Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0697 19:33:25
EUR 34.7426 19:33:25
USD 32.4558 19:33:25
ALTIN ONS $2336.3450 19:33:25

Konu: gümüş ons obo mu çalıştı! ytd

yatırım tavsiyesi değildir dikkatli olunması açısından yapılan bir paylaşımdır!
herkese hayırlı günler,
tersteki arkadaşlara bol sabırlar diliyorum.

Yorumlar (191)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Gider gider en sevdiğim rakamlar 8.27-8.52-8.78 haftalık düşen trend 8.75 üstü kırılıyor kıramazsa haftalık desteğe gider oda 8.54 :)

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

2022 mart ayina kadar dusus devam ederse o zaman biraz surundurcek.

21 araliga kadar dusus bitmis olursa 2022 gumus icin guzel bir yil olmaya caliscak. 2023 gumusun altin yili olacak :) 2025 de nirvana :)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Abi ben cok olumsuz degilim sadece beklentim gelirse ve dxy deki beklentim us10y de ki beklentim gelirse hala ralli bekliyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Valla hocam çok kızdım kendime okadar bekledim inanin bir gün ya

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Sizi çok önceden los sayfasından beri severek takip ediyorum hocam. bizim durumda olsanız napardiniz ytd tabiki. İnsan artık düşünemiyor ondan size danisiyoruz dışarıdan bilinçli bir göz olarak

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

1680 mi:) 1720 de durmazsa zaten 1689 dede durmaz bizi direk 1630 Lara goturrler gümüşte 5lira olur herkes kalpten gider

Şahin__eymen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Rica ederim hemserim

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Kapatamazsa 8.54 gitmez 8.7 kirilirsa gider yoksa 8.83 8.7 oyalanir :))

Kimsin_sen_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Cok kotu olmus kardesim ben o yuzden bu durumlarda pozisyon bozmayi dogru bulmuyorum. Mesela risk alincaksa ilk dustugunde dususun yavasladigi yerde almak laizm

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Sert hareket olursa konsolide olmaz gibi yavaş olursa baya süründürecek gibi ne dersin

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Ayni sayılırız hocam birazını zararkestim dolar aldim 60 olunca düşer diye bozdum iki gun içinde 78 oldu olmayınca olmuyor demekki

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Senin icin isterim ama sanki olmayabilir gibi duruyor. Yinede 23.2 yukari kirabilirse yani ustunde 4h kapanislar yaparsa senin hatirin icin bi 24.05 gelebilir :)

0BeğenmedimŞikayet

Şahin__eymen ()

Hocam 1720 de dursa iyi. Korkum dahada düşmesi.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

23.7x kırılınca bizim eski yukarıya hedefler çöp oldu zaten maalesef, anlatmama gerek yok.. bakalım daha neler olacak göreceğiz artık...

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Abi ben 1560 bekliyorum rasyo ya bagli eger 1560 gelirse rasyo ne derse o gelir 98 olursa 16.5 bile gelir 15.5 bile gelir :)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Düşüş beklemeyen yokki hocam:)

Ahmetguzel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Teşekkürler gardaş

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

8.75 üstü kapatsın tin tin olur tren olur fark etmez 9.23 hedefine gider kapatamazsa 8.54 ister :)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Ya benim olay bir gun hocam okadar bekledim dolarda az bir kar edeyim dedim ertesi gün gümüş düştü dolar çıktı:)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam önce 24 ler sonra düşse olmazmi:)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Valla hemserim bende maasi aldim gecenlerde tl de duruyor oyle :) arada beklemek lazim.

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Hocam @Kayseri_erciyes hocamız önce yani yarın kesin bir düşüş bekliyor gece nolur bilmiyorum . sayfasına bakarsanız değerli biridir

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Gördüm grafiğini eline emeğine sağlık
Ama ciddi bir dönüş emaresi hâlâ yok yön olarak
20.5 haftalıktaki kırılan takoz hedefi ve fib 0.5 e denk geliyor.
17.6 günlükteki obo hedefi fib 0.618 den biraz sarkıyor. sert olursa ikincisi olur gibi...

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Simdilik bendeki goruntu oyleydi :) bir dip sonra bir tepki yada bir 3 lu tepe 25.66-26.08 arasina ordan sonra ana hedef olabilir :)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

9.22 gidecek gibi ama once sanki 8.83 8.92 gibi bir 8.7 yapip gidecek gibi yada boyle 3 5 kurus geri cekilme yapip tin tin gidecek :)

Kimsin_sen_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Aynen öyle ama görünen o bir parça zararkes yapıp onunla maliyet düşürmek diğer türlü hep keske denecek kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Hemşerim elimde Tl var öneriniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Korkumda o zaten hep aklıma gelen başıma geliyor

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Yani düştükten sonra bu rakamlar diyorsunuz sıkıntı orda zaten hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Benklentim o yonde ama bakalim olacak mi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum