Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0850 04:27:45
EUR 34.9579 04:27:45
USD 32.1973 04:27:45
ALTIN ONS $2421.9050 04:27:45

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Değerli arkadaşlarım, sağlık durumumdan dolayı dinlenmem gerekiyor.Nasipse tekrar görüşmek üzere.Sevgiler saygılar.

Yorumlar (71)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok teşekkür ederim kardeşim. Bu cuma Povell konuşana kadar, bizlere her türlü fıtık, verem, kanser alt yapısını oluşturacağa benziyor bunlar. Onun için böyle zamanlarda hastalığın teyet geçmesi için düzenli uyku ve sağlıklı beslenme şart. Onun için ben uyuyayım bari:)))İyi geceler dilerim.

armageddon1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ ()

Sen bitti diyorsun sayfa hepsi düşecek
Diyor bu nasıl iş

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

diyorum ya hakan abi ile en kritik yerde girip grafik atıyoruz ne dönen ne like galiba düşmedi diyoruz sonra düştü mü diye soruyor @hakan7038 düştü diyorlar 522 de atmışım grafiği düşmüş 490 a biz bu grafiği görmedik şimdi satalım mı diye soru geliyor

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Neşedertaşk ()

Hayırlı geceler kardeşim
Dirençler kaç acaba?

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Hoş gördüm efendim. Çok mutlu oldum. İyi geceler dilerim. Sevgiler saygılar.

NİYAGARA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

yok gelmedi abi

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Murat, cuma akşamı @Hanım_Teyze gbp parite yorum istemişti. Çalışma yapıp, senide etiketleyerek paylaştım. O da gelmedi değil mi?

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

hoş gördük kardeşim
hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Bana öyle geldi ama yabancıyım dillerini bilmiyorum diye sanırım gerçi kötü söze de razıydım yazdığımı bir okuyan olsun ama nafile ne yazdımsa bildirim gelmedi hiç kimseden. ( Kendi aralarında tartışıyorlardı hatırlamıyorum konu neydi belki de ondan görmediler. ) Altın gram ve ons sayfalarına girdim var mısın yok musun misali, onlar hep birlikte yoksun dediler :)

0BeğenmedimŞikayet

armageddon1 ()

yahu ben
ne zaman duser dedim 6.30 da gms
TABİATİMA TERS
""DUSUS BİTTİ""
hadi gozun aydin
ytd

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Hoş geldiniz, safalar getirdiniz gümüş sayfasına sayın @Murat5635 ve @hakan7038

0BeğenmedimŞikayet

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ ()

Heri dost soyle hele dusus bittimi dahada düşecekmi birsey soyle

1BeğenmedimŞikayet

armageddon1 ()

cevap yazdim dostum

0BeğenmedimŞikayet

armageddon1 ()

iyi gecelergecmis olsun üstadim

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

kimse kimse karışmıyor kısmına katılmıyorum :)
neyse gram sayfası bizim evimiz dostları özellikle de @hakan7038 abimi orda buldum ama onu bile kızdırdılar ya ben iyice soğudum

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok teşekkür ederim kardeşim. Hepinizden Allah razı olsun. Rabbim, kazancınızı hayırlısından daim etsin inşallah. Sevgiler saygılar. @Çakıltaş @Cevahir8160

Hasrettt için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

@Murat5635 @hakan7038 hocalarım: gram altın ve ons altın sayfasına analiz göndermiştim tahmine ilk başladığımda, hatta altının yükselişe başlayacağında önceden bile yazdım bildirdim gözünüz aydın yazdım ama bir Allah'ın kulundan bir yorum çıkmadı beğeniyi de geçtim üstüne serzenişte de bulundum yine ses çıkmadı, onlar başka gezegende yaşıyorlar bir daha da gram ons altın sayfalarına analiz tahmin falan tövbe billah asla yazmadım ama güzel tarafı ister yaz ister yazma değişen bir şey olmuyor sessiz film gibi bu da güzel tarafı kimse kimseye karışmıyor ne geldin diyen var ne gittin diyen var...

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

abi aynı muameleyi görüyoruz :)

6BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Hocam, gram sayfasında olanlar alıştı. Sizin nezdinizde gümüş sayfasındaki arkadaşlarıda uyarayım. Eğerki içinizden biri bana soru ya da görüş anlamında bir ileti yazmışsa kesinlikle ya anında ya ilk boşlukta dönüş sağlarım. Eğerki bana yazıpta benden cevap alamamışsanız bilinki, ben yazmış ama size ulaşmamıştır. Site yöneticisine bu sorunu defaatle yazdım. Arkadaşlar yazdı. Profile yorum kopyalamaktan bıkkınlık geldi. Sadece bu da değil sayın hocam. Ben yıldızlarımı açmıyorum. Bu benim tercihim. O kadar takipçi, grafik yorum, siteye sağladığım fayda (canlar öyle diyor) varken yıldız değerim hiç değişmiyor. Bunuda site yöneticisine yazmama rağmen, herhangi bir dönüş yok, düzelme yok. Sistem bana üvey evlat muamalesi yapıyor ama canlar için idare ediyorum. Sevgiler saygılar.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Hasrettt ()

Geçmiş olsun Rabbim şifa versin
Emeğiniz, bilgilendirmeniz için teşekkür ederim

https://altin.in/hasrettt

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

helal olsun abi biz de gram sayfasında çay çorba arasında grafik atıyoruz cuma 2 grafik attım haybeye gitti :)

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Sn Hakan7038 paylaşımınız için elinize emeğinize sağlık.
Sizede geçmiş olsun Rabbim şifa nasip etsin.

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Allah şifalar versin abi beterinden korusun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Sizden bana ulaşan herhangi bir bildirim olmadı şimdi sayfanıza baktım ancak yine göremedim :( sayın @hakan7038 hocam.

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Gümüş sayfası bu anlamda çok vefalı, çok bilinçli can kardeşim. Emeğin yanında, boş lafın karşısında duran tavırları, her daim beni fazlasıyla mutlu ediyor. Sağ olsunlar var olsunlar.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

eline sağlık hakan abim
bişey diyeceğim de yanlış anlaşılacak diye korkuyorum
gram sayfası ile bu sayfaya attığın grafiklerde emeğe gösterileni karşılaştır desem?

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Bilmukabele, çok teşekkür eder, iyi geceler dilerim. Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok değerli kardeşim, hocam, iyi dileklerin için çok teşekkür ederim. Fed ile ilgili görüşleriniz önemli. Ben de karşılığını dün yazdım. Benim yorumlarımın çoğu çıkmıyor. İnşallah sana geşmiştir. İyi geceler dilerim. Sevgiler saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Hasrettt ()

Geçmiş olsun Rabbim şifa versin
Emeğiniz, bilgilendirmeniz için teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Elinize sağlık, çok geçmiş olsun.
Allah şifalar versin sayın @hakan7038
İyi akşamlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum