yok değil var en kötü performansta 1 yıl içinde geri vermiş

o zaman burdan ne çıkarıyoruz %20 düşmüş bir güş için burdan zararkes belki de %2 için yapılmış olacak
( en tepeden alan için söylüyorum %20 kayıbı sanal da 1 gün de borsa da iki günde çıkarma şansın var yapa bilirim diyorsan hiç durma) ama bu zarara %30 ekleme şansının olduğunu da unutma

satayım vadeliye atayım diyenler %20 telafi için 13 ay vadeli de durman lazım ki kafa kafaya gelesin gümüşte 13 ay bekle değince ooo diyorsun peki 13 ay sonra gümüş 8 olsa vadeliden yine zarardasın

yani işin özü büyükler kaybetiğini kaybettiğin yerde ararsan bulma şansın artar derler

keşke nin bir faydası yok keşke hiç almasaydık, keşke full dalmasaydık, keşke sepet yapsaydık diye hayıflanma yerine bu keşkelerin hepsini tecrübe hanesine doldurup stres yapmadan paranın yanında sağlık kaybetmeden sabır ile ilerde bu kayıpları kazanca , tecrübeleri kara çevir mek gerekir

herkese mutlu huzurlu bereketli bir hafta diliyorum

Yorumlar (84)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Yani hareket devam ederken yapmasin bence bir durulsun piyasa derim

Şeker_kız_Candey_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@Murat5635 Abim Allah razı olsun. arkadaşım altın fonu almış. kurtulmak istiyor. birgün sonraki kurla satış oluyor. bu aralar çıkMası uygun olur mu. acil paraya ihtiyacı yok. fondan çıkıp tekrar altına geçecek.

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eyv Allah kardeşim benim Hayırlı cumalar
@Hasrettt hepimizden razi olsun inşaallah

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasrettt ()

Murat bey harika bilgiler vermişsiniz yine çok teşekkür ederim Allah razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Ne mutlu ki bana ve gümüş sayfamıza sizin gibi sağlam ustalarımız olduğu için çok şanslıyız iyi ki varsınız saygıdeğer @Murat5635 hocam kendinize iyi bakınız Allah (c. c. ) emanet olunuz hayırlı geceler dilerim...

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Peki Murat bey bizi bu konuda uyarır misiniz? Düşeni kırdı mi gümüş şimdi? Malum 7.20 üzerinde. Olumlu mu şu an için?

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

teknik sana nerde duracağını söylemez nerde direnç görebileceğini söyler gittiği yere kadar tutarsın döndüğü yerde satarsın , en tepeden teknik ile değil şans ile satarsın
düşerken bir grafik atıyordum hatırlıyor musun bu kırılmadan yükseliş başlamaz diye kırıldığı günde dalga dalga yükseliş çizdim şimdi de yükselen kırılana kadar düşüş geleceğini bilemeyiz mb o bu şu hepsi bahane kardeşim tekniği doğru okursan seni doğru yere götürür 9.60 olacağını 8.91 kırıldığı gün yazdım gerisi piyasanın bahanesi

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Hocam bu aralar yoğunum. Sayfana bakıyorum ama belki de çok gerilere gitmediğim için de olabilir, videolara denk gelmedim hiç. Eğer diğer mecrada yayınlanmışsa bakmadım oraya

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Benim 8.05 hedefim var en az. Orda full çıkmayı düşünüyorum. Ama 7.59 dan dönecekse de ordan da çıkabilirim. Bugün faiz sabit olsaydı yada pas geçse idi zaten dolar bazlı bir çekilme illa ki olurdu. Ama bugünkü MB hareketi sizce grafik ve tekniği alt üst etmedi mi! Doların nerede duracağı belli mi teknikte? 9.70 olabilir mi? Onslar dolar çıkışı nedeniyle sabitledi bugün gümüş ons düştü tabii sabaha bakarsak. Bu gece Asyalılar bu gümüş onsu yine 24.40 yapabilir gibi duruyor! Şu an çok karışık ama yön bana yukarı doğru gibi geliyor. !

0BeğenmedimŞikayet

Sinay57 ()

Hocam her soruya içtenlikle cevap veriyorsunuz teşekkürler aslında burada anlattıklarının vidyolarinizda anlattıklarından farklı değil insanları oraya yonlendirseniz hem yükümüz hafifler bolkazanclar

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

kesinlikle olacak diye bişey yazmadım kardeşim piyasa da kesinlikle diye bir şey yoktur yüksek ihtimal vardır en yüksek ihtimal %70 dir diğer ihtimal %30 dur biz tekniğe bakıp %70 yüksek orana göre hareket ederiz , ben kalan %30 için elimde bir ve ya iki parça gümüş ve ya her hangi bir ürün bırakırım full satış yapmam tabirleri ve kavramları karıştırmayın birbirine hatalı işlem yaparsınız

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Düzeltme kesinlikle olacak diyorsunuz doğru mu anladim. Daha yukarsi olmadan buralardan dönecek mi diyorusnuz!

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

destekliyor kardeşim bunları hep videolar da anlatıyorum aslında
şu an için alt rakam 1775 bunun altında günlük kapanış gelmedikçe beklentim devam

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

bu soruyu sorunca o gün verilen cevap yanıltıcı oluyor düzeltme 7.59 dan gelirse farklı yere gelir başka rakamdan gelirse farklı rakam gelir
ayrıca bizim düzeltme dediğmiz rakam gelir kırılırsa bu kez düzeltme olmaz düşüş başlar
geçen seferden örnek verirsek 7.21 e kadar düzeltme bekliyorduk geldi daha sonrasında yukarı gitti 7.43 e kadar ve sonra tekrar altına gelince ne dedik burası kırıldıysa altı başka dünya 6.30 lara kadar inebilir (daha da altı geldi) yani rakamlar gelip kapanışlar alınmadan ben bunu bekliyorum bunu düşünüyorum hepsi palavra kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Allah razı olsun. Peki bu kapanışlar, 1820 ye gidecek ons umudunu şu an için destekliyor mu?

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

7.59 gelmez mi? Sanki oradan bi düzeltme olur gibi! Düzeltme hedefi kaç olur ! Düzeltme diyebilmemiz için kaç lira olmalı?

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

kardeşim daha önce de yazdım onlardan bir hareket bekliyorum ama ons altın 1830 bölgesini kırmadan tamam beklediğim hareket başladı diyemiyorum
gümüş gram da 8.08 formasyonu var ama burdan direkt olarak oraya gider mi ben zor görüyorum soluksuz gitmesini ama piyasa bu olur sa da şaşırmam

aldığınız fiyata gelmemesi tek parça alım ve ya kademeyi aralıksız yapmanızdan gümüşte bunu yapan her zaman zorlanır şimdi buralardan bir düzeltme gelir yine hareketsiz kalmak sinirleri bozup zararkese götüre bilir

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Tebrikler Murat bey. Sizin gibi kıymetli arakadaşlar bize emtiada sabri öğretti. Gümüş gram hala aldığımız yere gelmese de zararımız vaya azaldı. Sizce önümüzdeki 1 ay içinde gümüş gramda 8 ve üzeri ihtimaller var mi? Dolar 9.50 de kalsa onslar çıkar mi? Sıra sanki onslara geldi. Herşey zirve yaptı onslar yerinde.

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Emeğine sağlık kardeşim teşekkürler

3BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@siyahbeyazım tarih tekerrürden ibarettir kardeşim

16BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

2 ay önce demişiz ki istatistik yanılmaz kayıpları ortalama 3 ay da geri veriyor ama o zaman kimse inmadı zararkes yapanlarlar sinir stres yaşayanlarlar yıllarca tersten çıkamazsınız diyenler
neyse herkese geçmiş olsun umarım alt mesaj da ki gibi tecrübe kazanarak çıkılmıştır bu dönemden , sabır öğrenilmiştir ,

Gümüş için Murat5635 (2 ay önce)
Konu: Gümüş Gram Tl yakın tarih ytd

tepeden düşüş yüzdelik dilimler %22 civarı arada bir tepe dip daha var aynı seviye son yaşadığımız düşüş ile bu yüzdeye ulaşmak üzereyiz diğerleri gibi %2 daha yaparsa lacivert çizgiye denk geliyor

bu düşüşleri 3 ay içinde telafi ettiğini görüyoruz

o zaman burdan ne çıkarıyoruz %20 düşmüş bir güş için burdan zararkes belki de %2 için yapılmış olacak

satayım vadeliye atayım diyenler %20 telafi için 13 ay vadeli de durman lazım ki kafa kafaya gelesin gümüşte 13 ay bekle değince ooo diyorsun peki 13 ay sonra gümüş 8 olsa vadeliden yine zarardasın

yani işin özü büyükler kaybetiğini kaybettiğin yerde ararsan bulma şansın artar derler

keşke nin bir faydası yok keşke hiç almasaydık, keşke full dalmasaydık, keşke sepet yapsaydık diye hayıflanma yerine bu keşkelerin hepsini tecrübe hanesine doldurup stres yapmadan paranın yanında sağlık kaybetmeden sabır ile ilerde bu kayıpları kazanca , tecrübeleri kara çevirmek gerekir

herkese mutlu huzurlu bereketli bir hafta diliyorum

https://altin.in/murat5635

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

ok, tskrler

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

75.20 altında kaldıkça toparlıyor diyemeyiz

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

dun gece gordum yorgundum yazamadım k. bakma. Rasyoya bendende selam olsun basını yerden kaldırmasın:)sen ne dıyorsun yıne toparlıyor gıbı

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Gümüş ons 24.60 devam diyeyim ytd olarak rasyonun selamimi yolladim mapusta iken sana geldi mi?

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

tunaydın, hele sukur bugunlerıde gorduk:)dun donus yolundaydım kacırdım yukselısı 1840 beklentı devam dıelımmı yoksa tedbırle kademeyemı gecelım

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

bak sen 2 ay önce ne diyordun ben en fazla 3 ayda geri gelir demişim 2 ay da gelmiş

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

daha ıyı mıkroplar bulasamazz:)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Onu bilmiyorum da çamaşır suyu içmişim onu biliyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

bence kucukken mıknatıs yuttun:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum