Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 20:22:43
EUR 34.7454 20:22:43
USD 32.4524 20:22:43
ALTIN ONS $2336.0700 20:22:43

Grafiği gönderen: ekonomi_kamu

⭐⭐ekonomi_kamu ()
Ons

Bu grafikte teyit için 1950 uzeri
Ayrıca e liot düzeltme dalgasında ise 1200 kere kadar bir yol var ki belki F ed yükselteceğiz dediği zaman ona uyduracaklar. Bakalım ytd

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Eeee. , . yorumun nedir dost?

rknydn1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

Kardeşim yazdıklarım düşmüyor ama senin yorumlarında benim yazdıklarını uzerine alacak bir yanın yok
söylediğin gibi F ed ye len hepsi işler kötü 20 23 e kadar ancak toparlariz diyor.
Kalıcı düşüş için ben o tarihi bekliyorum. ytd

Aziz7117 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

rknydn1 ()

Tamam okudum. Kendi bloğunda yazmış.

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Nixson ile ilgili olan

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Sen üstad bizi isbilmemezlikle suçlamaya devam et grafiklerin de e bile kendini beklentilerinin nasıl ysnila ysnila her seferinde daha da aşağılara geldiğini görüyorsun ama gönlün gormezden geliyor.. aslında bana taktiginiz takıntı yi aslında siz yaşıyorsunuz, hep yukarı hep yukarı! Oysa her seferinde düşüyorsunuz, tepkimelerde yükselişler de bir anda havaya girsenizde bir sonraki tokat bir öncekinden sizi daha çok aşağıya götürüyor, gönül gözünüz kapalı olduğu müddetçe gözlerinizin gormemesi çok normal,1380 lerdede böyle mi yaoacaksiniz? Gidiyoruz işte neyin tatavasini hala ve hala yapiyorsunuz, yok obo yok mobo? 1960 lardan beri su sitede düşecek düşecek suralara gidecek diye diye dilimde tüy bitti, onsun ağırdan alışını bana laf söylemek için kullanan zumrelere mi kaniyorsunuz? Teknik grafik her şey var ama hep yanlış yorum hep yukarı beklentiniz var, ben daha nasıl sizi doğru yola sevketmke için neler neler yazmalıyım. teoriler, yeni dünya düzeni, finans piyasası, powel Fed yellen neler diyor neler yapıyor hiç mi görmezsiniz... bil sans valla ben bir şey demiyorum... (())

ekonomi_kamu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

rknydn1 ()

Nikel ile ilgili olan?

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Uzun yazı sanırım ondan dolayı düşmüyor. iki kere attım hem sana hem yazına cevaben.. yaz googleye sant 14 agustos yazısı diye cikar

0BeğenmedimŞikayet

rknydn1 ()

Teşekkürler. Emeğinize sağlık.

ekonomi_kamu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

Kardeşim tekrar belirteyim aylık grafik olduğu için anlık değilde aylık kapanışta 1650 altı görürsem benim için formasyon çöp olur.
Ayrıca şunu belirteyim 2 023 e kadar benim için düşüşler olsa da kar satışlarına bağlarım
ben yeni rekorlar bekliyorum bol para a BD borç arttırımı için meclis onay beklerken faizler 0 iken altında kalıcı düşüş beklemek biraz iş bilmemek gibi geliyor bana. ytd

0BeğenmedimŞikayet

rknydn1 ()

Teyit için 1950 rakamını vermişsiniz. İptal için aşağıda öngördüğünüz rakam nedir?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum