Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 06:02:09
EUR 34.7748 06:02:09
USD 32.4684 06:02:09
ALTIN ONS $2337.9850 06:02:09

Konu: gümüş ons obo mu çalıştı! ytd

yatırım tavsiyesi değildir dikkatli olunması açısından yapılan bir paylaşımdır!
herkese hayırlı günler,
tersteki arkadaşlara bol sabırlar diliyorum.

Yorumlar (191)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Abla zoomdan bugun anlatabilirim. Ben evdeyim

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

O 20 lerin altina hic inmesin artik 30 lar olsun artik :))

ARI_KAN_2301 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Disarda fazlasiyla seviyorum abla :))

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Allah seni:)) cocuklarin önünden somunu alma bari:)) yada eskici pazarında ceketini satarken karsilasmayalim:))

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Klasik sen... alıştık))) Düzlüğe çıkana kadar bekleyeceğiz. Bu arada haftaici sende müsait olduğunda SMA EMA larla ilgili takıldığım daha doğrusu soracağım 1 2 püf noktası var. Ben seni bulurum. Müsait olduğunda konuşursak sevinirim:) kolay gelsin kardeşim

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARI_KAN_2301 ()

İnmesin kardesim gerçekten cik kisi fena terste o 20 lerin altına simdi inmesin

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Iyi abla sukur diyelim. Dersane yogun olacak abla bu sira firsat varken bakiyorum. Donem acilsin hersey netlessin bi bakalim ama cok da olumlu degilim desem yeridir.

0BeğenmedimŞikayet

ARI_KAN_2301 ()

He sattim birini 18 deyince birini sattim simdi 15 i duydum diğerini satiyorum biri de çıkıp 12 dolar falan derse saracak birsey kalmadı herkese duyurulur:)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Kendini sevmeyen bizden değildir:)
Sayfada seveni cook

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Büyük bir oyun donuyor po/vel in elinde hangi ürün varda piyasayı ayakta tutmak istedi :D

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Nasılsın ablam bu arada? Bırak şu dostumuzun nickini artık. Aç güzel bir üyelik gelll ama rahat dur gitme. Daha zararı cikaricaz seninle:))

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Los u da hic sevmem ben :) mehmet abim iyidir o da az terste kaldi zarar kes yapsam mi diye dusunuyordu 24 lerde ama yapmamistir sanirim.

0BeğenmedimŞikayet

ARI_KAN_2301 ()

Sagol abla garibanın yyzu hic güler mi ki ben araci aldim otv düştü bunun parasini ev alıyorum ona kapora diye verecem nasipse ufak bir arac daha var onu da satarsam onu da gumuse basacam ya atar ya batar hayirli uğurlu olsun abla arabayi gumusle doldyrasin gumus 15 tl ola INSALLAH:)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Valla kardesim full dolardayim 20.8 asagisina inmesin altin ons 1710 altina inmesin ve arkasindan altin ons 1832 ustu hafta kapanisi gumus ons 26.08 ustu hafta kapanisi yapsin. Sonra yukari kapanislari yapsin asagilar tarih olsun ben 18.7 bile gelsin istemiyorum suan :)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Terbiyesiz değiller bir kere:) teknik
soyletmese uçururlar ben eminim. Çok sevdiğim 3 5 dostlardan bazıları Loss ve sevgili Periyot:))
Daha hazmedememis Ibrahim:)) düşüşü duyunca arabayı çıkarmış elden:) işini bilir o:)))
@ARI_KAN_2301

0BeğenmedimŞikayet

ARI_KAN_2301 ()

He kardeşim VALLAHI doğru diyon tam 3 aydır bunu duyuyorum bağışıklık kazandım 18 e cok kardeşimiz terste ben dahil yoksa derdim 15 olsun arabayi sattık ordan alirik:)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Aaa hayırlı olsun. Satılan alınamıyor bu ara:(( Daha iyisini alırsin ınsaallah. ÖTV indirimi işine yarar belki. Bende zorlayarak aldım. Biraz balonun inmesini bekledim fenaydı fiyatlar biliyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Kim bu terbiyesizler abla :)

Birde ibrahim kardesim 3 aydir 18.7 yi duyuyor o kendini onceden alistirdi :)

0BeğenmedimŞikayet

ARI_KAN_2301 ()

Biz biraz acemi kalıyoruz abla istedihi kadar düşsün doğru yerde al sat yapabilsek yerin dibine de girse zarari cikartiriz

0BeğenmedimŞikayet

ARI_KAN_2301 ()

İsterse düşsün abla sikinti yok arabayi sattim:)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

:))) ben 1 haftadır o şokla yaşıyorum. Sen yeni tanıştın.. iyisin. 15 diyenler var:)))

0BeğenmedimŞikayet

ARI_KAN_2301 ()

Abla öyle bir mesajin altına mesaji yazmışın ki grafiği görünce dünya başıma yıkıldı bir an:(:(

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Neredesin güzel dostum:((

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Kırılımlar periyotları gostermek için.

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ ()

Cok beklersin derken 6 ay önce veya cok
Once yazdığın kagatta kirilim vermişsin
Hemen olmamış demekki cok beklemissin
Yine bekleyeceksin anlaminada söylenen
Söz

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Cok beklersin dediğimiz olay buna benzer birşey :(

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ ()

Sayin pryot ne demek obu çalıştı
Grafik anlami nedir ne demek istiyor iyimi kötümü yükselişmi
Düşüşmü

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Ben böyle grafikleri çok seviyorum. Keşke tartışma veya ben daha çok bildim ispatı değil de böyle paylaşımlar çoğalsa. Ne iyi yapmışsınız da bunu atmışsınız sayfaya. Var olun.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eline sağlık kardeşim. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hayırlı sabahlar hocam nasılsınız sizi tekrar aramızda görmek isteriz:)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum